Artan Potansiyel CBD/THC için Reflü Aromatizasyonu

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bir keresinde otu geri akıtmanın otun gücünü artırabileceğini duymuştum. Daha önce deneme şansım olmadı, ancak şu anda elimde 2 tür ot olduğu için artık var: CBD otu (1.8CBD/0.02THC) ve iyi miktarda sokak THC parlak polen hash.

(sorular altta)

EKİPMAN, YÖNTEM VE ANA MALZEMELER
Her neyse, denemeye karar verdim, istenen kannabinoidlerin bp'sini not ettim, kapaksız bir cam tanka biraz pot koydum, cam tanka hava akışını engellemek için üstünü (kapağın olması gereken yeri) yiyecekleri dondurmak için kullanılan yırtık bir plastik torba parçası ile kapladım.

Daha sonra cam tankı derin bir tencereye koydum ve cam tankın içinde yoğuşma etkisi başlatmak için tenceredeki suyu kaynatmaya başladım.

Cam tank, tencerenin içine yerleştirilmiş bir elek ile tencerenin tabanından ayrılıyor. Elek tencerenin kenarlarına dayanır ve eleğin ağı, kaynayan suyun tencerenin tabanına temas etmeden cam şişenin üzerine akması için yeterince derindir.

Cam tankın üstü, belirtildiği gibi, hava akışının engellenmesini sağlamak için plastikle kaplanmıştır. Su kaynadıktan sonra plastiğin (cam tankın üstü) üzerine buz küpleri koydum, böylece yoğunlaşan kannabinoid cam tankın içindeki pot kütlesine geri damlıyor.

Sorular:
0. Bunu doğru yapıyor muyum?

1. Bu yöntemle potensi arttırmak mümkün mü?

2. Eksik bir şey mi var? (çözücü solüsyon vb.)

3. Bunun için başka yöntemler var mı?

4. Bu hash ile nasıl yapılabilir?

Last edited:

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
İzomerleştirmek için bir asit kullanmanız gerekir. Bir asit mi kullanıyorsunuz, yoksa sadece ısı mı kullanıyorsunuz?

WillD

Expert
Reaction score
1,047
Dekarboksilasyon işlemi için ev tipi fırında 90*C'de 1,5 saat. Tomurcukların gücünü artırır

Last edited by a moderator:

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Anladığım kadarıyla yönteminiz esrar için de geçerli, zira esrar kafayı bulduran birincil madde. Yoksa ben mi yanlış anlıyorum?
- Cevap için teşekkürler

WillD

Expert
Reaction score
1,047
Bazı esrar üretim yöntemlerinde, dekarboksilasyon işlem sırasında gerçekleşir

Last edited by a moderator: