Question Какво представлява кристалът бу ку

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Здравейте на всички
Някой знае ли какво представлява кристалът bu или ku
Разбирам, че е нов рс някакъв стимул.
Но все пак искам да знам дали някой го знае химически името или cas номера ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
YUK!! Изглежда, че Александър Шулгун го е проектирал сам. Психеделичната скорост еһттрѕ://.....а малко ангажираща за ежедневните ми дейности 😅
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Опитали сте го?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Да, току-що получих малко. има ли как да го използвам, за да го превърна в нещо по-добро. всичко, което прочетох за него, казва, че убива хора, най-вече хора с метамфетамин и фент в системата. това е твърде близко до дома ми, но мразя да го изхвърля. искам да синтезирам в нещо друго, но имам само дестилационна инсталация с рефлукс и допълнителни кондензатори. нямам 5 или 3 гърла.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Никога не съм виждал нещо подобно на вълната от доставчици на BU/KU през миналата година (и очевидно все още продължава). Те просто продължаваха да се появяват, независимо от прегледите, и отказваха да представят действително химическо наименование, независимо колко упорито ги преследвахте. Накрая ми стана любопитно и наистина взех проба и просто нямаше много.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Циклопропил-метилон или n-етил-бутилон
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Eutylone

Синтетичен катинон

CAS: 802855-66-9
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Понастоящем законно ли е това в Китай?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Понастоящем производството в Китай не е незаконно
Нашата фабрика също така произвежда
Цената е много ниска, а качеството е гарантирано
Мога да го предоставя, ако искате
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
If u smoke it in a blunt n make.it dirty its actually quite euphoric but has to be smoked in this manner I actually quite Crack n switched to this
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Един от нашите доставчици от САЩ ми изпрати 3,5 г евтилон като безплатна проба. Дадох един грам на приятел и изпуших около грам. Вкусът му напомня на черно женско биле и има стимулиращи свойства, но не и много в отдела за еуфория. Останал ми е грам или малко повече и в сравнение с повечето от това, което виждам, е доста кафяв и мек. Бих искал да го рекристализирам, но не съм сигурен какъв би бил добрият разтворител. Някой има някаква представа? Нямам много възможности за избор под ръка. Разполагам с; anhy. Iso anhy ацетон хлороформ нафта етилов ацетат и вода. Минерални спиртни напитки. ако полярно неполярно почистване би помогнало, какви трябва да бъдат двата разтворителя? Разглеждах около 1/2 час, но не научих много за разтворимостта.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Вода + ацетон (1 прах /1,5/1).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Разтворимостта му във вода е основно 0. В крайна сметка направих етилов ацетат и вода, което направи някакъв боклук от него ( разбърках го с топлина за около 5 минути 2 пъти и отделих водата), след което рекристализирах, като добавих ISO към етиловия ацетат и нагрях, след което го пъхнах във фризера, което върна чисто бели парчета, които бяха огромно подобрение
 
Top