Полша 360 кг 4cmc 2 лаборатории са заловени

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Би било толкова лесно да се наблюдават тези шкафчета. .
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Полша е рай за химиците и подобните на тях.
Някои от най-добрите и обичани химици в света приготвят най-добрите материали в Полша. Поради много причини, като тази, която посочват работниците, и др.
 

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Може и да е вярно, но в много отношения би било толкова лесно да се наблюдава шкафче за дроп бокс. Световете се променят и примките се затягат
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Исках само да кажа, че, освен ако не пропускам нещо, Pushing Taboo е безобразно скъп. 50 грама мдма за 1000 щатски долара? Освен ако не е в друга валута, но са използвали знака за долар
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
GG се гордее с най-високото качество на продуктите навсякъде в интернет. За това качество те се продават на по-висока цена
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Знаеш ли, аз прочетох погрешно и помислих, че е още 0. 1000 за 50 г е 20 за грам, което е добре за всяка точка на САЩ. Така че да, моя грешка, може да изтрия този коментар или да го оставя, за да покажа на хората, че да грешат е нормално.
 

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
след като видях, че тук е арестувана лаборатория с 3 куб. м, просто си помислих, че е била законна през цялото време, но напълно греша. аз съм в Азия и повечето от рс все още са законни тук.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Не е съвсем изненадващо, макар че е интересно. Полша наистина е страна, в която химикалите текат като река. Хората изнасят тези химикали и в други европейски държави. От това, което съм чувал, именно оттам идва по-голямата част от европейското псевдопроизводство...
 
Top