Metamfetamin z tablet efedrinu

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Aspirin 10 g/100 ml ethyletheru
Kofein 0,2 g/100 ml ethyletheru
Efedrin nerozpustný v éteru
Použijte bezvodý éter!
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Nejnižší teplota, která je potřebná k varu reakční směsi.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Lze moskevskou cestu provádět také s ultrazvukovou lázní, aniž by došlo k výbuchu (pro zvýšení reakční rychlosti a míchání) ?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Ano, proč ne? Nejsou zde žádné potenciálně výbušné látky.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Vzniká vodík, ale samotného vodíku se nebojím Používám ultrazvuk s grignardem a aezotropem nitrometan/metanol (obrázek, pokud se pak vznítí).

Ale bojím se, jestli samotný červený fosfor.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Jak může ultrazvuk způsobit vznícení?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Vytváří lokální horké skvrny, takhle je to červený fosfor, ale zkusím malé
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18

Při metodě s kyselinou hypofosforečnou vzniká během refluxu v kondenzační trubici velké množství bílého prášku a kondenzační trubice je přibližně po jedné hodině zcela zablokována. Je to normální?

G.Patton

1ACjXD5s6c

 
Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Myslím, že existují dvě možnosti, jedna je, že bílý prášek je desublimovaná kyselina fosforečná, a druhá, že s efedrin-hydrochloridem není něco v pořádku a jedná se o padělek
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Je tedy pervitin, který se vyrábí s pseudoefedrinem, stejně boží jako sračky vyrobené s efedrinem ?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Efedrin i pseudoefedrin dávají jako produkt D-meth, není mezi nimi rozdíl, jsou stejně dobré.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Obě dávají d metamfetamin, ale pseudomet,h dává velký silný nával a haj vydrží třeba 12 hodin, efetamin dává menší, ale delší příjemnější nával a může vydržet 2-3 dny.
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Dobrý den, William Dampier
Především vám děkuji za sdílení. Zadruhé bych se vás chtěl zeptat na několik otázek,
1. Kolik je ve videu teplota při míchání červeného fosforu, jódu a efedrinu po dobu hodiny a půl?
2. Ve videu není použit thiosíran sodný. Červený ďábelský louh Co je to? Jedná se o náhražku? Pokud ne, jak je to s použitím thiosíranu sodného?
3. Kyselinu sírovou nelze v mé zemi koupit. Lze plynnou HCL nahradit pevnou HCL?
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Červený ďábelský louh je pouze obchodní název pro běžný NaOH.
 
View previous replies…

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Dobře, děkuji, o tom toho moc nevím. A proč se k odstranění jódu nepoužíval thiosíran sodný, to by mě zajímalo.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Tiosíran sodný se ve videu nepoužívá, protože jim je úplně jedno, že z konečného produktu odstraní přebytečný jód... Zajímá je bezpečnost, toxické výpary nebo čistota konečného produktu... Řekl bych, že bychom video měli brát jako základní, nedbalý, ale informativní nástin toho, jak syntéza funguje....
A nepotřebujete kyselinu sírovou... K výrobě plynu můžete použít i kyselinu mourovou/kyselinu chlorovodíkovou. To je to, co používám já... Není to těkavé ani to nevytváří žádný tlak, kterého byste se měli obávat... Damp rid je chlorid vápenatý, který reaguje s kyselinou muriatickou a vytváří plyn hcl... Množství není kritické... Stačí asi 1/8 šálku Damp rid a jen tolik muriatické, aby sotva pokryla Damp rid a, nasaďte uzávěr s hadičkou zpět na stlačovací láhev.Trochu s ní zatočte a nechte ji asi 10 minut odstát... Pak vložte hadičku do toho, co zplynujete, a zmáčkněte... Nezapomeňte po zmáčknutí odstranit hadičku, protože nechcete nasát kapalinu, kterou zplynujete...
Doufám, že to pomůže!
DWplAsOD8j
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Musí být koncentrovaná murická nebo 31 procent je v pořádku ?
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Dobře, díky, bratře. Zkoušel jsem také najít spoustu způsobů, jak to udělat, a opravdu můžete kapalinu v hrnku odsát a na konec můžete dát malou obrácenou nálevku nebo odsávačku. Našel jsem způsob, jak vyrobit plynný chlorovodík. Je snadné koupit chemický chlorid sodný a kyselinu šťavelovou, přidat správné množství vody a zahřát, aby vznikl plynný hcl, případně oxid uhelnatý a oxid uhličitý, a jedovaté zplodiny se upraví roztokem hydroxidu sodného a hořícími lihovými lampami.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Dobrý den, pečlivě si přečtěte téma.
>1. Kolik je na videu teplota při smíchání červeného fosforu, jódu a efedrinu za hodinu a půl?

