Question koklayıcı köpekler çözümü

smellybelly45

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
1
koklayıcı köpekler için denenmiş ve test edilmiş bir şey bilen var mı
Herkesin vakum mühürle ve temizle diyeceğini biliyorum ama insanların düşündüğü kadar iyi çalışmıyor
amonyum alüminyum sülfatın su içinde uygulandığında kafa karışıklığına neden olabileceğini duydum
Fikri olan var mı?
bir şey üzerinde çalışıyorum ve köpek ana engel gibi görünüyor

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Köpekler için tonlarca gerçek "ipucu" var ama gerçekte kimse bundan emin olamaz.
Bu kanalda köpekleri nasıl eğittiklerini görebilirsiniz https://youtube.com/@blazeorbust3139?si=R88VfgCWLmyCkXF2 bu eğitim seansının sadece bir kısmı... Deneyimlerime dayanarak size köpeklerin en büyük düşman olduğunu söyleyebilirim. Tarayıcıdan kaçınılabilir, reaktif testinden kaçınılabilir, elle muayeneden kaçınılabilir ama köpek geldiğinde herkes pantolonunu doldurur

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
93
Deals
17
Basit, bu yöntem %100 işe yarıyor Ben zekice uyguladım! Taşıdığınız ilaçlar gibi kokmalısınız, siz, evcil hayvanınız, kıyafetleriniz, külotunuz, arabanız ve her şeyiniz!

Cadiz'den otoyola çıkarken dikkatli olun, en az 2 köpekle karşılaşacaksınız!!!

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
46
Anladığım kadarıyla koklayıcı köpekler sadece yasadışı maddeler konusunda eğitilmekle kalmıyor, aynı zamanda kaçak maddeleri örtmek için kullanılabilecek kokular konusunda da eğitiliyorlar. Dolayısıyla kargonuzu maskelemek için herhangi bir şey kullanmanız yönündeki tavsiyeler oldukça verimsizdir. Ayrıca koku herhangi bir ortamda zamanla dağılır.

Bu yüzden şampuan, kahve, biber ve diğer saçma fikirleri unutun ve bunun yerine ürününüzü vakumla mühürlemeye odaklanın.

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
93
Deals
17
Paranoyakları durdurun :)) korku ve panik içindeki yüzünüz suçlu olduğunuzu keşfedecek :)) köpekleri yukarıdaki yöntemle kandırmak kolaydır ve% 100 çalışırlar

şampuan ve kahve ile ne diyorsunuz 10 yaşındaki çocukların yöntemleri gibi görünüyor, böyle bir şeyi nerede okudunuz bilmiyorum :)
daha başka yöntemler de var ama hiçbiri kahve ve şampuan içermiyor :))

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
247
Traffickd adlı bir NG programı izledim. Sınır ötesine (sanırım kokain) taşıyan bir karteli takip ediyorlardı. Kokuyu gizlemek için çok sayıda vakumlanmış mühürlü torba, hardal ve kahve kullanıyorlardı. Bunun ne kadar pratik olduğunu bilmiyorum ama gördüğüm buydu.

sensitive_tm

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
5
Deals
2
Temiz ortamda, yeni eldivenlerle ve tüm özenle yapılan çift vakum %101 çalışır