P2NP sentezi, kalitesiz mi?

adamen

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba üyeler. Fikrinizi almak istiyorum (İngilizce bilmiyorum). P2NP'den amfetamin yapan bir arkadaşım var (belki de nabh4/cuci2'ye bu şekilde atıfta bulunuyorum). Hazır amfetaminlerle ilgili tek ilginç şey, hissetmem gereken büyük coşkuyu hissetmemem, güçlü değil. Aslında, küçük bir doz (0,05 g) kullanıyorum. Birkaç doz denedim ama değişmedi. Tanıdığım birçok insana gösterdim ve onlar da aynı görüşü paylaşıyor. Ama yüksek kaliteli bir Hollanda amfetamini alırsam, içinde daha az amfetamin olması gerekmesine rağmen beynim gidiyor. Hata nerede? Teşekkür ederim!

Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
692
Sentez tekniğini sökmeniz gerekiyor, belki de arkadaşınız bir yerlerde hata yapıyor

adamen

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Yanılmadığını söylüyor. Ürününde hiçbir safsızlık yok, öyle düşünebilirim. Temiz, kokusuz, kuru toz! Ama o zaman bile kirli Hollanda hızının neden daha iyi olduğunu anlamıyorum?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,748
Deals
666
Her bir maddenin bileşiminin ayrıştırılması arzu edilir. Amfetaminin "patlayıcı" öfori vermemesi gerekir. Denediğiniz Hollanda amfetamininde muhtemelen metamfetamin gibi safsızlıklar olduğunu varsayıyorum.

adamen

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bu, her şeyin amfetamin hakkında yalan bir illüzyon olduğu anlamına mı geliyor? İnsanların saf amfetaminin nasıl bir şey olduğu konusunda hiçbir fikri yok, ama eğer öyleyse, ıslah edilmesi çok zor olacaktır. Miktarına bakıyorum (tartılmış) 0.03g iyi bir yolculuk için yeterli :)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,748
Deals
666
İnsanlar genellikle bir maddenin neye benzemesi gerektiği ve hangi etkilere sahip olması gerektiği konusunda yanılırlar. Farklı bayilerdeki bir sokak uyuşturucusu amfetamin gibi aynı isme sahip olabilir. Aynı zamanda, bu ürün her satıcı için farklı bir sentez yoluna sahip olabilir. Ve her kullanıcı farklı fizyolojik özelliklere sahiptir. Biz sadece bazı ortalamalar hakkında konuşabiliriz. Esaslı bir şekilde konuşabilmek için her bir örneği bileşimine göre ayırmamız ve bu maddenin kullanıcısıyla konuşmamız gerekir ve kullanıcının anamnezi de burada bir rol oynayabilir.