Polonya 360kg 4cmc 2 laboratuvarları basıldı

hazel

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Organize bir suç örgütüne vurulan güçlü darbe, 2 sentetik uyuşturucu laboratuvarının tasfiyesi ve toplam değeri yaklaşık 12 milyon PLN olan 359 kg'dan fazla uyuşturucunun, yani 357 kg klefedron ve 2 kg'dan fazla mefedronun ele geçirilmesi, CBŚP polislerinin eylemlerinin sonucudur. Soruşturma Łódź'daki Łódź-Górna Bölge Savcılığı tarafından yürütülmekte olup, gözaltındaki dört kişi önemli miktarda psikotrop madde üretmekle suçlanmaktadır. Łódź'daki Merkezi Polis Soruşturma Bürosu Kurulu'ndan polis memurları, Łódź Eyaletinde organize bir suç grubunun üyelerinin büyük ölçekte sentetik uyuşturucu ürettiğini tespit etti. Toplanan bilgilere dayanarak, memurlar Łódź ve Piotrków bölgesinde neredeyse eşzamanlı olarak yürütülen faaliyetler hazırladılar. Küçük bir kasabadaki çiftlikte polisler bir adamı gözaltına aldı. Hizmet odalarından birinde bir sentetik uyuşturucu laboratuvarı vardı. Operasyon sırasında polisler, buzdolaplarına yerleştirilmiş özel tepsilerde saklanan maddeyi ele geçirdi. Łódź İl Emniyet Müdürlüğü Adli Laboratuvarı uzmanları tarafından hazırlanan bir ön görüş, tahmini değeri 11 milyon PLN olan 357 kg'ın üzerinde 4CMC, yani klefedron olduğunu gösterdi. O sırada, uyuşturucu, terazi ve tam yüz maskeleri üretimi için ekipman, öncüler ve maddeler ele geçirildi. Anlaşıldığı üzere, tesiste esrar yetiştirmek ve kurutmak için profesyonelce hazırlanmış dört oda da bulunuyordu. İkinci sentetik uyuşturucu laboratuvarı Łódź'daki özel bir dairede bulunuyordu. Orada, CBŚP polisleri 3 kişiyi daha gözaltına alırken, odalardan birinde son mephedron ekstraksiyonu gerçekleşiyordu. Faaliyetler sırasında, kısmen kristalize olmuş madde içeren üç tepsi, yani 2 kg'dan fazla mefedron (yaklaşık 75.000 PLN değerinde) ve uyuşturucu üretimi için ekipman ele geçirildi. Łódź'daki Łódź-Górna Bölge Savcılığında, gözaltına alınan dört kişi organize bir suç grubunun parçası olarak büyük miktarlarda psikotropik madde üretmekle suçlandı. Łódź Bölge Mahkemesi, savcılığın talebi üzerine, gözaltına alınan dört kişiye karşı üç aylık bir süre için geçici tutuklama şeklinde önleyici bir tedbir uyguladı. Şüpheliler 15 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılabilir. Soruşturma kapsamında halihazırda toplam 14 şüpheli bulunmaktadır. Dava gelişme aşamasındadır.
SfmueWN16y
LDotdaxjEz
Di920jsPbx
8iMXfDFnZE
WbT1QuySjr
75QvGlaCrs
QpetzwLhNv
FC5SkO1wM8
C1n045Ov2Z

Last edited by a moderator:

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
LE'nin laboratuvarlardan nasıl haberdar olduğu ya da araştırmaları sırasında bu konuda nasıl bilgi edindikleri hakkında bilgi var mı?

Bir haber gazetesi makalesi de harika olurdu.

Paylaşım için teşekkürler

hazel

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Polonya'da bir kişinin bir kilo yakalaması ve meslektaşlarını yakalaması yeterlidir ya da tüm kimya mağazaları gizli polis tarafından izlenir ve bu nedenle büyük tedarikçiler ve daha sonra bir laboratuvar tarafından da izlenir.

