Jak jste se o nás dozvěděli? Je to pro nás důležité.

Ogny1423

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2021
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
No vidíte, nudil jsem se a jen jsem strkal nos do všech záležitostí a doufal, že narazím na něco užitečného, co určitě není podvod a nezpůsobí, že mi federálové přijdou vykopnout dveře a uprostřed noci mě zase vytáhnou z postele
 

MsContingency

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
lol to samé s tou částí o nudě, ne o federálech, kteří mi vyrazí dveře, kurva, to už jsem zažil. 🤦🏻‍♀️
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Přemýšlel jsem o tom, jak v místě, kde žiji, nakopnout mrtvé kapky. Mnoho univerzit v mém okolí, kluby, aby s tím šly. Chci začít mrtvé kapky tady.... se blíží léto. Do konce února se budu muset spojit s vámi nebo s Madre.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Slyšel jsem o vás na r/theehive (nebo r/bizzybees, už jsem zapomněl). stejně nejsem na redditu moc aktivní a tahle stránka mi v podstatě dává všechno, co jsem odtamtud chtěl, ale lepší. :p
 

infochem

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Mar 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jednoho dne jsem hledal nějaké recepty a opravdu případě jsem našel tuto webovou stránku😇. Opravdu se mi líbí být tady..
 

Zyn_Laden

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Děkuji za pozornost.

Hledal jsem HouseOfSpiritův návod na pokládání blotteru a narazil jsem na tek o namáčení blotteru v tomto fóru.

Připadal jsem si, jako bych objevil Alexandrijskou knihovnu .
 

Mybell420

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 12, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dostal jsem dm z vyhozeného účtu na Redditu jsem velmi rád, že jsem kliknul na ten skečový odkaz lol
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
466
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Chtěl jsem se dívat na 3. sérii off braking bad, ale narazil jsem na tuto stránku lol jen žertem mě starý člen úlu informoval, že BOSS je zpět 🏆 🙌
 

Polysubx100

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Před více než rokem jsem byl osloven prostřednictvím služby Reddit s předpokladem, že kvůli mému zájmu o syntézu a extrakci. Nicméně skvělá komunita.
 
Top