Заради любовта на бога имам нужда от помощ

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Вашите студени опаковки, какво пише в тях за съставките? Търсих нависоко и не можах да открия студена опаковка с амониев нитрат. Не ги произвеждат от повече от десетилетие. Ако на тях пише калциев амониев нитрат или карбамид, те няма да работят. Заменете ги с амониев сулфат или амониева киселина от какъвто и да е вид.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
В моя процес правя следното (ако ви интересува, ако не, се извинявам за ненужната информация)

-измервам горивото Coleman (всичко това е записано btw и сега не ми е под ръка, за да бъда 100 % точен, но имам записани точни измервания)
-внесете го в бутилка със сода
-Измерете амоняка и го сложете в бутилката със сода
-разрежете батериите, поставете ги в отделен контейнер с гориво Coleman, за да ги запазите.
-вземете смесено пседуо, поставете го в сода
-измерете лугата, поставете я в содовия поток
-вземете литий, поставете го в содовия поток
-стартирайте реакцията с мъничко мъничко мъничко количество вода и веднага я затворете.
-завъртете, а не разклатете, докато сместа започне да се търкаля твърдо
изчаквайте възможно най-дълго, преди да се оригнете
-разклатете шибаняка като дявол, оригнете се, повторете, продължете, докато целият литий стане бронзов
-филтрирайте през памучни топчета и серия от филтри за кафе в нов съд
-газирайте течността с течен огън и сол през тръби, докато "заснежи"
-филтрирайте бялото вещество и го изсушете

-Крайният резултат е неизползваем боклук. дали всичко това се дължи на амония?? дали бих могъл да взема този боклукчийски прах и да го сложа в нова готварска печка и тогава да работи? или е безполезен и трябва да се изхвърли?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
На мен обаче ми се е случвало доста пъти да ставам свидетел на катастрофи със содовите потоци. малките гумени уплътнения на капачките, моите буквално се разкъсваха или частично се разтваряха, а след като цялото налягане се освободи наведнъж, изригва вулкан. Всички пъти, с изключение на един, обръщам голямо внимание и имам резервна капачка наблизо, където мога да предотвратя катастрофата. един път ме напръска с гориво и целия ми гараж. БЛАГОДАРЯ НА БОГА, че нищо не реши да се възпламени или разгневи, иначе щях да съм супер хрупкав.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Да, съсипах любимия си чифт камуфлажни панталони и качулка, някак си се напръсках с H2So4 и не се замислих много. Следващият път, когато видях тези дрехи, те бяха на парцали, сякаш ги беше хванала орда молци. Една капка се търкулна по задната страна на ръката ми и също не помислих много за това, което се превърна в болен белег. H2So4 е доста страшен... всичко останало просто изгаря и дразни дълго време. Все още не съм опитвал да правя газ с HCl+CaCl2... може би следващия път.

И така, миналата седмица направих една кутия SU-24 (10*240mg) [забелязах някои странни неща, ще разкажа по-подробно] ... импровизирах разредител за боя вместо нафта/толуол... всичко беше кошерно, докато не дойде време да изплакна коляновия вал с ацетон (студен, сух, разбира се.) Ацетонът разтвори целия ми вал... и аз бях в пълна загуба, тъй като не очаквах това. За щастие го измих в чист съд, за да се изпари и да видим какво е останало, и точно това направихме. В крайна сметка получих ужасно малък добив от 0,4 кристала лед - но това беше най-добрият лед, който някога съм пушил, с ръка на сърцето. (Свикнал съм с мексиканската ракия)

Вчера започнах една кутия wal-phed (марка walgreens generic sudafed) 96*30mg=2,88g PSE - "червените горещини". Избирам тези хапчета, тъй като те ми осигуриха първия успех, но съм накарал тези, SU-24 и walphed 12 (20*120mg = 2,4g PSE) да работят или поне да правят сняг при обгазяване, което не означава непременно нищо, но знам, че има успешно редуциране до метамфетамин при пробата.
Както и да е, обгазих тази глупост, всичко излезе наред, но забелязах, че този път, както и когато направих SU-24, ВСИЧКИ крикове се разтвориха при изплакването с ацетон. Така че го оставих да изсъхне, събрах и взех проби оттук. Ужасно. Ужасен вкус, никаква активност. Така че сега тръгнах да ктализирам с %99 IPA (сух) и се получи подобен продукт като с ацетона, червеникав/кафяв/розов мръсен цвят, смешна миризма на разтворител, ужасен вкус, много кисел по някаква причина, най-важното... никаква психоактивност. Донякъде съм раздразнен в този момент...

