Question 3D tisk lisovacích forem na pilulky

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
45
Reaction score
11
Points
8
Velmi dlouho jsem hledal dobrý zdroj pro raznice na pilulky.
Vím, že je má Alibaba atd. ale dovoz do Evropy a clo jsou můj problém.

Můj plán byl vytisknout pouze špičku s logem na jedné nebo možná dvou stranách raznic.

Raznice bez loga jsem už sehnal, takže pokud existuje materiál, který je 3d tisknutelný a dostatečně odolný pro několik docentů výtisků, stačilo by to.
Vzhledem k velikosti/ceně tisku nebude problém po pár výtiscích vyměnit hrot s logem.

Má někdo zkušenosti s 3d tiskárnami a mohl by mi říct, jestli by tento nápad mohl fungovat?

Být schopen vyrobit lis na pilulky s legálními/dostupnými součástkami a 3d tiskárnou by byl super nápad, který jde s duchem tohoto fóra!
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, jaký stroj máte? Mám nějaké matrice, které vám mohu prodat, nebo pokud mi pomůžete s mým přístupem k syntéze mdma, nabídnu vám nějaké.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
Nikdo zatím nepřišel na to, který trojrozměrný CNC/frézovací stroj by byl levnější na výrobu malých detailních razítek na pilulky.

S čím potřebujete pomoci v oblasti syntézy..!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Wolf-kitchner ( pravopis je špatný) tam ten beta-keton rovnou srazí, čímž se z bk-mdma stane mdma
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Chodil jsem do školy a pracoval jako operátor cnc frézky a na vánoce se dívám na Proxxon mf-70 za 500 dolarů, sada krokového motoru k němu stojí 54 dolarů. další věc, kterou vidím, je za 1000 dolarů a víc.
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
Lis na tablety by měl být vyroben z kovu, protože k tisku potřebuje silné díly a velkou sílu k vytvoření tablety. Nejmenší lisy váží od 100 kg. Nemyslím si, že by se takové zařízení dalo vyrobit na domácí 3D tiskárně z plastu. Pokud potřebujete vytisknout opravdu malý počet tablet, pak je nejlepším řešením enkapsulátor. Nebo si můžete koupit lis na tablety z Číny. Nebo podle výkresů vyrobit lis na CNC frézce.
 

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 7, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Vytiskl bych pouze ty části, na kterých je návrh. Tedy jen raznice a aby byly co nejplošší. Zbytek shopuld být kovový.

Zajímalo mě, jestli je to proveditelné, a zkušebně jsem si vytiskl několik raznic. Fungují perfektně. Vytiskl jsem je pomocí 0,2mm trysky na fdm-tiskárně. Myslím, že pro testování návrhů nebo pro malé množství jsou ideální.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
45
Reaction score
11
Points
8
Páni, to zní skvěle!!
Můj plán byl úplně stejný, tiskli jste celé razítko, které se upíná do lisu?

Mohl bys nám prosím ukázat pár obrázků?

To by bylo super zajímavé, protože vlastním lis na pilulky bez razítek, takže by to pro mě byla naprostá změna hry, abych ho konečně zase zprovoznil!!!
 
Top