[TUTORIAL] LSD Microdots (ve homojen hap karışımı oluşturarak düşük dozajlı bileşen içeren herhangi bir hap) basmak

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Reaction score
33
LSD Mikrodotları / Tabletleri / Hapları Basmak

Bu örnekte, her biri 100 mg LSD dozunda 1000 x 100 mg hap basacağız.

İhtiyacınız olacaklar:
1: 100mg LSD Kristali
2: 9.9g Mannitol Tozu
3: 90g Doğrudan Sıkıştırma Bağlayıcısı (Mikrokristalin Selüloz veya diğer)
4: 1l 95V Everclear / Spiritus Alkol
5: 10ml Şırınga
6: 500ml Beher / Cam
7: Büyük Dikdörtgen Tava / Pişirme Kabı (Teflon veya Cam)
8: Havaneli ve Havan
9: TDP X Tablet Presi

Adım 1: 100mg LSD kristali + 9.9g mannitol alın ve bir beherde veya büyük bir bardakta elle karıştırın.Adım 2: Daha sonra, tüm toz sıvı içinde çözünerek homojen bir çözelti oluşturana kadar şırınga ile 95V Everclear'ı yavaşça ekleyin.Daha sonra bu çözeltiyi tavanıza dökün ve oda sıcaklığında buharlaşmaya bırakın. Bu şüphesiz biraz zaman alacaktır ancak burada sabır çok önemlidir.Everclear buharlaştığında, tavanın yüzeyinde %1 LSD ve %99 mannitolde mannitol içinde kesinlikle eşit LSD kristali dağılımına sahip bir toz bırakacaktır.Bu da 10mg tozun 100ug LSD kristali içereceği ve tavada toplam 10g toz olacağı anlamına gelir.Adım 3: Tozu tavanın yüzeyinden kazımak için bir kredi kartı kullanın ve ince bir toz haline gelmesi için kartla doğrayın. Bu işlem için acele etmeyin, çünkü bir sonraki adımda bağlayıcı içinde mümkün olduğunca eşit dağılıma sahip olması için çok iyi toz haline getirilmelidir.Adım 4: Daha sonra, az önce yaptığımız 10 g LSD/Mannitol karışımının 90 g bağlayıcı ile kuru bir karışımını yapmamız gerekiyor. Önce 90 g bağlayıcıyı havana ekleyin, ardından havanla öğütürken her seferinde yaklaşık 1 g LSD/Mannitol karışımını karıştırın.Yine acele etmeyin çünkü eşit dağılım doğru dozda tabletler için hayati önem taşır. Daha büyük miktarlarda, 10.000 hap gibi, bir V Mikser kullanılmalıdır.Bu karıştırma işlemi tamamlandıktan sonra, 1000 hap basmak için kullanabileceğiniz 100 g toz elde edeceksiniz.Her hap 100 mg LSD, 9,9 mg Mannitol ve 90 mg bağlayıcı içerecek ve hap başına toplam ağırlık 100 mg olacaktır.Adım 5: Bu son 100 g LSD/Mannitol/Bağlayıcıyı TDP X Hap Presinin hunisine yerleştirin ve güç düğmesine basın ve özel presinizle birlikte verilen talimatları izleyin.Tüm süreç boyunca şüphesiz bir miktar dökülme / fire olacaktır ve bu, istediğiniz 1000 hapın önemli bir yüzdesini oluşturacaktır. Bu nedenle en iyisi 10.000 haplık çalışmalar yapmaktır.

Ayrıca, daha ağır parçacıkların aşağı hareket etmesine neden olacak besleme sistemi nedeniyle bu görev için herhangi bir tdp hap presleme makinesini önermiyorum.
Karışımımızı homojen tutan özel sisteme sahip döner makineleri şiddetle tavsiye ederim.

Wario

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Kabilenin wiki'sinden mi?

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Reaction score
33
Buradaki eğitimlerin çoğu, çoğunlukla rhodium ve hive arşivlerinden olmak üzere diğer kaynaklardan kopyalanmıştır.

Wario

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Bu bir sorun değil ama lütfen bu kişinin siz olmadığınızı söyleyin