Güvenilir bir VPN hizmet sağlayıcısını nerede bulabilirim?

davidliam

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Herkese merhaba, son zamanlarda mevcut VPN hizmetimle ilgili bazı sorunlar yaşıyorum, neden kendi kendine bağlantının kesildiği hakkında hiçbir fikrim yok ve bu gerçekten işimi de engellemeye başladı. Tanıdığım biri bana Windows için VPN adlı bir uygulamadan bahsetti. Daha önce deneyen var mı?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,741
Deals
666
VPN'in bazen bağlantıyı kesmek gibi bir huyu vardır. Kill Switch özelliğini duydunuz mu? Kill Switch, VPN'in bir noktada bağlantısı kesilirse veri iletimini keser.

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Bağlantınızın kaydını tutmayan hızlı ve güvenilir bir VPN için, size sadece kıyı ötesi bir VPN olan Mullvad VPN'i önerebilirim, aylık fiyatı 5$ gibi bir şey, sanırım herkes için uygun

nomad

Don't buy from me
New Member
Reaction score
24
Lütfen Mullvad kullanın ve XMR ile ödeme yapın

Gerçekten kullanmanızı tavsiye edeceğim tek VPN.

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5

Sanırım sadece BTC kabul ediyorlar

HCL

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Mullvad ve PP en iyileridir

Flaffy

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bence sadece kendi vpn sunucusu

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Expressvpn diğerlerinden biraz daha pahalıdır ( https://www.expressvpn.com/order) ancak açık deniz merkezlidir, ayrıca günlük tutmama politikalarıyla da çok ünlüdürler + kill switch seçeneğine sahiptirler

Ocak 2017'de Türk yetkililere belirttiğimiz gibi, ExpressVPN, müfettişler tarafından belirtilen belirli IP'leri hangi müşterinin kullandığını bilmemizi sağlayacak herhangi bir müşteri bağlantı kaydına sahip değildir ve hiçbir zaman da sahip olmamıştır. Ayrıca, faaliyet kayıtları tutmadığımız için söz konusu süre zarfında hangi müşterilerin Gmail veya Facebook'a eriştiğini göremedik. Müfettişlerin söz konusu VPN sunucusuna el koymasının ve incelemesinin bu hususları doğruladığına inanıyoruz

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Reaction score
163
Sadece bir soru.
her zaman VPN mi kullanmamız gerekiyor? yoksa sadece riskli sitelerde mi?
yoksa Tor yeterli değil mi?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Normal Tarayıcılarla gezinmek için bir VPN Sağlayıcı kullanmak gizliliğinizi güçlendirir, ancak hakkınızdaki verilerin her zaman toplanmaması için daha da fazla önlem almalısınız. Gerçek verilerinizle kayıt olduğunuz siteler için VPN kullanmanıza gerek yoktur.
TorBrowser her zaman iyi bir seçimdir, ek bir VPN ile Tor ağına giden verilerinizi şifreleyebilirsiniz ve İSS'niz Tor kullandığınızı bilmeyecektir. Bu ekstra bir güvenliktir, bunun için önce VPN bağlantısını kurmanız ve ardından Tor tarayıcısını başlatmanız gerekir, ardından Tor'u VPN üzerinden kullanırsınız.

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Evet... VPN içindeki Tor oldukça güvenli ama gerçekten yavaş...

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Reaction score
163
İpuçları için teşekkürler

badrobtr06

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
vip72 en iyisi bruh güven bana

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
675
https:// myvpn.run/

Bu program, kişisel bir VPN sunucusunu hızlı bir şekilde yapılandırmak için yararlıdır.

Güvenli protokoller L2TP, PPTP, OpenVPN, WireGuard, ShadowSocks aracılığıyla herhangi bir sunucuyu tek dokunuşla yapılandırın.

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Peki bu beni nasıl anonimleştiriyor? IPS IP'mi veya parasını ödediğim bir VPN sunucu ana bilgisayarını kullanmam hiç fark etmez.

The Ghost

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Private Internet Access ödeme için kripto kabul eder ve kişisel bilgi gerektirmez. No Logs iddiaları da mahkemede birkaç kez test edildi ve görünüşe göre yasal.

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Merkezi ABD'de olan bir şirket için bu ülkenin yasalarının tamamen farklı bir şey öngördüğünden şüpheliyim.
İkincisi, bu sağlayıcı ile sınırlı bağlantım var. Herhangi bir kayıt yokken aynı anda kaç bağlantı yaptığımı nasıl kontrol edecekler? Sizi ve IP'nizi kaydettikleri bir yalan.
Kripto anonim değildir, paysafecard veya benzeri ile veya zarf içinde nakit olarak ödeme yapmanız gerekir.
VPN Sağlayıcılarından ve onlar hakkında rapor veren basından sağlanan her şeye inanmayın.

The Ghost

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0

Bu riskleri kabul ediyorum ve kişisel olarak Tor kullanmaya devam ediyorum, ancak OP özellikle VPN hakkında soru soruyor ve benim görüşüme göre, Özel İnternet Erişimi muhtemelen en güvenli seçeneğiniz.

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Dışarıda daha iyi sağlayıcılar var.

chemden

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
NordVPN hakkında ne düşünüyorsunuz?

meribel

Don't buy from me
New Member
Reaction score
14
HIGGS BOSSON haklı, kullanmaya değer tek VPN kendi VPN'i.
eğer ilgilenen olursa kendi VPN'inizi nasıl yapacağınıza ve/veya güvenli bir şekilde nasıl mesaj göndereceğinize dair basit bir ders hazırlayabilirim

Meribel