Kehanet rüyaları mı?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
379
daha sonra gerçek olan rüyalar gören başka biri var mı? ben bazen görüyorum. hiçbir zaman önemli bir şey olmadı, mesela birkaç saat önce bir gram meth (belki 5 satıra bölünmüş) kullandığım için hala sakinleşiyorum ve biriyle filmlere dayanan suçlar hakkında konuşuyorum, sonra çok daha gençken tam olarak buna benzer bir rüya gördüğümü hatırladım. O zamanlar uyuşturucu kullanmıyordum (tabii ki), sadece çok rahatsız hissettiğimi biliyordum ve "tweaked out" ve şimdi bu oluyor. başka bir örnek, üçüncü sınıftayken okulumun daha önce hiç görmediğim bir bölümünü içeren bir rüya gördüm, daha sonra bir öğretmen sınıfımızı oraya götürdü ve hemen tanıdım. aklıma gelmeyen başka örnekler de var.

eğer herhangi birinizin benzer deneyimleri varsa lütfen paylaşın ^^;

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Tabiri caizse bir tür önsezi gibi. Küçükken evimin yanacağına dair bir önsezim vardı. Ailem beni odama kilitlemek için elinden geleni yaptı ama sonunda vazgeçti. Yıllar sonra ev yandı ve yangın doğrudan benim odama sıçradı. Ondan sonra beni bir daha hiç sorgulamadılar. Ayrıca henüz televizyonda bile olmayan filmlerin rüyalarını da gördüm. Artık pek görmüyorum ama bir şeyler ters gitmek üzereyken spastik bir hisse kapılıyorum. Küçükken saatlerce meditasyon yapardım, belki de bu yüzden. Bildiğim şey, daha önce olduğu gibi geldiğinde her zaman duygularımı dinlediğimdir. Kesinlikle benim koruyucu valkyrie'm bana göz kulak oluyor.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
248
Keşke rüyalarımı hatırlayabilsem. Çoğu gece ne rüya gördüğüm hakkında hiçbir fikrim yok.

Hatırladıklarımda ise çöpü çıkarıyor ya da mısır koçanı yiyordum......stupid

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
248
Haha, üzerine biraz tereyağı ve tuz ekleyin ve muhtemelen en sevdiğim yiyeceklerden biri. Muhtemelen bu yüzden o rüyayı hala hatırlıyorum

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
43
Kehanet rüyaları görmedim ama kehanet dmt gezileri yaptım.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
1,002
Deals
1
Tanrım evet, en az 100 tane. Bunu ve son zamanlarda çıkan tüm haberleri göz önünde bulundurun ve rüya görürken geleceğe astral seyahat yaptığınızı düşünün. Ya da.... Matrix'te yaşadığımızı. Ya da her ikisi de.

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
379
bu yazıya küçük bir ekleme... bir gram meth kullanmadım. bana meth olarak satıldı ama muhtemelen bir çeşit katinondu. çok sonra fark ettim :x yerel olarak satın aldığım her şey böyle

Eğer bir gram meth kullansaydım muhtemelen ölürdüm.