Question Sentez Sonrası Yağlı Amfetamin

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bir miktar amfetamini başarılı bir şekilde kristalize ettim ancak ellerimle dokunduğumda kristalleri kaplayan bir yağ tabakası hissediyorum. Nasıl tamamen kurutabilirim?

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Forumda daha fazla okuma yaptıktan sonra, G. Patton'un MDMA/Ecstacy saflaştırması için yazdığı bu makaleye rastladım . Benzer sorunlarla karşılaşan varsa, cevap bu.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
Bu yöntemi amfetamin için kullanamazsınız. Amfetamin veya metamfetamin var mı???

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Merhaba, kendimi amph pişirmeye hazırlıyorum ve eğer isterseniz, bunu nasıl yaptığınız hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum çünkü benim yerimde, bahsettiğiniz bu yağlı amfetamin, sahip olduğum çoğu müşteri tarafından gerçekten çok seviliyor, ancak bulduğum ürünün çoğu yağlı değil, kesme işlemi nedeniyle gerçekten nemli.

Saf amfetaminin yağlı olduğunu ve nemli olmadığını, ayrıca beyaz toz veya tamamen karışık bir macun yerine kristal olduğunu hep duydum, ancak bu tür bir ürünü yalnızca darknet'teki birkaç satıcıdan gördüm.
Ayrıca, mümkünse, lütfen kokusu, koklandığında tadı ve kurutmanın size ne kadar kilo verdirdiği hakkında bilgi paylaşın, böylece kendim yapmayı denediğimde nihai sonucu daha iyi tanıyabilirim.

Çok teşekkür ederim.

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
AB Ekstraksiyonu yoluyla meth'i saflaştırmaya çalışırken bunu anladım, işlemin orantılı olarak doğru yapılmadığına ve yanlış bir adım olduğuna inanıyorum, bu yüzden yağlı dokuya nasıl ulaştığımı da tam olarak bilmiyorum. G. Patton'un forumda belirttiğine göre, Saf amph, burada sahip olduğum yağlı olanlar yerine kuru, kokusuz, beyaz bir kristal olmalıdır.

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Merhaba,

İkiniz de yanılıyorsunuz, amfetamin yağlı olmamalıdır, eğer öyleyse, reaksiyon kütlesinden kirlenmiş ve temizlenmemiş demektir.

Gerçek amfetamin G. Patton'un belirttiği gibi renksiz, kokusuz ve beyazdır.

Nemli/ıslak ise reaksiyondan değil, Aseton/IPA yıkamadan olmalı ama bu kokudan çok farklıdır.

Saygılarımla

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Bu ilaç hakkında daha fazla araştırma yapmaya başladığımda bunu fark ettim, çünkü kimse onu yağlı bir doku veya macun olarak tanımlamadı, tüm yaygın kaynaklar bunun bir tuz olduğunu açıkça ortaya koyuyor ve insanların bilmesi gerektiği gibi doğadaki çoğu tuz kristal olma eğilimindedir.

Tanıdığım birçok satıcı ve müşteriye bunu açıklamaya çalıştım, ancak satıcılar bu söylentiyi devam ettiriyor çünkü satın aldıklarında, neredeyse her zaman kim bilir neyden yapılmış nemli bir macun oluyor ve tedarikçileri, kurutma işleminin neden olduğu para kaybını önlemek için satıcıların sokak müşterilerine yaptığı gibi kuru olarak satmayı reddediyor.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
Merhaba, bu saçmalık. Saf amfetamin kesinlikle beyaz tozdur ve kesinlikle kurudur. Diğer tüm formlar kirli üründür veya yanlış hazırlanmıştır. Lütfen bu tür söylenti ve spekülasyonlardan kaçınmak için Amfetamin hakkındaki yazımı okuyun Amfetamin tuzları

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Evet, bulunduğum yerde yayılan sahte haberler konusunda size katılıyorum. O kadar çok genç var ki, satın aldığım ürünü denemeden önce ıslak gelen her şeyi satın alıyorlar, ki ürün geldiğinde her zaman laboratuvar testi yapıyorum ve her zaman söylendiği gibi %60-70 saf oluyor.

Bu konudaki inançlarının o kadar güçlü olduğunu bilmenizi isterim ki, bu yaygın "ıslak amfetamin çünkü daha iyi" kullanıcılarından 2'si el değmemiş ürünümle deneme yaptı, çünkü ben de bunu uzun geceler çalışma ve çevrimiçi araştırmalar için kullanıyorum ve içlerinden biri çenesi "Dirty dancing" deki Patryck Swysse gibi dans ederken onun üzerinde işe yaramadığını söyleyip duruyordu.

Onu kaydettim ve birkaç gün sonra gösterdim ama hala aynı ürünü alıyor.

Benimle test ettikleri aynı partiden sadece 3'5 gr ile 5 gün boyunca uyanık kalmayı başardım.