Krystalizace mefedronu (4MMC)

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Rekrystalizovaný produkt je čistší, a tudíž účinnější. Také získáte velké krásné krystaly, které jsou pro spotřebitele nesmírně atraktivní.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Šťastný den
😍

ZNEkecTumd
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den všem!

Jak mohu vykrystalizovat hotový vodný roztok mef pomocí NaCl, když jsem původně neměl mouku? Řekněme, že mám bázi mef v dichlormethanu a hodlám ji okyselit nadbytkem vody 135 ml na 100 mef, přičemž mef rozpustím ve vodě - mef nedávám do mouky, ale hned do vody

V jaké fázi přidat NaCl a v jakém poměru. Podle horní zkušenosti autor uvádí 23 g na 100 g mefu, ale on má 100 g mefu rozpuštěného ve 100 ml vody. A k mé oxidaci dochází při hodnotě 135 ml na 100 g produktu.

Jak dlouho se tvoří krystaly při metodě s roztokem soli NaCl? Jak velké frakce se získají? jak dlouho by se měl produkt uchovávat v mrazáku? Má doba expozice vliv na velikost krystalu?

Děkuji vám všem!
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
na dcm to takto udělat nemůžete, musíte použít vodu v procesu okyselování a pak použít například ipa, abyste okamžitě zahájili proces krystalizace. Naci není vůbec potřeba, to je nesmysl. a zmrazovat nemůžete, protože krystal nevyjde pouze ve formě skla a krystalového prášku.
 
View previous replies…

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Děkuji za odpověď. Používám aceton nebo etanol. Jaké jsou podmínky zmrazování, abyste získali velké krystaly s výtěžkem 1:1? Řekněme, že jsem získal vodnou vrstvu mefedronu, zředil ji acetonem nebo alkoholem - jak je tedy lepší zmrazit? Pokud ihned ponoříte -18 do mrazáku, získáte jemný krystalický prášek. Jak tedy rychle získat velké krystaly? Nyní získávám velké čisté krystaly pouze tehdy, když se tento roztok odpaří, ale to je dlouhý proces.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
Jaký druh krystalů chcete získat: Můžete použít formu jehel, ale nepoužívat mrazák a vydrží 24 hodin, ale přesto se část roztoku musí odpařit, abyste získali zbytek produktu.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ahoj bratře. Nyní získávám takové krystaly pouze odpařováním. Ale nejsem spokojen s časem, pokud je vrstva velká. Říkáte, že můžete odpařit 50 % a pak do mrazáku - bude krystal, který vypadne ze zbytku roztoku, silný, nebo to bude jen malý zlomek, zatímco velké krystaly už po odpaření existují.

Existuje způsob, jak vypěstovat krystaly kamenů, pokud se 1 kg mef rozpustí ve vodě 1300 \ acetonu 200. Není žádné zařízení na odpařování - jak správně hned zmrazit a bude to vhodné?
 

Attachments

  • 3vyR5TDnlJ.jpg
    3vyR5TDnlJ.jpg
    634.5 KB · Views: 257

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Nemohu okyselovat menším množstvím vody, při oxidaci menší množství vody prostě neodebere veškerý mef z dichlormethanu. Máte řešení pro oxidaci do vodné vrstvy s různými poměry?
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Zdravím všechny, bratři! Zaplatím za pomoc při získávání informací o krystalizaci mefedronu z vodní vrstvy různými způsoby. Odpařování z vody již bylo vyzkoušeno - je to dlouhá cesta, zatím neexistuje rotační odparka, takže potřebujeme rychlejší metody beze ztrát
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Zkoušel někdo metodu nouzového zmrazení suchým ledem (CO₂)?
Pokud má někdo možnost, vyzkoušejte ji a zveřejněte zde výsledek.
Metoda:
Poměr voda/4 mmc je 1 ml/1 g. Rozpusťte 4 mmc ve vodě a přiveďte k varu. Na 1 litr roztoku můžete přidat 200 ml IPA.
Umístěte 2l plastovou láhev naplněnou ~500 ml do kbelíku se suchým ledem. Místo kapaliny se rychle vytvoří krystal. Chcete-li jej dostat ven, opatrně láhev rozřízněte. Krystal je pak třeba vysušit na suchém vzduchu.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Jak lze získat krystaly tohoto tvaru? Rozhodně se jedná o mražení, nikoliv o odpařování! Jaké jsou poměry? Jak je získat ihned z vrstvy vody, když tam původně nebyla žádná mouka? Jaké rozpouštědlo přidat - jsem připraven si všechny tyto informace koupit, pokud bude hotový výsledek!
 

Attachments

  • bpxRYXT1D7.jpeg
    bpxRYXT1D7.jpeg
    382.7 KB · Views: 271

leon

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Zdravím všechny!
Pokud můj 4mmc není pěkně bílý nebo skleněný tak tam hodím studený aceton a nechám tam 2h ?
Jinak mám sklo pěkný krystal, ale v horní vrstvě nacházím malé hnědé skvrny. v čem je problém?
 

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jak je to s rozpuštěním 4 mmc v methanolu a malém množství acetonu?
 

noMercyy

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, může mi někdo vysvětlit, proč 3cmc krystaly časem bělí? (v tomto případě 2-3 dny po rekrystalizaci) A je nějaký nápad, jak tomu zabránit nebo zajistit stabilitu/permament bez bělení?
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Zajímalo by mě, zda by se po přečištění a rekrystalizaci, pokud by se produkt následně roztavil a nechal vychladnout, vytvořily větší krystaly, nebo by to byla spíše placka, kterou by bylo třeba rozbít.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,046
Points
93
Možná, že voda nebyla nejčistší. Ethanol někdy funguje lépe, aby nedocházelo k oxidaci. Pokud byly v prášku nečistoty, můžete po rozpuštění ve vodě extrahovat nečistoty rozpouštědlem (toluenem nebo jiným rozpouštědlem, které se nemísí s vodou) a poté do vody přidat alkohol a vykrystalizovat.
 
Top