Polsko 360kg 4cmc 2 laboratoře busted

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Polsko je rájem pro chemiky a jim podobné.
Někteří z nejlepších a nejoblíbenějších chemiků světa vaří v Polsku ty nejlepší materiály. Z mnoha důvodů, jako je ten pracovní, na který poukázal, a dalších.
 

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Může to být pravda, ale bylo by tak snadné sledovat skříňku s kapkami, v mnoha ohledech. Svět se mění a smyčky se utahují
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Jen jsem chtěl říct, že pokud mi něco neuniklo, je kniha Pushing Taboo nehorázně drahá. Padesát gramů mdma za 1000 usd? Ledaže by to bylo v jiné měně, ale použili znak dolaru.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Společnost GG je hrdá na to, že má nejkvalitnější produkty kdekoli na internetu. Za tuto kvalitu je prodávají za vyšší cenu
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Víte, špatně jsem četl a myslel jsem, že je to další 0. 1000 za 50 g je 20 za gram, což je dobré kdekoli v USA. Takže ano, moje chyba, možná ten komentář smažu, nebo ho nechám nahoře, abych ukázal, že mýlit se je v pořádku.
 

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Poté, co jsem zde viděla zátah na laboratoř 3-cmc, jsem si myslela, že je to celou dobu legální, ale úplně se pletu. jsem v Asii a většina rc je zde stále legální.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Není to zcela překvapivé, i když zajímavé. Polsko je skutečně zemí, kde chemické látky proudí jako řeka. Lidé tyto chemikálie vyvážejí i do dalších evropských zemí. Podle toho, co jsem slyšel, právě odtud pochází většina evropských pseudoproduktů...
 
Top