Синтез на алфа-ПВП (в мащаб 1-10 кг). Пълно видео ръководство.

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
@William Dampier

Нуждаете се от помощ при измервания

Вместо да използвате :валерофенон
Ще купя течност : 2-бромовалерофенон

Ако искам да използвам 1 литър

2-бромововалерофенон


Какво е количеството на реагентите, които ще са ми необходими за I литър:


-Хидробромна киселина (HBr) 48%;?

-Водороден пероксид (H2O2) 35%;?

-Пиролидин (CAS 123-75-1);???

-Етил ацетат ;???

-Натриев карбонат (Na2CO3), 20% разтвор;???

-Диетилов етер (Et2O) ????

-EtOH 50 ???

-Дибензоил-D-винена киселина ??

-Дихлорометан (CH2Cl2) 830 ml;

-Хексан ????

Солна киселина с концентрация 35% (HCl);...?

ЩЕ ВИ ПОМОГНА МНОГО, АКО МОЖЕТЕ ДА МИ ДАДЕТЕ ИЗМЕРВАНИЯ ЗА ИЗПОЛЗВАНЕТО НА 1 ЛИТЪР 2-БРОМ. МОЛЯ ?????

За да мога да изчисля разходите за една реакция, също така дали добивът се оценява на около 20% загуба
1 литър = 800 g a-pvp?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Написах ви съобщение.
 
View previous replies…

Taiwan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Здравейте, имам същия проблем, можете ли да помогнете?
 

jager_17

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 28, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
същата история, можете ли да помогнете?
 

viking1111

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, имам малък проблем, за 25k 2bromovalero използвам за кристализация след пиролидин и след промиване, използвам за кристализация 1,5l ацетон към 0,38 киселина за 1kg bromo, но течността за кристализация вземам 1l и правя ph 2 със смес от ацетон и киселина, след 10h във фризера нищо не се случва (беше смесено 4 часа с пиролидин на температура 55) какво направих погрешно и как да го поправя?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Предлагам да преминем към частни съобщения и да обсъдим подробностите със синтеза.
 

Taiwan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Здравейте, имам същия проблем, можете ли да помогнете?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Добър вечер, извинете, мога ли да ви помоля за помощ? Направих синтез на Алфа пвп по тази рецепта https://bbforum.eu/tags/a-pyrrolidinovalerophenone Направих всичко, както е описано, с изключение на дестилацията на етилов ацетат, доведох подкиселяването до 5, сложих го във фризера и солите не изпаднаха, как мога да оправя положението? след това изпарих разтвора до 1/2 при температура 74-77 и го сложих отново във фризера и всичко без резултат, може би някой се е сблъсквал с това? моля, помогнете ми!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Ако има киселина, трябва да я изпарите при ниска температура или под вакуум. Можете да получите остатъци като черна смола. За да я кристализирате, трябва да използвате химически чист сух ацетон. Ако това е домашен ацетон, може да възникнат проблеми. В допълнение към ацетона има и метод за пречистване, ако можете да получите смолата и да я разтворите във вода. Извлечете водата с разтворител от примесите и кристализирайте продукта от водния разтвор при охлаждане.
 

CalvinCandy

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Направихте ли го като във видеото?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Добър ден, благодаря ви за помощта, всичко се получи при мен, целият проблем, както разбирам, е бил в етилов ацетат след пълното му разваляне и разреждане със сух ацетон, бил съм прекиснат и тогава са изпаднали солите.
 

Skurczolo

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Това съм отново аз. Успешно синтезирах a-pvp хидрохлорид, а сега искам да опитам да направя a-pihp с помощта на хексанофенон. Трябва ли да го бромя до а-бромо-н-хексанофенон ? със същите техники, както при валерофенона ? Има ли някакви съвети, преди да опитам, или може би е толкова "просто", колкото с валерофенона?
 

mynameisjeff

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Имам нужда от помощ за извършване на A-PHP, моля
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Здравейте , при добавяне на пиро (265gr)в 2бром (300gr+1080gr EA)температурата остава 25 градуса по Целзий също така няма промяна в цвета. това означава ли, че няма никаква реакция?
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
10
Reaction score
12
Points
3
Някой знае ли как да синтезира MDPV? Дали това е просто Apvp, направен с метиламин? Правил съм и aphp, и apvp, но никога mdpv и бих искал да знам дали мога да премина от 2-бромовалерофенон към MDPV или процесът е напълно различен?
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
10
Reaction score
12
Points
3
Някой знае ли как да синтезира MDPV? Дали това е просто Apvp, направен с метиламин? Правил съм и aphp, и apvp, но никога mdpv и бих искал да знам дали мога да премина от 2-бромовалерофенон към MDPV или процесът е напълно различен
 
Top