Question Pmk glisidat sentezinin videosunu yayınlamalılar

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
sayfada bmk glisidat sentezinin videosu yer almaktadır

pmk glycidate'in videosunu çıkarmaları gerekiyor

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Arkadaşım, PMK etil glisidat (CAS; 28578-16-7) ve PMK metil glisidat (CAS; 13605-48-6) Çin tedarikçisinden elde etmek kolaydır, elde edilmesi zor olan kimyasal öncüllerin kimyasal sentezine ihtiyacımız var, örneğin MDP2P'nin kimyasal sentezi (CAS;
4676-39-5).
;)

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
43
Bunu forumda bulmak çok kolay... Biraz arama zamanı, pratik ve hayal kırıklığına yatırım yapın ve ödüllendirileceksiniz.

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Çinli tedarikçi, herhangi bir kimyasal ürünün satın alma faturasını değiştirebilir. TRUNARC adı verilen bu dijital makine, saniyeler içinde gerçekten öyle olduğunu tespit eder. Her ülkenin gümrük ajanlarının sahip olduğu modalitedir, düzenlenen faturanın sahte olduğunu, Çinli şirket tarafından beyan edilen ismin

Attachments

• kSJRpxT9bn.jpeg
    kSJRpxT9bn.jpeg
    38 KB · Views: 132
  • thTZ2crbHg.jpeg
    thTZ2crbHg.jpeg
    28.1 KB · Views: 129
  • nIQUi0k*****B.jpg
    nIQUi0k*****B.jpg
    25.7 KB · Views: 136
  • H4Dre7mhxL.jpg
    H4Dre7mhxL.jpg
    552.3 KB · Views: 133

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Bu cihazı biliyorum, YouTube'daki çeşitli videolarda gümrük tarafından kullanıldığını gördüm, ancak PMK etil veya meil glisidatı tespit edebileceğinden emin misiniz? Gümrükteki tüm paketler incelenmez, hepsi çeşitli faktörlere bağlıdır, bu yüzden her şeyden çok şanstır, ayrıca Alibaba'da Çinli satıcı faturadaki kimyasalın adını değiştirse bile, ödemeyi ticaret güvencesi ile yaparsanız, dolandırılma şansı çok az olacaktır, çünkü satıcıya karşı bir anlaşmazlık açabilir ve geri ödeme isteyebilirsiniz.

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
Pmk ley'i tespit edip edemeyeceğimi gerçekten bilmiyorum ve pratik olarak ilaç olması gerekmeyen tüm örnekleri tanımlar, bileşenleri öncü olarak sınıflandırır veya sınıflandırmaz.
Gümrük tarafında, bu daha çok tarayıcıya bağlı çünkü renklerle tanımlıyorlar, organik bir ürün olduğunu görüyorlar ve faturaları ve göndericileri incelemeye devam ediyorlar ve oradan kim alırsa alsın, kargoyu aşağı yukarı uğursuz bir şekilde incelemeye devam ediyorlar, aşağı yukarı böyle çalışıyorlar.

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Merhaba, sitelerinde fiyatını bilmek istiyorsanız fiyat teklifi istemek için gördüm, bu yüzden böyle bir cihazın yaklaşık olarak ne kadara mal olacağını merak ediyorum?

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Deals
5
PMK etil glisidat (CAS; 28578-16-7)

Size 120¥/kg fiyat sunabiliriz

PMK metil glisidat (CAS; 13605-48-6)

Çin'de satışları yasaklamak yasa dışıdır

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
43
Doğru Çinli şirketleri kullandığınızda, her iki uçta da tam bir şirket içi düşmanlık şirketlerine sahipler gümrük bile görmüyor bloomteckz k. Çin'den sipariş ettiğim her şeyi 1kg'dan 1ton'a kadar aldım tamam sadece size verdiğim ev işinizi tjndi var. hepsi altın bir tabakta
Yeni üye prekürsör tedarikçisine şimdiye kadar bir şans vereceğim, testi geçti, dakik yanıt veriyor ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için etrafta dolaşmaya istekli, trans 4 metilaminorex ürününe tekrar herkesin denemesi için bu ürüne sahip olduğunuzda asla meth kullanmayacaksınız bir kazanç bu orijinal buz meth bu ilacın yoksulluk paketi versiyonudur