Синтез на 25В-НБОМЕ от бензалдехиди с нитрометан

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Предполагам, че говоря само на себе си, но ми се струва, че би било по-лесно да редуцирам нитростирена направо до 2,5 MO-PEA с Zn и HCl...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,046
Points
93
Не, не можете да пропуснете нито една стъпка, след като сте получили ненаситено вещество, или да загубите добив. Оцетната киселина с цинк в безводни условия може да работи по-добре. Ако само не вземете безводна киселина HCl.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Благодаря, че ще трябва да опитате да използвате кисела киселина вместо хидрохлорид и да видите как ще се получи...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Вие изобщо не говорите със себе си. Това е много интересна статия за мен и такава, за която събирам запасите си, за да опитам. Харесва ми идеята да разполагам с такова мощно психеделично средство! Никога не бих бил безотговорен с него и не бих се опитал да го представя за киселина - според мен именно това съсипа тези наркотици. То промени гледната точка на хората към нбомите, когато хората започнаха да умират, защото пресата искаше само пикантна история!
Аз лично ВСИЧКИ ги дозирах отговорно и ги намирах за добри психеделици! Също така наличието на 2сб на първо място би било прекрасно, нека си го кажем. Може би ще трябва да си купя 1/2 кг 2,5-дмо бензалдехид. (Буквално, защото не мога да намеря някой, на когото имам доверие, да ми продаде по-малко от това!) Има толкова много различни неща, които могат да се направят с 2,5-дмо бензалдехид, така че въпреки че има повече стъпки до крайния продукт, който търся, отколкото ако си купя триптамин, фактът е, че няма толкова много неща, които могат да се направят с триптамин, които да ме интересуват толкова, колкото фенетиламините - поради причини, свързани с толерантността, предпочитам силно психеделични фенетиламини пред триптамините (като цяло - има няколко отличници).
Трябва да обичам Alibaba...
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Опитайте се да прочетете може да ви заинтригува?
СИНТЕЗ НА N-(ХАЛОГЕНИРАНИ) БЕНЗИЛОВИ АНАЛОЗИ НА СУПЕРПОТЕНТНИ СЕРОТОНИНОВИ ЛИГАНДИ
J. Chil. Chem. Soc., 59, Nº 3 (2014)

През 2003 г. предварителните проучвания доведоха до заключението, че N-2-
метоксибензилно заместване, не само на фенилетиламини, но и на
фенилизопропиламини, триптамини и 3-(2-аминоетил)-(1H,3H)
хиназолин-2,4-диони, свързани с типичния 5-HT2 рецепторен антагонист
кетансерин, води до особено високо сродство за 5-HT2A рецепторите.5

Всички, които познавам, обичат 25I повече от 25B и 25C, той е чудесен психеделик и лесен за ума...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
мисля, че може да съм чувал за този документ, ще погледна....

Знам, че химията е далеч над главата ми за момента, в практически смисъл.

Все още се опитвам да редуцирам 3,4,5-TMONS, които съм направил, до съответните PEA. Веднъж успях да го направя с наистина лош добив чрез метода NaBH4/CuCl2, но все още не е достатъчно, за да го използвам. В момента в колекцията ми от проби се натрупват няколко различни нитростирена/нитропропена, реших, че ще работя с този, от който имам най-много, докато не се справя!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Да. Може да отнеме още една година tho 😂
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Имам проблеми с получаването на 2-метоксибензалдехид за стъпка 4, може ли да бъде заменен с 4-метоксибензалдехид или има ли препоръка за друго съединение?
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
@WillD Здравейте, господине, имам проблеми с получаването на 2-метоксибензалдехид за стъпка 4, може ли да бъде заменен с 4-метоксибензалдехид или има ли препоръка за друго съединение?
 
Top