Malosériový chemik, který chce provést Henryho reakci.....

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Myslíte si, že potřebujete pouze slabou bázi Acetát amonný,cyklohexylamin a n-butly by se mohly mýlit, ale vždy to můžete zkusit.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ya octan amonný bude ten, o kterém bych přemýšlel.....
Já se přikláním k 3,4,5-triMEOba před 2,5-di. Čistě proto, že reaguje s nitrometanem a jste na cestě k meskalinu a ještě jsem pak volný zkusit použít nitrometan k výrobě 3,4,5-TMA také.
Chci si někdy vyrobit 2c-b, ale bromování mě obecně děsí - mám sice 1cc, který jsem koupil před lety a je uložený v lahvičce, ve které přišel, ale použití plynu zní ještě děsivěji!!!
Neexistuje způsob, jak něco bromovat bez použití elementárního bromu?
 
View previous replies…

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Ano, Rabidreject, bromování již není problém. Vezměte si nějaký NBS (N-bromosukcinimid). Ale musíte mít vyrobený čistý 2c-h Hcl nebo 2c-h oxalát. Ale není to tak těžké.

Nyní existuje netoxická a bezpečná syntéza 2c-b, kterou si můžete udělat doma. NaBH4 + redukce Cu(II)Cl a bromování NBS. A ve skutečnosti to funguje dobře i pro větší množství.

Případně někdy zkopíruji/vložím svůj zápis o 2c-b.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Význam tohoto příspěvku právě vynikl. Obrovské díky za pár jednoduchých slov! Haha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
I když dovolte mi to vysvětlit. Každé dva týdny dostávám od státu peníze za různá zdravotní postižení a 85 % se zhruba utratí za můj soukromý účet za léčebné konopí.
Snažím se to omezit... příliš časté užívání je v mém životě velkým problémem - jsem vyléčený narkoman závislý na heroinu (opiátech) a především na benzo.
Naštěstí mám na závislost na opiátech předepsaný buprenorfin - právě jsem začal podávat injekce Buvidal. Momentálně jsem na týdenní dávce a je to trochu horská dráha 🎢
. JAKOŽE, pomalu, ale jistě se mi to daří.
Jak už jsem říkal - chemie je mnohem lepší droga než všechny drogy, které vyrábí, i když právě proto jsem se do ní pustil. Ne proto, abych vydělával peníze, ale abych se dozvěděl víc o nenávykových - možná i proti návykových drogách a první, co mě napadlo (nevěděl jsem nic o chemii, bylo DMT), takže jsem si pořídil nějaký hardware a spoustu chemie a tohle a tamto a nakonec jsem toho měl docela dost, ale hlavně jsem nasál spoustu znalostí.
Opravdu oceňuji, že jste mi dali odkaz na obě knihy a já si je pořádně přečtu, až budu mít víc času.
Jen jsem chtěl, aby to tam, nedostávám moc peněz, a tak pro mě všechny tyto RXN jsou velmi zdlouhavé věci tím, že dostane jedno činidlo najednou, protože málokde prodává věci jako 3,4,5-tmobza v množství menším než 0,5-1 kg!
To je v pohodě, jen se to tím víc protahuje, protože nemám v úmyslu nic prodávat... jen to, že bych mohl mít tolik meskalinu, kolik bych kdy chtěl, je hezký návrh ha
Já def učím hodně, i když - já bych nikdy navrhnout, že vlastně vím, co moje hovno, i když já pravděpodobně vím JEN dost, aby to znělo, že ano, já jsem ještě nemohl napsat svůj vlastní syntetizátor, takže jako poté, co jsem vyrobit meskalin bych pak nebyl schopen vyrobit proscaline. Nebo to, že dokážu sledovat a pochopit redukční aminaci DMT, neznamená, že rozumím tomu, jak vyrovnat rovnici nebo vyrobit N,n-DET.
Myslím, že mi unikla ta úplně základní část chemie, kde se člověk učí vyrovnávat rovnice a učí se, jak využít věci, které už mám, abych je dostatečně upravil a měl něco jiného - Jestli to dává smysl!
Nedávno jsem se dozvěděl jednu věc: že si můžete nechat poslat soukromé vzorky čehokoli do laboratoří ve Španělsku, aby na tom udělali GCMS. Udělal bych to def....ačkoli pro některé věci mi stačí jednoduchá TLC, abych věřil v chemii.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Mnohem jednodušší způsob

