Looking for a vendor Avrupa'da Alpha-PVP other Pyrro satıcıları aranıyor

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Başlıkta olduğu gibi bir satıcı / kimyager / profesyonel / veya sadece gerçek yüksek kaliteli alfa-pvp mdpv a-php a-pihp kristal / toz sağlayabilen bir kişi arıyor.
Satıcı ile olan deneyime bağlı olarak 5 ila 1000 g arasında herhangi bir yerde miktar satın almaya istekli olacaktır.
Gönderileceği ülkenin kaynağının Avrupa olması şarttır, Polonya / Slovakya / Çek Cumhuriyeti vb.

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
İsterseniz sadece 4mmc var Polonya'dan Polonya'ya gönderebilirim

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Ne başlıkta ne de açıklamada açıkça belirtmediğim bir şeyi bana sunma çabanız için gerçekten minnettarım.
Ancak ben bahsedilen maddeleri aradığım için reddetmek zorundayım, bahsedilmeyenleri değil.
teşekkürler düşünce, iyi günler.

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
678
a-PVP sentezi çok basittir ve tüm reaktifler mevcuttur. Kendiniz sentezlemeyi deneyin.

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Bunun farkında olarak, ikame edilmiş amfetaminlerin sentezi, organik kimya ile ilgili her şeyi inceliyor, kendim daha küçük deneyler yapıyorum.
Şu anda rahatça deney yapabileceğim özel laboratuvar ekipmanlarını satın alabilecek bir konumda değilim ve ayrıca başarısız olursam, gerçekten hiçbir şeyi boşa harcayamam.

• Like
Reactions: vis
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
Pvp yapmak için herhangi bir laboratuvar ekipmanına ihtiyacınız yok

• Like

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Teknik olarak elbette profesyonel ekipmanınız yok, ancak yukarıda da belirttiğim gibi, gerçekten bir şeyleri gettosentezlemek istemiyorum.
Ekipmandan kastım, henüz hiçbir şey sentezlememiş biri için gerekli olan alan, öğeler, öncüller, reaktifler ve diğer her şeydi.
"henüz", ama yakında:)

Oscar18

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Ancak Valerophenone ve Pyrrolidine yerel Kimyasal tedarikçilerinden çevrimiçi satın almak yasal mı

• Like

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
114
Deals
62
Bildiğim kadarıyla çoğu satıcı A-PVP üretimini durdurdu çünkü TV'de çok kötü bir görüşe sahip ve PVP satıcısı olarak yakalanırsanız çok kötü muamele görürsünüz (insanları zombi yapmaktan mahkemede büyük ceza)
Çoğu satıcının kendi satıcı çevresi var ve LE gözünde olmak umurlarında değil. Çoğu insanın bunu IRL'de sattığını biliyorum.

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Faydalı bilgiler için teşekkürler, yakında sizinle iletişime geçeceğim.

• Like

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Reaction score
53
neden ABD stoklarından KU crystal'i denemiyorsunuz?

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
KU kristali ilk olarak sevmediğim Eutylon'a benzetilmiş gibi görünüyor, zayıf, kötü satıyor.
EditŞimdi yenilenmesi gereken güncellememin kopyası; en sevdiğim drugsells hakkında benzer konudaki cevabım:
"APVP iyi kalite ve hg kg fiyatı ile iki polonya satıcısı var. Görünüşe göre birçok Çin şirketi (dolandırıcılar hakim) en ucuz cezalı apvp aphp mdpv 4mmc mdma vb. Daha fazla apxp maliyeti - onu alma şansınız o kadar artar, mantıkla sonuçlandırıyorum ve deneyimleri okudum (eğer gerçek olamayacak kadar ucuzsa). Şirketten daha fazlasını istemelisiniz. Guidechem'de 4MMC Hcl'nin CAS'ını aramakla başlayın. Hala doğru anlamaya çalışıyorum..."

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Fiyatların ne olduğunu öğrenmek için beni Çin'deki şirketlerle temasa geçirebilir misiniz?

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Kurulum satışları için gerekli keş ortaklarımla sorun yaşıyorum (onlar aptallar) ve şimdiye kadar oldukça çin dolandırıldık ama umarım bu parsel doğru olur, bu yüzden ithalatçı patron olurum. Ama bu gizli satıcıyı ilk başta ifşa etmeyeceğim, zararımı telafi etmek ve kazanmak zorundayım ve ortağım bu eşsiz avantajı hippiye vermemden hoşlanmıyor. Onu aldığımızda, yani sadece bekleyin🥱