Опити и експерименти с амфетамин на ASheSChem

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
това е L или D... или смес ...?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
При реакцията с Al/Hg амалгама се получава рацемат
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
30
Points
18
Можете да опитате да дестилирате маслото А, което би трябвало да ви отърве от примесите
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Това не е лошо за амфета?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Сулфатната сол е стабилна, какво трябва да се случи? Обичам да използвам и топлинна лампа, която също дава приблизително 60 °C.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
В идеалния случай трябва да направя киселинно-основна екстракция за пречистване

okok; често се препоръчва да се съхранява/съхранява при стайна температура или на хладно място; страхувах се от източници на топлина :p
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Да, това също е вярно, но не трябва да го съхранявате при 60°C в продължение на седмици, а да го изсушите за един час. Също така е само предложение как да стане по-бързо, под вакуум сушенето също е добро и бързо.
BTW ако изсушиш сулфата с лампа можеш да видиш примесите, стават леко жълто червеникави, но нямам идея защо, просто се вижда, чистият сулфат е чисто бял.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Намерих това... мислите ли, че е добре ?
RWqiFpVAKM
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Намерих това... мислите ли, че е добре ?
Това е материалът, да. много добър разтворител.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Чудесно! наистина ли е сигурно?
Бях сигурен, че ще го купя на безценица ;)

някой друг, който потвърждава? :)
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Съществуват много смеси от петролен етер, запалителна течност Benzinum medicale, Ligroin, White spirit, Naphtha или специален бензин. Важно е температурата на кипене да е между 40 и 60°C, това трябва да се знае. Разделянето е възможно и с останалите, но изпаряването е трудно. Най-добре е да поискате от търговеца информационен лист за безопасност (той трябва да го има) или да проверите предварително на уебсайта, в информационния лист във всеки случай е посочена температурата на кипене.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Не намирам точката на кипене...
за вас не мога да го използвам ?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Както изглежда да. Мисля, че сте купили петрол за лампи като ---->wiki1, но ви трябва петролен етер като ---->wiki2 с температура на кипене 40-60°C.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Не е толкова лошо, вижте, една хубава петролна лампа във вечерните часове, когато слънцето потъва, също е приятно преживяване :D
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Иначе днес успях да се убедя, че 4/5 дни нитратната живачна течност, съхранявана в хладилник в кехлибарен флакон, работи много добре;)

също така, направих алуминиеви топчета малко по-големи от първия път и ги промих с 3х500мл H20, за да премахна нитратите.
харесва ми, че термичната реакция беше много по-малко бурна, отколкото първия път, когато добавих P2NP
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Резултатът от днешния ден беше филтриран (максимално мога, трябва да спя :p); и сложих крема в инкубатора си
но този път... той не мирише на скорост !, само на изопропанол всъщност не е сух^^

Значи миризмата на спирт идва от това, че не сме измили нитрата? ... страшно е, когато си помислиш, че това е класическата миризма на "уличен спирт"

8DmuBISGH7
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Имам същия проблем . след като добавих киселина в IPA, изстисках я през материала и го поставих във фризера, продуктът не искаше да изсъхне... изглеждаше по-скоро като че ли се поти... И до голяма степен този сулфат избяга някъде, оставяйки малък добив, леко миришещ на алкохол. Ще добавя, че нямах време да направя всичко сам и се наложи да купя амфетаминово масло от фрибазата. като цяло изглеждаше много добре. прозрачно с деликатен аромат, познат на амфетамините. Получих рН 5 след добавяне на 250 мл разтвор на сярна киселина в съотношение 1: 4. 180 мл: 720ml. Добавих и 1/2 обем IPA към маслото... някой има ли представа защо добивът беше толкова малък?
0XRyLBk7hM
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
BWDxMVhRv3

продуктът беше мокър през цялото време добавих пълнители и от него се получиха пуканки ...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Не можете да очаквате продуктът да изсъхне във фризера. нагрейте го под лампа, за да се изпарят разтворителите. Мога също така да ви уверя, че сулфатът не е избягал, а разтворителите са избягали. Ако не сте изсушили достатъчно амфетаминовия сулфат, той е мръсен. След това сте добавили пълнители, за да задържите примесите в него и да направите продукта си още по-мръсен. Освен това е много трудно да се отговори каквото и да било за добива ви, ако не ни кажете какъв е бил добивът ви...
 
Top