 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Haha ano bylo provedeno vícekrát a ano je mnohem levnější a jednodušší - do určité míry. Chci si vyrobit dostatek N,n-DMT na zbytek života a solit ho atd. ale rád bych prozkoumal i jiné tryptaminy jako n,n-DET, DiPT, DPT samozřejmě - neříkám, že se tam skutečně dostanu s jinými než DMT, ale jsem si jistý, že to zvládnu s čínským tryptaminem 99% čistoty, který mám, a jednoduchou suchou ledovou/acetonovou lázní místo toho, abych zkoušel štěstí s jednoduchou ledovou lázní.
Ale jo, uznávám - pokud VŠECHNO, co chcete udělat, je vyzkoušet DMT, pak je jisté, že extrakce A/B bude určitě jednodušší, ale lepší než fakt, že teď možná budu schopen syntetizovat n,n-DMT (myslím, že je to samo o sobě super a v dnešní době dost neobvyklé), je skutečnost, že mě to přivedlo k učení o organické chemii a uvědomil jsem si, že PEA a psychedelické amfetaminy se vyrábějí mnohem snadněji než tryptaminy!
Měl jsem si to uvědomit jednoduše podle pořadí, v jakém Shulgin psal své knihy, ale ne, tak chytrý nejsem - měl jsem cíl a šel jsem za ním lol
Teď mám mnoho cílů s organickou chemií a neustále sbírám... chemie mi vážně otevřela oči do světa, který se jen málo "drogových nadšenců" skutečně obtěžuje učit. Chci říct, sakra - zkoušel jsem jednu psychedelickou nebo jinou na a off pro 20 divné roky - extrakce DMT je docela velká část toho, ale také kupovat spoustu raných (shulgins) RC v prvních dnech, jsem překvapen, že mi trvalo tak dlouho, než jsem skutečně REALLY kopat do předmětu tbf!
Každý, kdo se snaží vydělat peníze (něco, co jsem zjevně není), si nemyslím, že je to snadný zaručený způsob, jak vydělat peníze, stále bych jen extrahovat a re-x, ale stále je to něco, co chci udělat!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Myslel jsem, že byste měli vědět, z čeho vycházím.
Je to vlastně docela otravné, že nemůžete myslet na jiné věci!!!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Dobře, takže má někdo octan amonný na prodej?! Haha jk ☺️
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
EBay nebo A***** pure jakmile si osvojíte chemii, nabídka léků je vaše ústřice, věřte mi, že jsem vyzkoušel asi 90 % léků, zejména značkových drog 😆😆
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Haha yer obě byly z větší části kurevsky úžasné - kromě toho se hodilo pár polských firem. Spousta hlavních chemikálií, které jsem potřeboval iv, však nakonec jen vydestilovala z věcí, které už v zemi jsou.....
Vlastně musím dokončit ten nitroethanový synth, který jsem začal. Teď už mi chybí jen poslední krok. Tak nějak jsem na to zapomněl, když jsem dostal asi 150 ml (drobné atm - jsem si vědom).
Každopádně další věc, kterou musím vyřešit, je LiAlH4, protože ho nemůžu koupit hotový. Jsou věci, které můžu koupit od těch firem (objednávka do bytu) a věci, které defakto nemůžu. Divil jsem se, že jsem dokázal najít firmu, která dodává kyselinu Hcl!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Sledoval jsem zde video o meskalinu / TMA, ale sledoval jsem také Pihkala.
Úspěšně jsem vyrobil asi 7-8 g 3,4,5-b-nitrostyrenu, a tak jsem si řekl, že zkusím štěstí a zkusím vyrobit i odpovídající nitropropen.

