Vzorky z BB Fóra pro každého zdarma!

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Jsem nováček a mám zájem o vzorky. Děkuji
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Čekání na odpověď bratra ;)
 

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Dlouho jsem tu nebyl, až teď, takže jsem dříve neodpověděl, teď jsem vám poslal DM.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Dobrý den, hledám ukázku zdarma..best regardz
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Ahoj bratře! Bude brzy odesláno <3
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Dobrý den, jaký vzorek brzy pošlete...doufám, že ano...čekám na něj s netrpělivostí.....mnohokrát děkuji.
 

ENKICAN

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Oct 20, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Nějakou dobu jsem byla offline a teď, když se vracím, jsem si uvědomila, že jsem obdržela svůj bezplatný vzorek... Mefedron jsem obdržel ještě rychleji než moji dodavatelé z několika trhů... Nikdy předtím jsem to nezkoušel Takže moc děkuji za vzorek a za zkušenost!!! Děkuji moc
 

gearnfury

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, v mém případě bych si chtěla objednat a-pihp ve velkém, bylo by to možné?
 

Bobby234876

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vzorky do Austrálie? Na zdraví
 

weishen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jak získat srozumitelný vzorek ?
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Toto je moje recenze vzorku 2 mmc, který jsem obdržel.Nejdřív jsem nedostával žádné účinky a přemýšlel jsem, proč to tak je, a bylo to proto, že jsem dávkoval jednou za 3 hodiny, protože jsem chtěl být opatrný, ale poté, co jsem se dozvěděl, že lidé znovu dávkují po hodině nebo 2 v mezidobí, jsem začal dostávat účinky a chlapec byl, že nejlepší high, jaký jsem kdy měl cítil na uppers to cítil Adderall a koks smíšené dohromady jsem se cítil opravdu euforický a šťastný a hudba zněla úžasně na to a účinky trvají dlouho příliš způsob, jak lepší než koks, abych byl upřímný jediná věc, kterou jsem neměl rád, byl comedown jsem cítil mé srdce buší poté a já jsem neměl rád, že.overral 10/10 určitě bych si koupil nějaké
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Dobrý den, jsem zvědavý na toto fórum a chtěl bych získat vzorek zdarma.
 

yoyobas

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Oct 3, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pošli mi bro kg i send u monay later now im broker...
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
zpočátku jsem nedostával žádné účinky a přemýšlel jsem, proč tomu tak je, a bylo to proto, že jsem dávkoval jednou za 3 hodiny, protože jsem chtěl být opatrný, ale poté, co jsem se dozvěděl, že lidé znovu dávkují po hodině nebo 2 v bew*****, jsem začal dostávat účinky a chlapec byl, že nejlepší high jsem kdy cítil na uppers to cítil Adderall a koks smíšené dohromady jsem se cítil opravdu euforický a šťastný a hudba zněla úžasně na to a účinky trvají dlouho příliš způsob, jak lepší než koks, abych byl upřímný jediná věc, kterou jsem neměl rád, byl comedown jsem cítil mé srdce buší poté a já jsem neměl rád, že.overral 10/10 určitě bych si koupil nějaké
 

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Od glitchy jsem dostal 2 gramy 4mmc a jsem velmi spokojen s tím, co jsem obdržel! Velmi ochotně reagoval na komunikaci a celý proces byl hračka. Produkt přišel z Německa v diskrétní obálce, která byla uzavřena ve vzduchotěsném sáčku. Bylo to velmi profesionální a jsem spokojen s jejich utajením. Množství, které jsem obdržel, se blížilo 3 gramům a konzistence byla směs velkých úlomků/krystalů a rozbitých kousků.

Partil jsem 4mmc všemi možnými způsoby kromě boofingu. Nejraději jsem ho užíval iv, nicméně požití perorálně bylo bezpečnější a účinnější metodou. Pokud kouříte, doporučil bych co nejnižší teplotu a malé množství najednou, protože vzniká hodně páry, která není moc příjemná, pokud se příliš zahřeje nebo je jí moc. Insuflace nebo šňupání tohoto 4mmc vyvolalo znatelný účinek, nicméně hoření bylo dost intenzivní a oči mi pořádně slzely.

Účinky byly příjemnou dávkou energie spolu se zvýšenou ostrostí zraku a euforií, která mě motivovala vstát a dělat něco fyzického. Tanec byl zábavný a poslech hudby neuvěřitelně příjemný. Tyto účinky trvaly asi 2 hodiny s comedownem další asi hodinu, než jsem si chtěl znovu dát dávku.

Kocovina byla mírná, nicméně jsem pociťoval určité chutě, únavu a depresi, které trvaly asi půl dne, ale daly se s trochou psychické odolnosti přemoci.

Celkově jsem byl velmi spokojený a nemůžu se dočkat dalších a vyzkoušet něco nového od Glitchy. Děkuji!
 

Attachments

  • ZShWmY5E1f.jpeg
    ZShWmY5E1f.jpeg
    4.9 MB · Views: 25
  • fSPIdmAMa7.jpeg
    fSPIdmAMa7.jpeg
    6 MB · Views: 60

Mordello

Don't buy from me
New Member
Language
🇮🇹
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, jsem nyní zaregistrován a mám zájem o bezplatnou ukázku
 

part-time

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, mám také zájem o ukázku.
 

tenthousendlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Co se týče opioidních léků. Chtěl bych heroin. :) :)
 

tenthousandlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Stále chci nějaké a IDC, kdyby někdo zavolal na mé telefonní číslo. Jsem vládní dítě a mám plné právo získat drogy, pokud chci. Mám otevřenou doménu. Ničeho se nebojím. Chci heroin, řekl jsem. :) :) Buď hodný, nebo se v tom vyznej.
 

obishop

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Oct 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den. Mohu si ji vyzkoušet?
 

Günter

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, jsem tu nová a jsem ráda, že jsem našla toto fórum. Mohl bych dostat nějaký vzorek ?
Byl bych vám velmi vděčný a vyjádřil bych se zde k výrobku.
Peace
 

jfrass

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jak získat ukázku zdarma?
 

KittyKat69

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj tady pro získání nějakých vzorků zdarma, dm'ing you rn
 

trickydick

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Novinka a chtěli byste si vyzkoušet vzorek/y.
 
Top