Prolintane

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Merhaba arkadaşlar, bir sorum var. Bir maddenin nasıl sentezleneceğini bilen var mı? Metamfetamin'den 1-Fenil-2-pirolidinilpentan (AKK=Prolintan) Cevap ve bilgi için teşekkür ederim.

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
675
Bu madde metamfetaminden elde edilemez. Metamfetamin sentezine benzer şekilde pirolidin ile indirgeme yoluyla karşılık gelen fenilaseton analogundan elde edilebileceğini öneriyorum

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
1Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
2 Ülkemde, P2P/P2NP ile ilgili öncüller Bu maddeler çok nadirdir.
3 Benim ülkemde bu mümkün değil. Eğer sadece 1.mg p2p/p2np başlangıç maddesine sahip olursam polisten ölebilirim

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
675
Prolintana hangi nedenle ihtiyacınız var? a-PVP'nin aksine zayıf aktiftir

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Prolintane 10.G ile 500 XTC tablet bastırın ve yeni ürüne "HYDRA" adını verin.

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Kardeşim, yeni bir fikrim var. Bunun hakkında ne düşünüyorsun? (nikotin)
Nikotinden prolinthane sentezleyebilir miyim?

View previous replies…

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Peki bu maddeden sentezlenebilir mi? (Alil benzen)

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
675
Hayır.
Prolintan sentezi için bir öncül elde etmek zordur, büyük olasılıkla kendiniz sentezlemeniz gerekecektir. Bunun iyi bir fikir olduğunu sanmıyorum, maddenin kendisi bu kadar çaba sarf edecek kadar ilginç değil.
Yoksa ülkenizde yasal hale getirmekle mi ilgileniyorsunuz?

BufoKing

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Prolintane? Oraya gitmeyin. İşe yarıyor mu? Kesinlikle işe yarıyor! Kalıcı mı? Hayır. Kokainden daha güçlü yeniden doz alma dürtüsü.
Güçlü anti sosyal davranışlar sergileyeceksiniz. İlk 10 dakikadan sonra kendinizi bok gibi hissedersiniz ve ejderhanın kovalamacası başlar. Yüksek derecede bağımlılık yapar ama getirisi korkunçtur. Yanan plastiğe benzer bir koku. Tüylerimi diken diken ediyor. Amfetamine devam et.
Ya da pvp, eğer istediğin buysa. Newmind bu malı satıyordu. Sonra zayıf olan Papp ile değiştirildi. Ve aynı derecede iğrenç.

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Afrika'da arkadaş ordum sadece tramadol alıyordu. Çünkü geleneksel kimyasallar ve fonlar ilaç üretmek için yeterli değil. Bu yüzden yedek bir ilaç bulmak zorunda kaldım.
En azından Tramadol'den daha iyi.

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Benzilmagnezyum klorürün dietil eter (veya daha iyisi dibütil eter) içinde bütironitril üzerinde grignard reaksiyonu yapabilir ve 1-fenil-2-pentanon elde edebilirsiniz. Daha sonra bunu etanol su çözeltisinde pirolidin ile yoğunlaştırın ve Prolintan freebase elde etmek için Alüminyum Galinstan amalgam ile indirgeyici aminasyon yapın. Prolintan HCl elde etmek için bir Buchner hunisi ve kabarcık HCl ile süzün. Prolintane oldukça iyiydi. Tiyofenden Methiopropamin ve Ethiopropamin sentezlemenin bir yolu var.