Нека поговорим за моята смешна толерантност

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Опитайте с МАОИ, например моклобемид.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Отново ви благодаря, господине, за поредната препоръка за моя списък със съединения, които да изпробвам! През изминалата седмица бях тих, тук и навсякъде. Цялата седмица беше само Мери.

Последната ми доза 25 мг Сертралин беше тази събота, чувствах се доста мързелива и немощна. Исках пълна седмица без лед, тъй като това е всичко, с което трябва да експериментирам в момента, пълна седмица на, пълна седмица на. И когато казвам "на", имам предвид само между 0,05 и 0,10 г на смъркане и го правех само веднъж на ден. @SauceySockss споменава, че в един момент прави по една унция на седмица?! Съдейки по това колко много това нещо рита мозъка ми задника и как буквално почти шибана умрях в понеделник преди последния от правенето на моята "първа" 0.10g, бих казал, че това трябва да е някаква луда висока потентност, или съм намерил нещо, което лично аз просто реагирам уникално.

Аз на лед: бързо и тъпо, тъп предмет.. Обикновено съм много внимателен и се опитвам да бъда стратегически настроен с всяко решение, което вземам (твърде много, така че обикновено нищо не се получава. Хората със СДВХ знаят за какво говоря). На лед мозъкът ми се движи с милиони мили в минута, но това не ми пречи(?) Хващам една идея от въздуха и я изпълнявам. Но аз просто тичам и тичам и тичам. Целият уикенд след първата ми седмица на леда прекарах в легнало положение, твърде възпалено, за да се движа от прекомерното натоварване при работа в двора. Не мога да правя списъци в главата си, както при 4MMC, така че съм като глупак, който чисти, озеленява и поправя, просто се върти от едно нещо на друго.

Честно казано, така бях през 20-те и 30-те години, преди мозъкът ми да изгори напълно в Обществото. Наистина единствената разлика е в безсънието, искам да кажа, че това е психо. Направих .07g в 9 сутринта в четвъртък. След като лежах в леглото точно 3 часа, тук пиша това в 2: 30 в петък сутринта wtf.

Това нещо е твърде далеч в една посока основно, нещо липсва от "стимулиращото преживяване", което имах с MeowMeow и MDMA в umm, "Sorting and Filing Dept"(?) на мозъка ми. Днес купих някакви принадлежности за домашни любимци и дамата попита мимоходом каква порода кучета имам, а аз не можех да си спомня, по дяволите!!! Като че ли, КАКВО?!

Ако можех да накарам мозъчната секретарка да си върши работата и да има тези нива на мотивация и енергия, мисля, че това е крайната цел. И тъй като също така наскоро научих за MAOI, мисля, че ще запазя пихеделиците може би като "награда" за себе си, след като имам този много по-сериозен проблем с ноотропите, разбран и поне по-близо до мястото, където чувствам правилните нива на мотивация, защото имам сериозни глупости, които трябва да се движат по дяволите!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Можете също така да опитате семена от сирийска ружа, както и те са маои също. НО МОЛЯ, ПРОУЧЕТЕ ВЗАИМОДЕЙСТВИЯТА, МОЖЕ ДА УМРЕТЕ!
 
Top