Question Teknik sülfürik asit nereden alınır?

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Birlikte merhaba,

Sülfürik asidi en son yaklaşık 2 yıl önce satın almıştım, o zamanlar özel izinler olmadan neredeyse her yerden satın alabiliyordunuz. Avrupa'da tehlikeli madde olarak sınıflandırılmasından kısa bir süre önceydi.
Çoğu çevrimiçi kimyasal dağıtıcısı son kullanım beyanı istiyor.

Peki, <%95 saflıkta 1-5l sülfürik asit miktarlarını nereden satın alabilirim?
Birinin sülfürik asit ve diğer kimyasal ürünlerin sunulduğu bir clearnet / darknet pazarı var mı?

Bay Sihir

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
160
95 saflıkta sülfürik asit teknik sınıf değildir. Son kullanıcı beyanı gerektiren "çoğu" distribütör değil, hepsi. Bir işletme olarak satın almadığınız ve bunun için meşru bir kullanım beyan etmediğiniz sürece bunu satın alamazsınız.

Bazı drenaj temizleyicileri, istediğiniz konsantrasyona çıkarabileceğiniz ve konsantre edebileceğiniz düşük dereceli sülfürik asit içerir. Ancak konsantre sülfürik asidi kaynatmanın şaka olmadığını unutmayın çünkü bunu 300 °C'nin üzerindeki sıcaklıklarda yapmanız gerekir.

Pazar yeri olarak bu forumu mal satın almak için kullanabilirsiniz. Eğer gerçekten ihtiyacınız varsa bana doğrudan mesaj atabilirsiniz ve ben de size biraz gönderebilirim.

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
10
Aldığınız sülfürik asit ne olursa olsun, bir miktar kontaminasyonla gelebilir, drenaj temizleyicileri genellikle kontamine olur. berrak olmalı ve sudan daha ağır olmalıdır. saflığı sağlamak için bir damıtma aparatı kullanabilirsiniz. ilk olarak herhangi bir suyu çıkarmak için, ikincisi asidi damıtmak ve kirletici maddeleri bırakmak için

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
27
Daha fazla olmasa da %97'si sülfürik asit olan özel bir drenaj temizleyicisi kullanıyorum. 1 litre = 1,8 kg. çok da ucuz, ama Doğu Avrupa'da başka ne beklenebilir ki?

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
Merhaba,
Nereye bakarsanız bakın AB'de %14,9'un üzerinde sülfürik asit satan herhangi bir yasal kaynak bulamazsınız.

Bundan daha yüksek bir konsantrasyona ihtiyacınız varsa, ya büyük miktarlarda ve birçok farklı mağazadan tezgah üstü ve çevrimiçi olarak kolayca satın alabileceğiniz% 14,9'luk malzemeyi kullanabilir ve konsantre edebilir ya da başka kanallardan elde edebilirsiniz.

Sülfürik asidi %70'e kadar konsantre etmek çocuk oyuncağıdır ve sadece çok basit cam eşyalar gerektirir... 70'in üzerindeki her şey yalnızca bazı güvenlik önlemleri, uygun Ekipman ve temel bilgi/tecrübe ile yapılmalıdır. Konsantre kaynar sülfürik asit çok kötü bir şeydir, bu konuda bana güvenin.

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
27
Bende %97 asit var. Ve kaynar değil haha sevimli mor bir rengi var Elimi içine koyabilirim sorun yok eğer elimde bir kesik yoksa o zaman yakabilir

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
21
Merhaba,
97'si sülfürik asit olan bir drenaj temizleyicisi vardır. 1l'si 5 €'nun altında. VPN'i Litvanya'ya ayarlayın ve Google'da "sieros rūgštis valiklis" yazın. Nerede yaşadığınızı bilmediğim için bunu yapıp yapmayacaklarından emin değilim.
Size gönderirim ama bakmaya değer. Indregients'e bir göz attım ve kesinlikle %97 sülfürik asit olduğunu gördüm.

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
27
Bbgate emanet drenaj temizleyicisi aracılığıyla yeniden gönderebilirim ancak 5 eur'dan daha pahalı :D

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
2
Bu şeyi renklendiriyorlar. Mor bir rengi var. Ambro-sol kullanma konusunda tereddütlüyüm.