Question Nicelikten çok nitelik

HHH

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
8
Amfetaminimi saf olarak pahalıya mı satmalıyım yoksa daha az saflaştırılmış ama daha ucuza mı satmalıyım?

HHH

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
72
Deals
18
Görünüşe göre her alan ya da en azından maddeye bağlı olarak her kullanıcı farklı. Ben her zaman kaliteye para ödemeyi ve daha ucuz olabilecek düşük kaliteli ürün yerine sadece kaliteyi satmayı tercih ederim. Bir örnek vermek gerekirse, preslenmiş bir oksi için 8 dolar ödemek yerine gerçek bir oksi için 25 dolar ödemeyi tercih ederim. Ancak herkes böyle düşünmüyor

• Like
Reactions: HHH

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
246
Bir satıcıya mı yoksa tüketiciye mi satış yapıyorsunuz? Bence pek çok müşteri saf çeviriyi tercih eder. Eminim bayilerin de hoşuna gidecektir ve isterlerse kesebilirler.

HHH

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
8
Küçük bir müşteri ve bir toptancı

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
72
Deals
18
Her ay aldığım bir ürünü satın alan bir müşterim var ve ben onu aldığımda olabildiğince saf oluyor ve aynı saflığı başka bir yerde bulamayacağı için fazla ödeme yaptığını bilerek hepsi için en yüksek doları ödüyor. Kabul ediyorum, adamın parası var ve bunlar en iyi müşteriler. Eğer yüklü bir hesabı olan ve ürününüzü beğenen bu adamlardan birini bulabilirseniz, başka hiçbir yerde bu kadar iyi bulamayacakları için istediğiniz fiyatı verebilirsiniz ve onlar da bunu ödeyeceklerdir. Arzın olmadığı ve talebin yüksek olduğu bazı küçük kasabalardaki ağrı kesiciler buna mükemmel bir örnektir, en fakir bağımlılar bile sırf hiçbir yerde bulamadıkları için mg başına neredeyse 2 dolar ödeyecektir. Doğru insanları tanıyorsanız kırsal bölgelerde büyük para var

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
66
Çeviriyi mümkün olduğunca saf hale getirmeli ve her seferinde saflığını artırmaya çalışmalısınız.
Bunu becerilerinize yatırım olarak düşünün, başlangıçta daha fazla zaman alacaktır, ancak daha sonra %99+ saf tuz yapmanın fazladan para veya zaman gerektirmediğini fark edeceksiniz.
İyi Üretim Uygulaması (GMP) para, itibar ve iyi karma kazanmak için en uygun uzun vadeli stratejidir.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
159
Her zaman. Her zaman. Nicelikten çok nitelik.
Kesilmesi gereken (ve gereken) tek ürün [ham] fentanil veya başka bir son derece güçlü opiat veya sakinleştiricidir. Ham ürünün ortalama bir tüketiciyi potansiyel olarak öldürebileceği herhangi bir madde.
Fazladan para kazanmaya çalışarak aslında sadece kendinizi kandırıyorsunuz. Tamam, bazı satışlardan fazladan 20 dolar kazanabilir ve/veya her gramı onda bir ya da iki oranında artırabilirsiniz. Bu uzun sürmeyecek ve sürse bile muhtemelen çaresiz birinden faydalanıyorsunuz ve bu da kızgınlık yaratacak - geldiğini görmediğiniz türden. Bir sonraki adam daha iyi mallarla ortaya çıkar çıkmaz, işinizi alacaktır. Böyle bir durumda rakibinizin bir sevkiyatı kaçırmasını ve müşterinin beklemek istememesini umsanız iyi olur. Bu şekilde onlara ham ürün vermek için başka bir oyun bulabilir ve itibarınızı ve müşteri kitlenizi geri kazanabilirsiniz.

Deneyimlerime dayanarak konuşuyorum, genellikle bir bağımlı en iyi satıcısına oldukça sadıktır, onları güvende ve gizli tutmak isterler, böylece başlarına kötü bir şey gelmez. İşler sarpa sardığında, insanlar muhtemelen iyi satıcıdan önce çöp ürün satan yedek satıcılarından vazgeçeceklerdir - ya ispiyonlamak ya da kazıklamak için... her neyse. Boktan malı olan adam muhtemelen partiye davet edilen ilk kişi değildir... "Evet, hey millet, bu hiçbir işe yaramayan ve tadı asetaminofen gibi olan amfetamini olan adam." ... "Diğer adamı ara..." diyeceklerdir. Fazladan 20 dolar ödemeyi tercih ederim."

o7

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
246
Sanırım bu, her şeyi saf tutma konusunda verilebilecek en iyi tavsiye

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
52
Biraz daha pahalıya satın ve düzenli müşteriler kazanın, saf ürünle güvenilir bir satıcı olduğunuzda herkes size saygı duyacak ve güvenecektir, kesilmiş ürünler kesilmiş ürünlerdir, saf ürünler saf ürünlerdir. Hikayenin sonu
Saf güçlü yüksek = daha fazla düzenli müşteri
Ortalama kesim yüksek= daha az müşteri ve çok az ya da hiç müdavim yok
Bence sokak ticaretinde en önemli şey müdavimlerdir

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
95
Kesim ürününü hiç anlamadım, farklı deneyimler, farklı hayatlar, belki de ben bu işten anlamıyorum. Ama benim için Altın Kural gerçekten üstün bir ürün. Müşterileri aramak istemiyorum, onların beni aramasını istiyorum çünkü malım çok iyi, gerçekten bana hiç akıllıca gelmiyor...

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
63
Ayrıca kaliteli bir ürünün dağıtılması, vicdansız aktörlerin ayıklanmasına yardımcı olur ve bu da herkesin yararınadır.