Pan Cyga

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Birkaç yıl önce www.policja.pl adresinde yakalanan laboratuvarlar hakkında bilgi görmek çok nadirdi. Son iki yıldır bu tür haberler çok daha sık geliyor ve her zaman klefedron ve/veya mephedrone. Muhtemelen biri ispiyonlamıştır. Savcı cep telefonu operatörüne arama emri çıkardığında, köpekler faturalarda yer alan tüm telefon numaralarını ve daha fazlasını dinleyebilir ve kontrol edebilir. Yani tek bir numara için alınan arama emrinden, polisin arama emri aldığı numarayı arayan numaraya bile erişebilirler. Ya da yeterince dikkatli değillerdi.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
İlginç.

Lehçe tedarikçilerinin izlendiğini nasıl kastediyorsunuz?

Bunun tam olarak nasıl yapıldığına dair bilginiz var mı?
Gizli ajanlar tarafından 7/24 gözlem gibi mi yoksa aylık satış geçmişlerini kontrol etmek gibi mi?

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
Bu sayılarla ne kadar boktan bir kural...

Ama evet, sadece içeriden bilgi mi (muhbirler) yoksa şu anda laboratuvarların çoğunda olduğu gibi sohbetten arta kalan baskınlar mı olduğunu merak ettim ...

Pan Cyga

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Teoriniz de mümkün, ben bu şekilde düşünmemiştim.

hazel

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Chemia organiczna Polska
Keten
çünkü Polonya'da 2-bromo-4-metilpropiofenon p2np üretimi yasaldır ancak polis kimyasalların ne için olduğunu bilmektedir. bir meslektaşım adresine 2-bromo-4-metilpropiofenon sipariş etti ve 10 polis evi aramak ve ne için olduğunu sormak için ona düştü neden bu

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
Evet, Encro (+Sky ve Anom) geçtiğimiz yıllarda organize alt yapının en büyük hatasıydı, bu yüzden pek çok laboratuvar battı

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
İlginç, meslektaşınız Polonya'ya mı sipariş verdi?

Böyle bir kimyasal tedarikçinin gözlemlenmesi nasıl ele alınıyor? Bu konuda bilginiz var mı?

Yüz yüze gözlem mi yoksa satış geçmişi mi takip ediliyor?

hazel

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
İnsanların bir laboratuvar yakaladıklarında kontrol için beklediklerini ve aldıklarını biliyorum çünkü Polonya, Avrupa'daki en büyük satıcılardan biri 2-bromo-4-metilpropiofenon p2np vb. Yurtiçi sevkiyatları takip ettiğine inanıyorum

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
Tamam, anladım! Yani daha çok satış geçmişlerini kontrol ediyorlar muhtemelen...

hazel

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Çok fazla ilaç var mı laboratuvar 4cmc 3cmc ve 4mmc

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Yani 4mmc ve cmc3 Polonya'da yasadışı mı??? Bunların araştırma kimyasalı olduğunu sanıyordum???
Bu ilaçlar yasal olsaydı ve gri maeket için kullanılsaydı bu özellikle endişe verici olurdu....

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
32
Polonya'da kimyasalları ve cam malzemeleri anonim olarak alabilmek için her yerde dolaplar var. Polonya'da yaşıyor olsaydım bu çok kolay olurdu!

Netflix

Don't buy from me
New Member
Reaction score
52
Bu dükkanı 10 km sevmek zorundayım hehe ve bu dükkandaki adamı tanıyorum çok iyi he

banister

Don't buy from me
New Member
Reaction score
43
Pushing Taboo ekibi olmadığına sevindim. Eylül ayı civarında, şiddetle tavsiye edilen satıcı Psycellium tatile çıktığını duyurmuştu. Stoklarının geri kalanını Pushing Taboo'nun efsanevi LSD kralı Gamma Goblin'e sattılar. Tam olarak 2cB ve MDMA. Geçenlerde Gamma Goblin'den 14 gram 2cB aldım. Görünüşe göre Psycellium tatile çıkmadan önce benimkini göndermeyi unuttuğu için yeniden gönderim olarak. PushingTaboo, on yıldır darknet üzerinden dünyaya LSD tedarik ederek çıtayı yukarı ve öteye taşımaya devam ediyor.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
Insane - nerede aktifler? DNM profillerine bir bağlantı harika olurdu

banister

Don't buy from me
New Member
Reaction score