Tak jsem v posledních dnech nejdřív udělal reflux - pak se mi druhý den nezdála barva - podle shulgina, tak jsem to refluxoval déle a tentokrát v plášti s míchadlem místo v parní lázni.
Barva byla "lepší", ale ne přesně podle popisu, takže jsem ji nechal přes noc vychladnout na RT.

Druhý den mě pak napadlo, že bych na něm mohl provést vakuovou destilaci s použitím mého pláště. Nemůžu říct, že bych to někdy předtím dělal.
Přiznám se, že jsem zpočátku trochu narazil, sice jen jednou, ale co - poprvé. Po chvíli mi však zůstal červený olej.

Tak jsem se dnes po třech dnech dělání věcí k této šílené reakci rozhodl olej rexovat z MeOH, podle Shulginova synthu.
Teď čekám, až to vychladne, a mám pocit, že to asi nebude fungovat - zdá se, že mám prostě na výrobu nitropropenů opravdu smůlu, i když jsem měl velký úspěch s b-nitrostyrenem a je to stejná reakce!
Velmi zvláštní....

Každopádně si nechte svůj 🤞pro mě!!

Pokud budu mít nějaký úspěch, podělím se o něj.

Myslím, že bez ohledu na to mám ještě dva různé b-nstyreny k redukci, takže to je samo o sobě vzrušující.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Páni, dnes ráno jsem vstal s pocitem, že jsem si zatraceně jistý, že se syntéza TMA nepovedla a bude krystalizovat.

Proč? Opravdu netuším... možná jsem to zkontroloval příliš rychle, ale poté, co jsem to nechal přes noc v mrazáku, jsem byl zatraceně překvapený, když jsem viděl, že to překonaly žluté krystalky...
Skóre!
Takže teď mám asi 6 gramů b-2,5-DMONS,
asi 8 gramů nerekrystalizovaného b-3,4,5-TMONSu.
a pak kolik odpovídajícího trimethoxynitropropenu je v následujícím. Z nějakého důvodu vždycky název toho nitropropenu popletu. Neřídí se stejnými názvy jako nitrostyreny (podle toho, co jsem viděl v Pihkalovi).


7S08pRTMXA


(Taky tahle stránka vždycky otočí něčí obrázky o 90 stupňů?! Je to opravdu otravné!!)

SPJoLt7len


Přiznám se, že jsem ho nechal příliš vychladnout a je zmrzlý, ale než ho přefiltruju, tak ho na chvíli vrátím do lednice.

Abych byl upřímný, totéž se mi stalo, když jsem dělal meskalinový prekurzor - proto ta fotka, kterou jsem zveřejnil, jak to schne, vypadala tak mokrá. Prostě jsem to přefiltroval, nechal to tam chvíli a než jsem to dal do váženky a pak do značkovače, tak se to rozteklo a nevypadalo to jinak než 2,5styren.

Omlouvám se za tento dlouhý rozvláčný příspěvek - upřímně řečeno jsem docela rád, protože jsem si opravdu nemyslel, že to tentokrát vykrystalizuje!

Je to opravdu příjemný pocit, že jsem schopen skutečně sledovat jednu ze Shulginových syntéz (nebo jejich částí) poté, co jsem se do této knihy díval a četl ji posledních více než 20 let s přestávkami. V podstatě od samého počátku éry RC stránek, kdy spousta čínských prodejců přišla na to, že většinu z nich mohou prodat.
Je prostě příjemné řídit se jeho slovy a funguje to přesně tak, jak říká.
Dokonce jsem se vlastně řídil částmi Shulginova psaní přes video tady u toho posledního předchůdce TMA. Líbí se mi, jak zahrnuje věci jako - "I refluxed It until it was a nice dark red colour".

Do jisté míry mi tento popis přijde užitečnější než uvádění doby refluxu. Chci říct, že jsem to nakonec kontroloval jen přes TLC, ale přesto - kdybych k tomu neměl přístup, pokračoval bych v refluxu déle, protože v té době to bylo sytě žluté, ani ne oranžové, takže ano, pomohlo to.

Každopádně - v poslední době se mi v "chemii/alchymii" až příliš daří, tak snad nezkazím poslední krok!
 
Top