Безплатни мостри от форума на ВВ за всички!

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Аз съм нов и се интересувам от образци. Благодаря
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Очаквам отговора ви обратно брат ;)
 

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Досега не бях наоколо за известно време, затова не отговорих преди, а сега ви изпратих DM.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Здравейте, търся безплатна проба..best regardz
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Здравей, братко! Ще бъде изпратен скоро <3
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Здравейте, какъв образец ще изпратите скоро... надявам се... чакам го с нетърпениеһттр://.....много благодаря
 

ENKICAN

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Oct 20, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Известно време бях офлайн и сега, когато се завръщам, осъзнавам, че съм получила безплатната си проба... Получих мефедрон дори по-бързо от моите доставчици от няколко пазара... Никога не съм го опитвал преди Това ви благодаря много за пробата и за опита!! Благодаря ви много
 

gearnfury

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, в моя случай бих искал да поръчам a-pihp в насипно състояние, възможно ли е това?
 

Bobby234876

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Изготвяте образец за Австралия? Наздраве
 

weishen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Регистриран.Как да получа Ssample ?
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
това е моят преглед на образеца от 2 ммк, който получих.Отначало не получавах никакви ефекти и се чудех защо е така, а то беше, защото си дозирах веднъж на всеки 3 часа, защото исках да съм предпазлив, но след като научих, че хората предозират след час или 2 между тях, започнах да получавам ефекти и момчето беше най-доброто високо, което някога съм получавал почувствах нагоре, че се чувствах Adderall и кокаин, смесени заедно, чувствах се наистина еуфоричен и щастлив, а музиката звучеше невероятно на него и ефектите траят дълго, което е по-добро от кокаина, за да бъда честен, единственото нещо, което не ми хареса, беше връщането, което почувствах, че сърцето ми се удря след това и не ми хареса това.overral 10/10 определено ще си купя някои
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Здравейте, любопитен съм за този форум и бих искал да получа безплатна проба.
 

yoyobas

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Oct 3, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Изпратете ми брат кг аз изпратих u monay по-късно сега им брокер...
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
отначало не получавах никакви ефекти и се чудех защо е така, а то беше, защото дозирах веднъж на всеки 3 часа, защото исках да бъда предпазлив, но след като научих, че хората предозират след час или 2 между тях, започнах да получавам ефекти и момчето беше най-хубавото високо, което някога съм получавал почувствах нагоре, че се чувствах Adderall и кокаин, смесени заедно, чувствах се наистина еуфоричен и щастлив, а музиката звучеше невероятно на него и ефектите траят дълго, което е по-добро от кокаина, за да бъда честен, единственото нещо, което не ми хареса, беше връщането, което почувствах, че сърцето ми се удря след това и не ми хареса това.overral 10/10 определено ще си купя някои
 

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Бяха ми изпратени 2 грама 4mmc от glitchy и съм много доволен от това, което получих! Той беше много отзивчив в комуникацията и процесът беше лесен. Продуктът дойде от Германия в дискретен плик, който беше запечатан в херметически затворена торбичка. Беше много професионално и аз съм доволен от тяхната скритост. Количеството, което получих, беше по-близо до 3 грама, а консистенцията беше смесица от големи парчета/кристали и счупени парчета.

Приех 4mmc по всички възможни начини, освен чрез буфане. Любимият ми начин беше да го използвам iv, но поглъщането му през устата беше по-безопасен и по-ефективен метод. Ако се пуши, бих препоръчал възможно най-ниска температура и малки количества наведнъж, тъй като се образува много пара, която не е много приятна, ако стане твърде гореща или твърде много. Инсулирането или смъркането на този 4mmc произведе забележим ефект, но изгарянето беше доста интензивно и очите ми се насълзиха добре.

Ефектът беше хубав прилив на енергия, заедно с подобрена острота на зрението и еуфория, което ме мотивира да стана и да направя нещо физическо. Танцуването беше забавно, а слушането на музика беше изключително приятно. Тези ефекти продължиха около 2 часа, като се наблюдаваше спад от още около час, преди да поискам да взема нова доза.

Махмурлукът беше лек, но почувствах известен глад, умора и депресия, които продължиха около половин ден, но можеха да бъдат преодолени с малко психическа устойчивост.

Като цяло бях много щастлив и нямам търпение за още и да опитам нещо ново от Glitchy. Благодаря ви!
 

Attachments

  • ZShWmY5E1f.jpeg
    ZShWmY5E1f.jpeg
    4.9 MB · Views: 24
  • fSPIdmAMa7.jpeg
    fSPIdmAMa7.jpeg
    6 MB · Views: 58

Mordello

Don't buy from me
New Member
Language
🇮🇹
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, сега съм регистриран и се интересувам от безплатна проба
 

part-time

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, интересувам се и от образец.
 

tenthousendlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Какво да кажем за опиоидните лекарства. Бих искал да имам хероин. :) :)
 

tenthousandlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Все още искам някои от тях и IDC, ако някой наистина се обади на телефонния ми номер. Аз съм детето на правителствата и имам пълното право да получавам наркотици, ако искам. Разполагам с отворена област. Не се страхувам от нищо. Искам хероин - казах аз. :) :) Бъди добър или бъди добър в това.
 

obishop

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Oct 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте. Мога ли да го взема за проба?
 

Günter

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, аз съм нов тук и се радвам, че открих този форум. Мога ли да получа образец ?
Бих бил много благодарен и бих направил изявление за продукта тук.
Peace
 

jfrass

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
как да получите безплатна проба?
 

KittyKat69

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Хей тук за получаване на някои безплатни мостри, dm'ing ви rn
 

trickydick

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Нов и бих искал да опитам проба/и.
 
Top