ИМАМ НУЖДА ОТ ВАШИЯ СЪВЕТ ЗА ТЕЛЕФОНИ!

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
изобщо не използвайте телефон... достъпът до интернет трябва да се осъществява от мрежата на други хора на различни места

старият телефон не е наистина по-добър от новия тип "смарт". Старият телефон всъщност може да се получи незабавно на техните системи, докато за новите телефони полицията трябва да инвестира, така че те не правят в някоя задача, обаче операционната система дава тези voulnureables така че не е перфектно решение
"Старият телефон" може да следи обажданията и SMS-ите, така че за какво ви е това изобщо?
"Смартфон" за какво е нужен? Като източник на интернет можете да имате просто рутер.
Не разбирам.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
71
Points
28
Deals
8
Забравих да спомена:
за комуникация винаги използвайте PGP ключ, няма много разлики между тези комуникатори, те така или иначе ще издадат данни + обикновено се изисква sms spoof, за да влезете и да влезете в данните си. Ако важната информация е криптирана с PGP (или друг ключ), само вие имате достъп до нея :)

. Това е единственият най-сигурен начин.
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Вярно е това, което сте написали за PGP криптирането, напълно съм съгласен с него.

Но за телефоните, стари или нови, и двете имат плюсове и минуси, но понякога е необходимо зло да ги използваме тези дни. Безопасността зависи най-вече от начина, по който използвате устройствата им, според мен.
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Ако се интересувате. Имам криптирани сим карти
Тя не изпраща imei или imsi
Можете да променяте или клонирате номера
Можете да променяте гласа
Случайно и автоматично превключване на VPN
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Звучи странно тбх, защото клонирането (и използването на двете едновременно) не работи.
И wtf. Имаш предвид под криптирана SIM карта?

Подозрително...

Съжалявам, ако греша... :)
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Да, братко. Грешиш. Това е криптирана симка, с нея можеш да клонираш телефонни номера. Промени гласа си. Ако се обаждате, тя не изпраща imsi , също можете да промените imsi. Тя не изпраща imei, променете VPN за самата симка,
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Все пак не мисля, че е възможно ;)
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Хахахахаха. Да видим, господине. Не разбирам защо поставяте под въпрос нещо, което дори не знаете. Хахахахахахахаха. Всичко е наред. Не се притеснявайте за това. Благодаря за вашия принос. По същия начин, ако се интересувате от придобиването на такъв някой ден. Уведомете ме. Благодаря
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Хахахахаха. Да видим, господине. Не разбирам защо поставяте под въпрос нещо, което дори не знаете. Хахахахахахахаха. Всичко е наред. Не се притеснявайте за това. Благодаря за вашия принос. По същия начин, ако се интересувате от придобиването на такъв някой ден. Уведомете ме. Благодаря
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Питам, защото не съм сигурен, толкова просто.
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Добре, доколкото знам, само да уточня, че не е възможно да се използват 2 клонирани симулатора по едно и също време, да Можете да дублирате ofc, но осмият или другият ще бъде свързан само с мрежата...

Второ, какъв вид криптиране има тази SIM карта?
Трето, как е свързан IMEI със SIM картата?
И последно, какво става с ICCID?

Благодаря за Вашата помощ и подкрепа, както и ;)

Бог да Ви благослови!
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Продължавам да ви казвам. Ако някога поискате да симулирате. Уведоми ме. Благодаря за въпросите ви и с най-добри пожелания
 
Top