Question Haşhaştan morfine ve eroine - açık yöntem ve test edilmiş lütfen!

KS365

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Şu anda bodrumumda kapalı alan operasyonu olarak birçok haşhaş yetiştiriyorum... sadece kendimize yetecek kadar eroin yapmaya çalışıyoruz, yıllarca atıcıydık ve metadon kliniğinden bıktık ama sokaklardaki büyük miktarda fentanil nedeniyle satın almakla ilgilenmiyoruz.

Kocam yıllardır esrar yetiştiriyor, bu yüzden elbette haşhaş denemek istedi... harika sonuçlar alıyoruz ve hasat yaklaşıyor.

Bir soxlet çıkarıcımız, vakum temizleyicimiz, bol miktarda ekipmanımız ve gerekli tüm kimyasallarımız var: liste aşağıda yayınlanmıştır, lütfen neyi kaçırdığımı bana bildirin?

Kocamın THC özütleri yapma konusunda çok deneyimi var.

Esas olarak merak ettiğimiz, özüt yapmaya benzer mi, birinin basit bir tarife erişimi var mı?
Yüzde 99 buzlu asetik asit ile yapabilir miyiz veya asetik anhidrit yapabilir miyiz? Eğer öyleyse nasıl?

Hidroklorik asit
Sülfürik asit
Benzoik asit
Buzul asetik asit
Amonyum klorür
Sodyum hidroksit
Ve tabii ki kabartma tozu

Mamut haşhaşları ve siyah Betty'lerin yanı sıra p. somniferum'un Tazzies veya Tazmanya varyantını yetiştirdiğimiz net bir tarif arıyorum

İyi bir önlem olarak yüksek alkaloid içerikli varyantlar aradık, birden fazla büyük saksımız var ve bir saksıda şimdiden yaklaşık 30 bakla var ve birçoğu patlıyor ve çiçek açıyor ve diğer 5 saksımız sadece biraz geride kaldı, saksı başına yaklaşık 100 tane ektik ...

Çok güçlü gidiyorlar, kapalı bahçemizle gurur duyuyoruz!

DenSouLew

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Ben de ilgileniyorum. Gerçekten büyük bir iş gibi görünse de.