Troparil sentezi

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Merhaba, yöneticilerden veya üyelerden herhangi biri beni troparil hcl aka (-) -2β-Karbometoksi-3β-feniltropan sentezi için doğru yola yönlendirebilir mi ?
herhangi bir sentez makalesi bulamıyorum.
teşekkür ederim

Ig0r

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
İster inanın ister inanmayın, genellikle kokainden sentezlenir,

Dietil eter içindeki serbest kokain, potasyum hidroksit ve %37'lik sulu hidroklorik asit ile muamele edilerek metilekgonidin sıyrılır ve yan ürün olarak benzoik asit elde edilir.

Metilekgonidin ekstrakte edilir ve 80 C sıcaklıkta THF içinde Fenilmagnezyumbromür* ile reaksiyona sokularak birkaç yan ürün arasında troparil elde edilir, troparil bir asit baz reaksiyonu kullanılarak parçalanabilir.

Umarım sizi doğru yöne yönlendirmişimdir, DM'lerim başka sorular için her zaman açıktır.

Saygılarımla,

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
287
Tembel olduğumdan değil ama ilk adım için hazırlayıcı bir yazınız var mı? Ayrıca grignard rxn hakkında pek çok literatür verisi var ama sanırım kastettiğiniz sıcaklık negatif (doğrulanmış veri değil, sadece tahmin)

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Teşekkürler. Bu çok şaşırtıcı, kokainin fiyatını görerek bunu yapmaya çalışmak oldukça anlamsız. Ama Çinliler bunu nasıl satıyor, yoksa bu sadece sahte bir ürün mü?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Tüm kokain sentezlerinin %90'ında bir ara üründür, sadece başlangıç kimyasalınızı seçin. O kadar cesursanız Alibaba'da Çin'den satıyorlar