Question Piper Auritum. Yeni bir safrol kaynağı

DarkMarlboro

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Yaşadığım yerde piper auritum dışında safrol elde etmek için bir kaynak yok, bunun bir veba olması ve her yerde olması avantajıyla, piper auritum yağından mdma sentezi hakkında ne düşünüyorsunuz, yağı grevde gösterildiği gibi saflaştırıyorum Toplam Sentez,% 28 buzlu asetik asit ve tahıl alkolü ile saflaştırma, ardından damıtma. Ekleyeceğiniz başka bir şey ya da yorumunuz var mı? Formik asit ve hidrojen peroksit ile oksidasyon, cıva ve alüminyum ile indirgeme yapmayı düşünüyorum, ne gibi önlemler almalıyım?
Yorumlar için teşekkürler

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
63
Bu bilgileri daha önce gördünüz mü bilmiyorum. MDMA hakkında bilmek isteyeceğiniz hemen hemen her şey burada. İlk 5-6 bağlantı çeşitli safrol yağı yöntemleri hakkındadır ve Kapsamlı Safrol SSS özellikle yararlıdır.
Her neyse, umarım yardımcı olur :
https://www.erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
DarkMarlboro..................Ya Sass saçmalıyor ya da Strike'ın %28 buzul asetik asit tavsiyesinin sağlam bir yöntem olmadığını düşünüyorum. Hiç başarı ile denediniz mi? Birkaç kez denedim ve son derece düşük Safrole verimi elde ettim. Dahası, Strike'ın yazdığı gibi etanol ekleme meselesi mantıklı bile değil. Bu kadar geç bir tarihte konuyla ilgili düşüncelerinizi merak ediyorum.......