ADBB

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Съжалявам, че още не съм публикувал, но ще го направя, просто се притеснявам да публикувам някои неща. никога не съм познавал група, в която да е толкова лесно да се влезе и това ме кара да се притеснявам
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Dont dox youself,use tor and if you have photos erase the metadata before posting and you are okay bro.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Изтриването на метаданни се обработва автоматично в нашия форум. Така или иначе, всеки може да го направи в странични ресурси.
 

hofmaN.

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Можете ли да ни осигурите надежден доставчик на прекурсор adbb ?
 

bobx888888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Опитах това, но стигнах до проблем. След 5-те часа в колбата при 70С спирам, за да се охлади, и промивам. когато промивам течността във вода, твърдите частици сякаш не се появяват. Използвам обикновена цедка, но може би ми трябва филтър за кафе, както предложихте. Някой друг има същите проблеми?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Всекидневната поговорка може да се направи може да се направи .... така че момчета, ако е толкова просто да се направи, защо не се направи? )))) САМО НИЕ имаме най-добрия жълт ADB и най-твърдия ;) всички други, които са на пазара, имат бял ! който е почти неактивен... ако търсите нещо стабилно, можете да се свържете директно с нас! Също така имаме 5CL TOOO.

PS: За тези, които ще отговорят, че не сте единственият, който с това аз ви предизвиквам да изпратите моите продукти безплатно за тях, за да видите разликата с истински адб и истински силен вместо вашите момчета.


PS: Само човекът "madmoney" прави нещо тук и аз никой друг.

Благодаря предварително
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Какво продавате - готов продукт или комплекти?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
това не е лесно.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Това означава, че ние сме 3:)))
 

Attachments

  • fLYb9vBFRd.jpeg
    fLYb9vBFRd.jpeg
    144.9 KB · Views: 234

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Adbb бял той не е толкова силен, но доставчиците на ес вдигат много цената, Ако някой иска помощ с прекурсор, мога да му помогна, свържете се с мен.
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Всъщност по-слабо ли е бялото АДБВ? Бихте ли могли да сравните ефикасността му с тази на JWH210?

Имам белия прах от NL доставчика с модни опаковки, мога ли да го гоня върху фолио?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Ние продаваме най-доброто качество в адб жълто! ние не продаваме прекурсори ние продаваме директно готов продукт точно като preban power , можете да продавате вашите бели неща момчета ;) но адб жълто не можете да готвите като нас ;) благодаря!
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Тогава защо не продавате прекурсори? Няма никакъв смисъл това, което казвате, че жълтото и бялото имат един и същ производствен процес, момчетата, които имат прекурсор, да ми пишат, за да му помогна да го направи сам безплатно. Омръзна ми от тези мошеници, които вдигнаха цената нелепо
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
164
Reaction score
160
Points
43
Различните партиди се предлагат с леко различен цвят. Преди половин година е имало слаб бял прекурсор adbb, но това не означава, че новата бяла партида adbb не може да бъде мощна като жълтата. Спомням си, че в NL имаше най-силния adbb, който беше напълно бял.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Жълтият е по-силен, ако имате нужда от помощ, пишете ми, можете да си купите само 500 грама и да опитате и ще се убедите с очите си.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Жълтият му по-силен , не е същият процес на създаване , дори не. :)
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Какво да кажа, може би знаете, че сте по-добри от доставчика от Китай, който продава тези неща, разбирам, че искате да плашите хората, но цената е много скъпа.
Преди това 1 кг от пребана беше 4 хил. евро от доставчик от ЕС, а от доставчика от Китай беше 1,6 хил. щатски долара.
Как казах, ако искате помощ за прекурсора, пишете ми, мога да помогна с всички суровини и информация безплатно.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Кой казва, че имам шибана нужда от помощ ? кой казва, че искам да ви помогна или съм искал помощ от вас ? кой казва за този вид цени и кой може да ми каже какви цени да сложа ? аз продавам, вие купувате и това е. Приключете с това , аз имам най-добрия продукт, дори не ме интересува какво говорите за боклуци , махнете се от моето мнение, моля.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
I
Съгласен съм, възможни са естествени вариации, но не съм виждал бяло или жълто достатъчно, за да си съставя твърдо мнение, а и не ми е чуждо това, което твърди Dragonrevolt. Не разбирам нещата, които казват продавачите, може би той ( вие) може да помогне на други като него да го разберат. Предлагаха ми "нов" жълт адбб, за който се казва, че произвежда по-силен краен продукт. Чувствам, че имам право да попитам какво е различното на новия краен продукт, но се твърди, че е по-силен, въпреки че е същият, краен продукт. Настоявам за някакво обяснение, евентуално оптично, хирално под каквато и да е форма на изолиран изомер, изключвам хипотезата, че това ще е производно на 5Br, но те уверяват, че е съвсем същото, така че наистина се прокарва нещо призрачно, освен ако не приемем, че единият е по-малко чист от другия, или може би другият е по-чист от по-малко чистия вид. Или пък не е ли обратното на обратното? Когато ми представят обилната липса на доказателства, съм принуден да се призная за виновен за тотално объркване от втора степен. Подобни фриволни разговори за нов, по-добър прах от pmk етилглицидат (не восъчен/маслен) предизвикват подозрения и скоро се превръщат в обект на интерес и може би в заподозрян или съучастник, но това не е официално. Един и същ кас и различна температура на замръзване? Това изисква обяснение. Може само да се заключи, че или сега не се добавят фалшификати, или примесите се отстраняват адекватно. Неоснователните твърдения и доказателствата извън разумното обяснение отслабват разследването и без по-нататъшни следи случаят става студен. Dragonrevolt, как отговорно обяснявате разликата между жълтите и белите вещества, свързани с adb-b или adb-b, или събитията, разказани в тази дискусия? Със сигурност някой ще се заинтересува от вашия бизнес, ако покажете, че предлагате нещо повече от хапливи, но празни думи. И не казвам, че отвъд цвета има разлика или че няма такава. Ще бъда сериозно и положително изненадан, ако едно прилично, подробно и методологически обосновано обяснение извади на бял свят.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
164
Reaction score
160
Points
43
Не съм сигурен за другите РК, но дори преди ноидите да бъдат разрешени в Китай, всяка партида почти винаги изглеждаше малко по-различна по цвят или форма. От жълт MDMB-4en-pinaca до розов.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Сега моят 5cl си бронзов до розов
 
Top