Затова се върнах към чертожната дъска... Реших да направя тест/изследване на какъвто и да е "продукт". Освен това взех старото гориво, обгазих го, нищо не се утаи. Така че го хвърлих обратно в реакционната каша. Хвърлих всичко това в кафемелачка заедно с горивото и се уверих, че е пулверизирано/смесено отлично. След това поставих тази смес на котлона на ниска/средна температура за около час, като разбърквах тук-там. Добавих основата на какъвто и да е "продукт" към филтрираната/изсушената горивна смес. Отново газирах цялата тази каша, като този път утайката изглеждаше много по-обещаващо. Така че я филтрирах, нищо не остана ... въпреки че видях твърди частици. По вътрешността на съда за обгазяване също имаше утайка, която събрах с изплакване с ацетон. Така че отново работя с ацетоновия разтвор на "разтворен кок?". Реших да добавя малко %99 IPA в сместа и просто да кстализирам всичко едновременно. Така че сега седи на чинията ми и чака да изсъхне. Ще ви съобщя как ще се получи...

Някакви мисли за това затруднение?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Съжалявам за закъснелия отговор...
И така, как се получи? Амиһттр://.... приблизително толкова гадно, колкото и първия път. Защо? Не съм точно сигурен. Използвах генеричния вал-фед 96*30mg "червени горещини", с който съм имал успех преди. Разликата този път беше, че е лято, а не зима, и не съм екстрахирал хапчетата с метанол преди това. Реших просто да ги натроша и да ги хвърля в камиона. Промивката с ацетон ми разтвори всички кренвирши, както при СУ-24, но когато изпарих това, ми останаха глупости. При SU-24s в крайна сметка се оказах с малко количество от някакъв бомбен лед. Този път обаче нямаше нищо, така че не знам какво се е объркало.

Както виждате, опитите да се превърнат в стабилен метод на работа ме оставиха донякъде объркан и разочарован. Колкото и да ми харесва артистичната и импровизационна свобода и готовността/достъпността на този метод. Започвам да клоня към позицията на всички останали по темата: "Просто го направете по правилния начин с метода RP/I2." ...По-малко догадки. По-малко променливи. По-малко неща, които могат да се объркат. Със сигурност е по-малко опасно и по-благоприятно за начинаещите.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
@SauceySockss Да, жълтите бутилки HEET са тези, които искате. Те съдържат предимно метанол (с малко циклохексен или нещо подобно.) Метанолът е това, което искате да използвате за почистване/екстракция на хапчетата, изглежда е универсалният разтворител за тях и винаги е работил в моя опит. Разбира се, искате да изсушите метанола с Mg2SO4 или друг десикант. Дестилацията винаги е най-добрият вариант.

Що се отнася до източника на толуол. Препаратът за почистване на карбуратори и дросели на марката Gumout е един от по-добрите варианти, които съм открил. Тя съдържа: толуол, ацетон и въглероден диоксид. Така че, по принцип просто напръскайте или изпразнете всичко това в контейнер и го измийте с вода няколко пъти. Солената вода/солен разтвор помага за разбиването на всякаква емулсия. Отново, дестилацията е най-добрият вариант, ако можете.

@Frit Buchner Може би вече съм ви споменавал за това, ако е така, се извинявам. Намерих амониева селитра и вода за разтворими студени опаковки - правилните! - от CVS, и само от CVS. Не винаги ги имат и не на всяко място, но продължавайте да проверявате и може да имате късмет. Това са "мигновените студени опаковки" на марката CVS. Вземам ги всички, когато ги видя някъде. Вероятно през последната година съм попадала само на 3/4 кутии на няколко различни места в моя окръг. Така че... те все още са там... просто трябва да търсите и да проверявате... и да опитвате на различни места...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Уау, хубаво четиво тук. Документирали сте много добри изследвания. Причината всичко, което правите в ацетон, да има вкус на гадост, е денотониум бензоат битрекс. Това естандартен ацетон сега дестилирайте или плащайте големи пари.
Ти познавашНай-скоро публикувах за това в аналитичен колко неща дестилирах от "100% ацетон"
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Да, видях това - това беше много глупост, останала за "%100 ацетон"... да знаете? Това ме кара да се замисля два пъти за много глупости, които вероятно съм приемал за даденост. Ако приемем, че някои от тези неща са повече или по-малко ОК с някакво сушене или каквото и да било друго...

Мисля, че между това и, както казах, лятото и зимата, знам защо всичките ми манивела продължават да изчезват. Споменавам сезоните заради разликата в температурата, очевидно, а също и заради влажността тук. Забравих също да добавя, че когато постигнах първоначалния си успех, между отделните стъпки беше отделено допълнително време. Направих си бреза в бутилка и филтрирах и изсуших, или оставих да преседи и изсъхне с епсом соли в контейнера с реакционното гориво, вместо да стигна направо до газта. Мисля, че използвах и различен ацетон - беше марка с чистота %99, която се сушеше и охлаждаше по-дълго време, отколкото обикновено имам търпение. По принцип донесох всичко за газифициране, филтриране и измиване в една раница при приятеля ми, за да мога да го направя пред него. В общи линии направих всичко на прага на задната му врата - така че наполовина навън. Така че не съм много сигурен коя е променливата величина в тази ситуация - температура, време или марка?

