Extrakce efedrinu z rostlin

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Ne, udělal jsem radu pro výrobu krystalů v současné situaci, instrukce v tématu je správná
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Patton mohu se zeptat, zda v druhé metodě s ethanolem je látka umístěná do čtyřkilové nádoby ze žáruvzdorného skla ve druhém kroku prášek efedry, nebo kaše odložená v prvním kroku?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Dobrý den, tam se mluví o kaši vyčleněné z prvního kroku. Jedná se o druhou extrakci.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Při první části jsem postupoval krok za krokem podle vašich pokynů, ale po odpaření alkoholu jsem žádný bílý prášek neviděl. Místo toho tam byl jen černý olej, který měl obzvlášť nepříjemný zápach.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Při odpařování alkoholu jsem však použil zahřívání na teplotu kolem 50 °C a nasměroval jsem k roztoku ventilátor, abych urychlil odpařování. Mělo by to nějaký vliv?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Jste si jisti, že extrahujete právě tuto rostlinu? Zahřívání na to nemá vliv. Pravděpodobně tento olej obsahuje efedrin, který je třeba extrahovat a čistit přídavnými manipulacemi.
 

Bigassjohnson

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@G.Paton Vážím si vašeho příspěvku! Mám na vás dvě otázky:

1) nevíte, jestli je efedra ze západu USA alias "mormanský čaj" životaschopnou odrůdou, ze které lze extrahovat éčka?

2) jen pro ověření, v jednoduché metodě vy; (zhuštěný návod) extrahovat výchozí materiál EtHO> provést předúpravu naftou> provést druhou extrakci EtHO>kombinovat extrakty> odpařit sbírat fb.
Takže do rxm nepřidáváme alkyl?
 

None

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 18, 2022
Messages
31
Reaction score
6
Points
8
Dobrý den, příteli, podařilo se mi sehnat rostlinu, rostlina je sušená, obsahuje efedrin? Mám otázky ohledně druhé extrakce. Proč není práce dokončena v první fázi? Je důvodem druhé fáze užívání většího množství efedrinu? Jaký je důvod pro piškoty? Nemůže se odpařit?
 

lain

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
Pocházím z Číny a mohu snadno sehnat efedrin. Mohu efedrin extrahovat Soxhletovou extrakcí?.
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Naučím vás to.
 
View previous replies…

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Za poplatek vás mohu naučit umění syntézy metamfetaminu.
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Pokud mi zaplatíte, mohu vás naučit umění syntézy metamfetaminu.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18

Zde je zajímavý článek a metoda.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Tohle je docela šikovné, pokud to funguje, činidlo, které používají jako povrchově aktivní látku, lze použít i jako klihové činidlo, velmi užitečné malé činidlo, které je třeba mít po ruce
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Mám odvážný nápad: Protože Ephedra sinica při rozpuštění v horké vodě neustále uvolňuje efedrin, bylo by možné směs Ephedra sinica, jódu, červeného fosforu a vody zahřívat přímo pod refluxem po dobu 24 hodin? Mohl by výsledný produkt potenciálně poskytnout přímo metamfetamin ve volné formě?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Ne, asi dostanete černou olejovitou směs. Má špatnou rozpustnost ve vodě.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Získal jsem něco velmi zvláštního, růžovou, sýru podobnou látku, která je odpadem.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Vyzkoušejte to a dejte nám vědět výsledek!
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Zdravím. G.Paton
Mám na vás několik otázek, protože jsem stále začátečník a nejsem rodilý mluvčí angličtiny, takže je tu několik otázek, které jsem nedomyslel.
Problém se omezuje pouze na metodu 2
1: V kroku 1 A) je hmotnost jemného prášku 453 gramů?

2. V kroku 2 a): Je v prvním kroku v pyrexovém hrnci b) něco odloženo stranou, nebo něco jiného?

3. V druhém kroku e): Jaký je druhý roztok, resp. první roztok? Vztahuje se druhý roztok k roztoku ve druhém kroku d)? Znamená první roztok roztok ve druhém kroku, c)?

4. Je tedy součin v prvním kroku c) konečným produktem? Nepochopil jsem, co to má společného s druhým krokem.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Dobrý den, ano. Správně.
V kroku 1b je vyčleněna kaše.
O roztoku se píše od kroků 2b, 2c a 2d.
Jsou tam dvě části produktu. Z kroku 1 a kroku 2. Čemu nerozumíte? Je tam jasně napsáno, že v kroku 1 je efedrin. Proč se domníváte, že krok 2 provádíme pro zábavu? =)
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Dobrý den, mistře, může kapalný parafín nahradit naftu? Pokud ne, jaké jiné rozpouštědlo ho může nahradit?
 
Top