Nejjednodušší způsob výroby amfetaminu

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
V teploměru je pravděpodobně 200 (možná 500) miligramů rtuti nebo tak nějak. V Číně stojí pouhý 1 dolar.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Je mi to úplně jedno. Na odkazy na teploměry se zeptejte Googlu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
No, vlastně mi připadá docela obtížné najít na internetu rtuťové teploměry v prodeji, kromě těch opravdu drahých, které se prodávají s označením "vintage". A i když je najdete, množství rtuti v jednom teploměru je nepatrné.
Při extrakci ze cinabaru získáte dostatek rtuti pro všechny požadované syntézy najednou.
A protože nikdo nedokáže předložit životaschopný odkaz na skutečné teploměry ...

Ale jak podotýkáte, situace může být pro každého člověka jiná v závislosti na tom, kde se nachází. Nikdy bych se nikoho na tomto fóru neptal, odkud je, takže je lepší jen poskytnout různé informace z různých úhlů pohledu. Jedna verze může nejlépe fungovat v rámci USA, jiná v Rusku, jiná v části EU atd. A možná nějaká na Marsu :).
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Hej, díky Číně si budeme moci užívat normální rychlosti internetu na Marsu: Téměř před 10 lety čínská univerzita a rakouská univerzita uskutečnily "kvantovou tunelovou komunikaci". Nemám tušení, jak se to jmenuje doopravdy, ale v podstatě se tím dá "rozdělit-kopírovat" "elektron" ve 3D prostoru, takže máte 2 z nich. Pokud jeden otočíte ve směru hodinových ručiček, druhý se otočí proti směru hodinových ručiček. To se děje okamžitě, téměř jako by to byl stejný objekt.

Tento jev se zneužívá pro binární komunikaci. Číňané vypustili ve své druhé vesmírné stanici (ano, mají 2) kvantový tunel s ní. Jsou schopni využívat normální rychlost internetu ve svých vesmírných stanicích (jedna má mikrovlnné spojení s druhou, něco jako opakovač). PŘEDSTAVTE SI TO! CELÝ VESMÍR BEZ ZPOŽDĚNÍ KOMUNIKACE.
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Děkuji lidem
 

Amphetamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Může mi někdo říct, nejjednodušší způsob, jak shyntesys amfetamin ve velkém měřítku, pokud mohu získat všechny chemikálie? Omlouvám se za svou špatnou angličtinu :eek:
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Rozumím z vašich slov správně, že amfetamin mohu vyrobit pouze z dusičnanu rtuťnatého a amalgámu hliníku?
Prosím, sdělte mi, jak tyto materiály vlastním
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Tohoto dodavatele můžete pozvat k nám, aby zde zveřejnil své inzeráty
 
Top