Çalkala ve pişir yöntemi

raw

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Herkese merhaba. Bu yöntemi birçok kez duydum. Amerikan yöntemi olduğunu duydum. Çünkü Amerikan eczaneleri prekürsörlü hapların satışını düzenliyor. Az miktarda hapı meth'e dönüştürmek için kullanılan bir yöntem. Bununla ilgili bir video gördüm ama içeriklerin miktarları hesaplanmamıştı.
Öğütülmüş haplar (hangi konsantrasyonda pse ile ne kadar?)
amonyum nitrat (ama ne kadar?)
sodyum hidroksit ( ne kadar ? )
biraz Lityum (efedrin g başına ne kadar)
Eter
HCl
Lütfen birisi yardım edebilir ve bu tür bir yöntemi daha derinlemesine açıklayabilir mi?

raw

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Bu yöntemle ilgili bir sonraki soru şudur: pilden lityumu daha fazla kullanabilir miyim yoksa bir sonraki yeni reaksiyon için her seferinde yeni mi kullanmalıyım?

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
68
Lityum çalkalama fırınında reaksiyona girip tamamen çözüneceğinden lityumu daha fazla kullanamazsınız
Lütfen bu yöntemi düşünün, bunun yerine biraz 2L şişe ve liebig yoğunlaştırıcı, iyot ve kırmızı fosfor ve psödoefedrin satın alın
ve reaksiyonu uygun cam eşyalarla yaparsanız, damıtma yapabilir ve bazları cam eşyalarla çok daha fazla saflaştırabilirsiniz
Çalkala ve pişir gerçekten amatör bir madde yapma yöntemidir
Deneyimlerden yola çıkarak konuşmak

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Eğer kapalı bir ünitede sentez ve reflü deneyecekseniz, önce bunu dışarıda yapın. Ayrıca, iki adet 2,5 galonluk plastik gaz tenekesinin (çok daha iyi kalitede plastik) birbirine kapatıldığı "itme/çekme" reaksiyonu olarak adlandırılan şeyi de aramalısınız. Aynı zamanda RP/İyot senteziydi. Bahsettiğiniz salla ve yüzünde patlasın sentetiğinden çok daha güvenlidir. Amonyum nitrat, 33-0-0 prilled gübre, modifiye edilmiş bir huş ağacı rx denemeye kararlıysanız daha iyi bir NH3 kaynağıdır. Biraz ısıya dayanabilen kimyasallara dayanıklı bir plastik kullanın ve sökmeye çalışırken kısa devre yapan pillere dikkat edin. Onlar da ısınır. Ve etil eterden daha güvenli çözücüler vardır.

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Bahsettiğiniz "itme/çekme" kitabını Erowid'de buldum, harika bir okuma.
Ne yazık ki, 25 yıllık. bu yüzden sözde ekstraksiyonlar muhtemelen bahsedildiği kadar kolay çalışmıyor.
ve RedP/iyot bulmak oldukça zor, en azından benim bulunduğum yerde.

bu yüzden modifiye huş ağacı en kolay olanı, en azından ilk kez küçük bir eşleşme için.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
146
Bu yöntemi kullanmayın kardeşim, literatürü inceledim, burada bu forumda daha güvenli ve daha kolay olacağından ve bilginize uyum sağlayacağından emin olduğunuz birçok sentez var.

medosal

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
bağlantı çalışmıyor yazı silinmiş olabilir

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
Bağlantı çalışıyor. .torify.net web sayfaları için Tor kullanmanız gerekir. Bu bağlantı clearnet tarayıcısı için.

medosal

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
cevap için teşekkürler