Změny v pravidlech fóra

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,430
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Myslím, že přívlastek "nekupujte u mě" je zbytečný a odrazující. Každý, kdo nakupuje na těchto stránkách, by si měl přečíst pravidla a v nich je celkem jasně uvedeno, že prodejci a výrobci jsou schválenými prodejci, takže každý, kdo nemá vyvěšenou tabulku, která označuje jednoho z nich, není schválen stránkou k prodeji.
Připadám si, jako bych dostal dunce hat a preventivně si sedl do kouta.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Podceňujete důvěřivost a hloupost lidí. Chceme zde takové lidi chránit před jakýmkoli podvodem.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Máš pravdu, kámo. Jakmile se stalo nelegálním jen tak si jít a zabíjet otravné lidi... šlo to s námi z kopce. 😠
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Se sdělením není problém, ale formulace je určitě nešťastná, pro rozumné lidi* to může znít poněkud nečesky. Také všechny zkušenosti ukazují, že takové věci neodradí nikoho se špatnými úmysly, ale spíše podráždí ty poctivé.

* Rozumných lidí je polovina Asie a celé Polsko. ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Líbí se mi, že je u názvu uveden status nekupujte u mě, je tak jasné, kdo jsou prodejci & výrobci. Jakékoli transakce provedené s osobou, která má status nekupujte ode mě, jsou jednoznačně na vaše vlastní riziko a důvěru.

Kromě toho se dívám mimo to, jak dlouho má člověk svůj účet. Jestli jsou rezidenty nebo členy, a pak jakou aktivitu zde mají. Otevřená povaha profilů zde k zobrazení těchto informací, může pomoci v důvěře v osobu. Já to vidím tak, že jsme všichni většinou přátelští cizinci.

Pak je tu aspekt chemie, lidé s malými nebo žádnými zkušenostmi by byli na jiných stránkách zcela poníženi. Už jen za to, že se ptají na věci, které přesahují jejich možnosti, tady je to daleko shovívavější a jde o bezpečnost, vzdělání a ne o ostrakizaci člověka, který se ptá.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Nejdůležitější je, aby všichni členové zůstali v bezpečí, o což se myslím administrátoři snaží ze všech sil.
A další věc, všechny syntézy zde jsou k dispozici jinde, ale to, co dělá toto místo jedinečné, je, že dostanete interní tipy, jak je udělat lépe koupit lidi, kteří mají zkušenosti s jejich děláním
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Velká je také možnost získat potřebné chemikálie přímo na fóru :)
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Je to vždycky sázka na jistotu :). Jsem rád, že mám dobré dodavatele svých prekurzorů, a dovedu si představit, že pro někoho, kdo teprve začíná, je to fuška... spousta testování a zklamání. :D
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Velmi pravdivé toto fórum je boží dar jsem se snažil po dobu 4 let vázání dodavatele precusor, protože jsem se velmi zajímal o tajnou chemii, a nejlepší je, že tyto stavy sníží počet podvodů, miluji majestátní zahradní vendit modely
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Je tomu skutečně tak!

Jak je to s majestátním modelem zahradního automatu? Co je to za místo?
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Je plně založena na důvěře není tam žádná úschova je to psychedelické dw fórum jsou Nový prodejce důvěryhodný prodejce ans superstar pokud jsem remenber dobře, signál musí být potvrzen správcem befor dostanete přístup na fórum
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
To je zajímavé :) Máte pro mě odkaz?

Plně založený na důvěře mi zní velmi psychonautický. :D
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Pokud jde o bod 4, rozpuštění skupin:
Uznávám, že obsah skupin by měl být přístupný všem členům. Také cokoli je zveřejněno na BB, jako je tento, je veřejně přístupné. trvale a ničí majetek, kdykoli na to majitelé fór zapomenou a začnou se domnívat, že jim patří obsah zveřejněný uživateli, je to začátek konce. Právě teď můžete sledovat, jak se to vyvíjí v případě redditu.