HCl nemůže být v pevném skupenství.
>Může být plynná HCL nahrazena pevnou HCL?
 

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Lze použitý roztok toluenu použít podruhé?
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Dobrý den všem, mám 6 kg efedrinu, už jsem začal dělat testy hypofosfátovou cestou, kyselina, kterou mám, je na 80 %, je to v pořádku? nebo v jaké koncentraci by měla být?
Po provedení celého procesu se na konci oddělil olej od vodné části, žlutý metamfetaminový olej a také se vytvořila hnědě zbarvená vrstva, oddělil jsem toluenem a hnědá barva zmizela, dekantoval jsem a pak jsem začal krystalizovat s HCL v plynu, snížil jsem to na ph 5 a nic se nedělo, snižoval jsem ph až na nulu a na dně se vytvořila velmi hustá vrstva, dal jsem to na hodinu na rotaevaporátor, abych z toho odstranil toluen a po vyjmutí koule z rotaevaporátoru se z toho stala taková břečka, čekal jsem 24 hodin, až to vyschne a bylo to pořád mokré, nevím, co jsem udělal špatně, ale nepodařilo se mi vykrystalizovat cíl, moc by mi pomohlo, kdybyste mi vysvětlili, kde jsem udělal chybu, moc děkuji.

J6Wf1sC0LR
 
View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Feb 4, 2023
Messages
37
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Hladina ph by neměla klesnout pod 5,8, opětovně extrahujte pH hydroxidem sodným na 13 A opatrně krystalizujte.

Pokud plynný hcl nefunguje, zkuste toto:

Vložte vrstvu toluenu do kádinky a přidejte stejné množství čisté vody, opatrně po kapkách přidávejte hcl na pH 5,8 (při měření pH měřte vrstvu vody, ne vrstvu toluenu).


Dlouze protřepejte a oddělte vrstvu vody, čímž se voda odpaří.



Omlouváme se za špatnou angličtinu
 
View previous replies…

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Dobře, rozumím vám, nejzajímavější je, že jsem vykrystalizoval velmi ošklivě, takže mám provést rekrystalizaci?
Další maličkost, když jsem začal dávat HCl do plynu, viděl jsem velmi malou bílou sraženinu při dosažení ph 6,0. To je ale velmi málo. K tvorbě krystalů dochází tím, že se roztok dá do mrazáku, nebo jak?
ZIcuV1tx2n
WADiGFgvfX
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Feb 4, 2023
Messages
37
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Pro krystaly ve formě skla:

Po skončení fáze čištění rozpusťte metamfetaminový prášek v co nejmenším množství alkoholu a poté počkejte, až se alkohol odpaří.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Stačilo oddělit fb olej od žíravé vody v. Oddělovacím trychtýřem promyjte fb olej stejným množstvím dh20 dh20 vyhoďte, pak přidejte stejné množství bezvodého acetonu tritujte kyselinou hcl, dokud pH nebylo 5,8 přidejte 1 ml dh20 na každý gram meth hcl pak odpařte, než se vám nahoře vytvoří skim t dejte do tmavé skříně a nechte přírodu, ať si dělá, co chce není potřeba plyn a dělat věci složitě.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Právě jsem si to pořádně přečetl pH 0 velké ne ne musíte to znovu volně vázat a ztratíte produkt také z pohledu na vaši kádinku jste ji při destilaci přepásali a přinesli žíravinu s olejem při destilaci ať už jednoduché nebo parní ne dál než do čtvrtiny cesty kondenzátorem vám tlak páry ok pomalu a jistě vyhrává závod tady pacienti
Také se nechystáte vyrobit led kupovat zplyňováním produktu, vyrobíte bílý prášek, který se musí filtrovat a promývat bezvodým acetonem a poté rekrystalizovat pomocí dh20 nebo rozpouštědla.
 
Top