Amfetamin üretmenin en basit yolu

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50
Aslında amfetamin üretmenin en acemi dostu yolu nedir? Bu forumda edindiğim kaynaklardan P2NP ile sentez yoluyla olduğunu tahmin ediyorum, değil mi?

Ve P2NP üretmenin en kolay yolu nedir (küçük ölçekli)?

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Reaction score
45
En kolay yol cıva-alüminyum amalgamıdır. Çok basit bir yöntem ve yüksek tekrarlanabilirlik. internette bir video var. Öğretebilirim)

P2np için en kolay yol Henry'nin yoğunlaştırmasıdır. Ben de öğretebilirim ))))

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Reaction score
45

Kesinlikle bu şekilde değil. Suya konulan alüminyuma sadece cıva eklerseniz, alüminyum çamura dönüşecektir. Cıva tuzunu suyla karıştırmak ve oraya alüminyum folyo eklemek gerekir. Isıtmadan. Oda sıcaklığında (20-25 santigrat derece, Bangkok'taki gibi 42 değil). Ana fikir, alüminyumun birleştiği ana doğru bir şekilde dayanmak, temiz suyla durulamak ve geri kazanım için bir propen karışımı eklemektir. Bundan sonra geriye sadece şişeyi su dolu kaba getirmek için zamana sahip olmak ve tüm bu sistemin berbat olmaması için dua etmek kalıyor.

Gerçekten bir danışmana ihtiyacınız varsa, sohbetlere girmeyi ve tartışmayı öneriyorum.

Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50
Elbette, önce UR-144 yapmak istiyorum, sonra biraz amfetamin.

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Reaction score
45
Sorun değil. İhtiyaç olursa bana sorun )

salaubry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Cıva nitratı bulmakta sorun yaşıyorum... Nerede bulabileceğime dair bir fikri olan var mı? Teşekkürler!

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Reaction score
45

Çok kolay. Bir cıvalı termometre satın alın (örneğin Çin'de 10 tuk için tanesi 1 dolar ve teslimat için 5 dolar). İçinden cıva toplayın. Cıvaya nitrik asit ekleyin.
1 termometreden cıva için 2 ml asit. 10 gram propenin 1 sentezi için amalgam elde etmek için 1 ml çözelti yeterlidir.

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50
Burada cıva için lisans gerekir ancak zinober için gerekmez. Zinober incileri, kristalleri vb. satın alabileceğiniz birkaç kaynak var. Zinoberden cıva elde etmenin ne kadar zor olduğundan emin değilim.

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Reaction score
45
Çin'de tıbbi bir termometre satın alamazsınız?

Yeterince varsa cinnabar'dan alabilirsiniz.

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Reaction score
45

Soru mantıklı değil. Cıva nitratın ne yapılacağından özel bir farkı yoktur. Bir anlamda, atmak daha da uygundur. Mevcut olanı kullanmanız gerekir.

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50

Anlamsız geldiyse özür dilerim, bu şekilde demek istedim:

Diyelim ki tıbbi bir termometrenin maliyeti yaklaşık 50$ ve diyelim ki 100ml cıva elde ettiniz (evet muhtemelen bu çok fazla ama örnek olması açısından) bu, 50$'lık kristaller/inciler satın alıp bu şekilde cıva elde edeceğinizden daha mı fazla?

Başka bir deyişle, zinober kristalleri/incileri satın almak ve oradan cıva elde etmek, tıbbi termometreden cıva elde etmeye kıyasla daha uygun maliyetli midir?

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Reaction score
45
Bir termometrede muhtemelen 200 (belki 500) miligram cıva vardır. Çin'de maliyeti 1 dolar. Sadece 1 dolar.

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50
Ama bundan daha fazlasına ihtiyacınız var, değil mi? Özel kişi olarak 100 adet termometre satın alırsanız kendinizi şüpheli hale getirirsiniz.

Ancak çok sayıda inci ve taş satın alırsanız (özellikle de cıva içermeyen) sadece ezoterik bir aptal gibi görünürsünüz

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Reaction score
45
Kaç tane termometrem olduğu herkesin umurunda. Bana güvenin. Ta ki ben onları kendim satmaya başlayana kadar))))

Başlangıç için 10 adet yeterlidir)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
417
Zinoberden yeterli miktarda cıva elde etmek oldukça kolaydır. Eğer bu adam yapabiliyorsa... 50 gram başlangıç malzemesi, 8 gram cıva.
Cinnabar Ebay'de bulunabilir. Çin termometrelerinin hemen yanında :).
Özensiz kimyager zinoberden cıva yapıyor

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Reaction score
45

Eğer bir termometre varsa, birkaç gün boyunca zinoberle uğraşmanın anlamını göremedim. Bırakın istediği gibi alsın.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
417
Elbette istediğini elde edebilir. Sadece onun yerine ne istediğine karar vermeyelim, sadece alternatifler hakkında bilgi verelim. Hoşunuza gitmeyen hiçbir şeyle uğraşmak zorunda değilsiniz.
Bu arada, neden bu Çin malı cıvalı termometrelerin linkini göndermiyorsunuz?
Burada zinober için bir tane var.

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50

Mesele şu ki, cıva içeren tüm ürünlerin gümrükte beyan edilmesi gerekiyor. Bu kadar basit. Satın almak için yerli bir dükkan bulabileceğimden eminim ama onlar bile lisans istiyor. Ve dediğim gibi 10 termometre satın almak oldukça şüpheli bir durumken zinober kristalleri satın almak kesinlikle kuralsız.

Ayrıca sadece varsayımsal olarak soruyorum ama yakalanma riskini almak yerine kendi cıvamı yapmayı tercih ederim.