Спомням си, че когато газифицирах, горивото не стана бяло и мътно, както винаги виждам сега. Имаше много по-големи утайки, които потъваха на дъното. Те се филтрираха веднага, без проблем. След това промих с ацетон и само толкова се изплакна. Така че бях доста развълнуван да видя тези резултати за първи път, защото знаех, че това е, което търся. Единствената причина, поради която наскоро успях да се изпикая, беше, че си взех поука отпреди и промих в чиста чиния, за да се изпари, за да видя какво е останало - което този път се оказа всичко. Това беше с маркови СУ-24 и използвах разредител за боя с малко етер като гориво за зареждане.

Доста съм разочарован и огорчен от последния си неуспех с вал-фед червенокосите. Най-вече защото се опитах да повторя това, което направих по време на успешния опит, с изключение на това, че първо извадих хапчетата, всъщност, и защото напълно се провалих. Също така, защото смърфовете, които имам, ме кефят, разбира се, че и те искат да се надрусат, и нямаше да имам проблем, ако получавах солиден грам или два стрийт джийс. Затова, когато нямам какво да покажа, те си мислят, че съм алчен или нещо подобно и не искат да ходят повече, въпреки че така или иначе плащам за всичко. Така че... както казах, в бъдеще вероятно ще се ориентирам към готвачите на RP/I2 с надеждата за по-малко възможности за прецакване, а също така вероятно и към някоя билка ма хуанг като източник на EP/PSE, при условие че мога да получа справедливо количество от нещо годно за употреба.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Забравих да спомена. Намерих в супермаркета един продукт, наречен алуминий. Това е алуминиев амониев сулфат. Знаем ли дали ще работи за целите на SnB, или можем да го накараме да работи за нашите цели по някакъв начин? Ако да, как?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Мисля, че алуминиев амониев сулфат го няма. Не трябва да се отказвате, всеки път, когато опитвате, се учите, успявате или не. Явно искате да го направите и това е ценно и изгубено изкуство. Мисля, че би било удачно да кокалите голяма дрога в поп бутилка. Видях няколко неща, които биха могли да се подобрят. Ако четете научна химия, те купуват акцизни и реактивни химикали и ги дестилират, така че обикновено вероятно. Определено за разклащане и печене, защото може да не го почиствате Ще трябва да го прочета отново, че е много
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Искам да кажа, че не съм женен за метода на разклащане и печене. Просто го намирам за практичен за момента. Работя с това, което е на разположение около мен. Няма да мога да задоволявам нуждата от амоний безкрайно дълго време, особено засега. Така че рано или късно няма да имам друг избор, освен пътя на ИЧ, запасявам се с книгите си за мачове и бутилките с ИЧ. Все още ми липсва оборудване и добър източник на ЕР/ПСЕ.

Честно казано, твърде дълго се мотаех насам-натам. Най-накрая достигнах точката, в която ми омръзна и се уморих да се занимавам с всички и всичко и нищо няма да се промени или подобри, докато не се откъсна и не се занимавам сам за известно време. Така че си взимам малка почивка и се връщам с отмъщение. Миналата година възнамерявах да се подготвя, за да се включа за тази година, но в крайна сметка прецаках това, вярвайки на всички сладки приказки, които всички ми казват. Твърде много хора тук приемат добротата за слабост и още някакви гадости, хора, които се ебават с парите ми, и така нататък, и така нататък. Достатъчно ми беше. Мислят си, че имам нужда от тях... сякаш завися от тях за това, което трябва да направя, или нещо подобно, но ще разберат по трудния начин, че ще процъфтявам, оставен сам на себе си. Е... ще изпуснат автобуса... това е всичко. Тъжна история, а? Както и да е, съжалявам, че се разприказвах...

Успех или неуспех, научих много за много различни аспекти на няколко различни неща, разбира се, знанията и опитът ще се прелеят в нови чаши. Не става дума, че "хвърлям кърпата" - все още ще работя върху набирането на това отстрани, ако само за потомството и може би да се запиша като последния и най-велик SnB'er на плоската земя. Просто наистина трябва да спра да се заигравам, да постигна няколко добри успеха и да имам някакъв продукт, от който да се отърва. Не мога да си позволя повече да не получавам никакви връщания... Липсата на пари най-накрая стигна до момента, в който, както казвам, съм ядосан. Досега съм имал всички пари, които трябваше да инвестирам няколко пъти, но когато ги получавам по 20-40 долара, не мога да ги задържа. Така че това е мястото, където този справедлив гняв, приложен правилно, може да бъде използван в моя полза - да ми помогне да преосмисля сегашната си ситуация и кои са моите приятели наистина...

Предполагам, че в много от тези продукти без рецепта има повече изненади, отколкото сме очаквали, предполагали или дори... сме били накарани да повярваме. "100% ацетон" ... Да... майната му... всичко, което е останало на тази снимка, е било гадно? - Остатъците от дестилацията на ацетон? Това изглеждаше като почти 1/5 от съдържанието. Шиш...
 
Top