Извличане на ефедрин от растения

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
не, направих съвет за изработване на кристали в настоящата ситуация, инструкцията в темата е правилна
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Патън мога ли да попитам, при втория метод с етанол, веществото, поставено в четириквартовия термоустойчив стъклен съд във втората стъпка, прахът от ефедра ли е или кашата, отделена в първата стъпка?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Здравейте, там се говори за каша, отделена от първата стъпка. Това е втората екстракция.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Следвах инструкциите ви стъпка по стъпка за първата част, но след като алкохолът се изпари, не видях никакъв бял прах. Вместо това имаше само черно масло и то с особено неприятна миризма.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Въпреки това по време на изпаряването на алкохола използвах нагряване при около 50°C и насочих вентилатор към разтвора, за да ускоря изпаряването. Това би ли оказало някакво влияние?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Сигурни ли сте, че извличате точно това растение? Нагряването не оказва влияние върху това. Вероятно това масло съдържа ефедрин, който трябва да се извлече и пречисти чрез допълнителни манипулации.
 

Bigassjohnson

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@G.Paton Оценявам публикацията ви! Два въпроса за вас:

1) знаете ли дали ефедрата от западните щати, известна още като "мормански чай", е жизнеспособна разновидност за извличане на д?

2) само за да проверя, в простия метод вие; (сгъстени указания) извличате изходния материал EtHO> правите предварителна обработка с нафта > правите втора EtHO екстракция> комбинирате екстрактите> изпарявате събирате fb.
Значи не добавяме алкил към rxm?
 

None

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 18, 2022
Messages
31
Reaction score
6
Points
8
Здравейте, приятелю, успях да се сдобия с растение, растението е изсушено, съдържа ли ефедрин? Имам въпроси относно втората екстракция. Защо работата не е завършена на първия етап? Дали причината за втория етап е вземането на повече ефедрин? Каква е причината за получаването на бисквитена торта? Не може ли да се изпари?
 

lain

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
Аз съм от Китай и мога лесно да си набавя ефедра. Мога ли да екстрахирам ефедрин чрез екстракция по Сокслет?
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ще ви науча.
 
View previous replies…

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Срещу заплащане мога да ви науча на изкуството да синтезирате метамфетамин.
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ако ми платите, мога да ви науча на изкуството да синтезирате метамфетамин.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Това е доста хитро, ако работи, реагентът, който използват като повърхностноактивно вещество, може да се използва и като ПТК, много полезен малък реагент, който да имате наоколо
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Имам смела идея: Тъй като Ephedra sinica непрекъснато освобождава ефедрин, когато се разтвори в гореща вода, възможно ли е директно да се нагрее смес от Ephedra sinica, йод, червен фосфор и вода под обратен поток в продължение на 24 часа? Би ли могъл полученият продукт да даде директно метамфетамин със свободна основа?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Не. предполагам, че ще се получи черна мазна смес. Тя има лоша разтворимост във вода.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Получих нещо много странно, розово, подобно на сирене вещество, което е боклук.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Опитайте и ни уведомете за резултата!
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Здравейте. G.Paton
Имам няколко въпроса, които искам да ви задам, защото все още съм начинаещ и английският език не ми е роден, така че има няколко въпроса, които не съм обмислил.
Проблемът е ограничен само до метод 2
1: В стъпка 1 А) теглото на финия прах 453 грама ли е?

2. Стъпка 2 а): В първата стъпка в пирексовия съд б) нещо се слага настрана или нещо друго?

3. Във втората стъпка д) какви са съответно вторият разтвор и първият разтвор? Вторият разтвор отнася ли се до разтвора във втората стъпка, г)? Първият разтвор означава ли разтвора във втората стъпка, в)?

4. И така, продуктът в първата стъпка в) ли е крайният продукт? Не разбрах какво общо има това с втората стъпка.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Здравейте, да. Правилно.
Той е отложен каш преди в стъпка 1б
Има написано за разтвора от стъпки 2б, 2в и 2г
Има две порции от продукта. От стъпка 1 и стъпка 2. Какво не разбирате? Ясно е написано, че в стъпка 1 има ефедрин. Защо предполагате, че извършваме стъпка 2, за да се забавляваме? =)
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Здравейте, господине, може ли течният парафин да замени нафтата? Ако не, какъв друг разтворител може да го замени?
 

航哥1234758

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 31, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Изглежда, че съм открил тайната на майката ABCD
 
Top