Takže ani obsah skupin by se neměl skrývat, práva na vkládání příspěvků by měla zůstat omezena na členy skupiny, je pro to mnoho dobrých důvodů a jsou dostatečně zřejmé, jde o kvalitu diskuse a možnost zaměřit se na konkrétní aspekty, jako je čistota produktu, před krátkodobým ziskem. Nebo zisk nad čímkoli jiným, proč ne.

thx
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Dobrý den.
Proč zmizel můj status výrobce?
Obdržel jsem ho a odletěl jsem služebně na dovolenou,
po příletu nebyl můj status nalezen. Poslal jsem vám všechny fotografie laboratoře.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,745
Points
113
Deals
666
Proč potřebujete status výrobce na našem fóru?
 
View previous replies…

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Jsem výrobce, je to velmi jednoduché.
Pokud existují seriózní návrhy, jsme připraveni spolupracovat a dodávat prekurzory a školit lidi za oboustranně výhodných podmínek. Celé tyto měsíce jsem dostával neseriózní dopisy v osobních zprávách, ve kterých lidé nerozuměli tomu, co chtějí.
Dokázal jsem vám, že jsem výrobcem téměř všech látek, které se komerčně používají.
Jako běžný uživatel si člověk nezaslouží náležitou pozornost od ostatních. Výrobce je jiná úroveň.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Dobrý den, Hanku. Pravidla byla změněna, jak vidíte. Nyní musíte mít inzeráty se svými vyráběnými látkami v BB Marketu nebo BB Listingu, abyste takový status získali. Neomezujeme vás v tom, abyste své zboží zveřejňovali hromadně.

Pokud jej chcete získat zpět, zveřejněte prosím inzeráty se svými výrobky na trhu.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
tímto způsobem přicházíte o vynikající chemiky, kteří vydělávají na školení lidí a prodeji činidel, z čehož jsem usoudil, že nyní je výrobce nucen prodávat zde na fóru léky. Spousta výrobců to dělá z vášně, ne pro zisk a problémy se zákonem, když prodávají nějakému feťákovi, kterému je 18 let. Pak jde na policii a začne vyšetřování. Jestli je tohle politika tak to nikdy nebude fórum pro lidi s vášní jen pro *****uny a dealery kteří se vůbec nevyznají v chemii a chtějí aby jste byli jako pablo escobar hahah
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Ahoj BB týme :)

Hodně jsem přemýšlel o descici na odstranění skupin z fóra.

Chápu, jak je důležité lépe moderovat komerční část fóra, a proto komerční skupiny zakazuji.
Ale co místní skupiny nebo prosté komunitní skupiny?

Nebylo by pro komunitu přínosem zachovat je, protože jsou často místem, kde mohou noví uživatelé snadno najít kontakty ve své zemi nebo oblasti působnosti.
Mám pocit, že zachování komunitních skupin + místních skupin a spíše zavedení moderátora, který by mohl aktivity ve skupinách bedlivě sledovat, by fóru prospělo více než prostý zákaz všech skupin :)

Pozdravy,

Gordon
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,745
Points
113
Deals
666
Proto se objevila pásma. Mysleli jsme si totéž.
Ale je tu problém, že je nejsme schopni kvalitně moderovat. Raději bychom na fóru otevřeli samostatnou sekci pro jakoukoli jazykovou skupinu/zemi.
Ale k tomu je potřeba najít někoho, kdo je schopen sekci moderovat. Zakoupit reklamu, propagovat fórum na místním trhu. Plně se věnujte této práci. Tato činnost by neměla být koníčkem, měla by být hlavním zaměstnáním.

Pokud jste na to připraveni, pošlete svou strategii rozvoje a domluvíme se na podmínkách spolupráce.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Je příjemné slyšet, že jste otevřeni diskusi o takových věcech.

Myslím, že nejlepší bude vše dále prodiskutovat v DM :)

Přeji hezký den!
 
Top