Question Methaqualone - Quaaludes

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
21
Quaaludes hakkında sentez dışında herhangi bir bilgisi olan var mı? Çok olumlu şeyler duyuyorum ama erişim konusunda pek bir şey yok.

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
43

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
21
Sentezin farkındayım, sadece bu kadar çok ilaca tek bir yerden ulaşılabilmesine rağmen Ludes'e dair bir ipucu bulunamamasına şaşırdım. Daha nadir bulunan bazı kimyasalları gördüm, belki de içinde para yoktur? Sadece merak ettim.

psy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
47
Deals
2
Asetil aseton ile izatoik anhidrit ve O-toluidinden quaaludes yaptım. Erowid'de bildirilen verim %80'dir. Ben en fazla %30 aldım, yani prosedürdeki miktarları takip edersek, nihai verim ~4g civarındaydı. Reaktifler çoğunlukla çok ucuz, ancak dozlar birkaç yüz miligram olduğunda çok fazla doz yapmak oldukça zorlaşıyor. Bu nedenle, fiyat çoğu kişi için genellikle makul değildir. Yeterince insan ilgilenir ve fiyat etiketini ödemeye istekli olursa bunları burada satabilirim.

View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
37
MQ'yu hiç denemeyen pek çok kişi, Freebase'in HCL'si ne olursa olsun, bu bileşiğin uygun şekilde yapıldığında ne kadar inanılmaz bir kutsal kase olduğunu bilmedikleri için onu istiyor. Ya da denediklerini DÜŞÜNÜYORLAR, o önemsiz şeylerden biri, ya çok zayıf, ya toksik, ya mutajenik, ya da konvülsiyonlar veriyor - başarısız olan pek çok analog var. Ve işe yarayan, a) bir gen mutasyonu elde etmek veya sarhoş olmak için kendi sağlığınızla oynamak b) gerekli MQ dozajının sadece 1/6'sı ile güçlü bir şekilde vurur. Ancak gerçek, orijinal olanın verdiği nirvana hiç değildir.

Üretim maliyeti düzgün yapılırsa 12-17 usd/g civarındadır. Genellikle 90 usd/g'a satılıyor, daha büyük miktarlar için belki 60 usd/g'a düşüyor. Ancak, eczanelerde hala mevcut olduğu zamanlarda bundan hoşlanan eski ucubeler var - 120-150 usd / g bile ödemeye istekli.

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
43
Bilgilendirici yazılar için gerçekten minnettarım. Bu her zaman yapılacaklar listemdeydi ancak bulduğum saygın partilerin eksikliği ve umut verici bir analogun olmaması nedeniyle yoruldum.

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
37
Amca kesinlikle haklı ;) Demek istediğim, 300 mg ile önce kasları eriten bir zevk yaşarsınız, tamamen rahat bir duruma geçersiniz, 30-45 dakika sonra ikinci aşama devreye girer, 10 dakika uykulu hissedebilirsiniz ve biraz başınız dönebilir, ancak endişeler, opioidlerin en iyi mutluluğu gibi vücudunuza yayılan orgazmik bir sıcaklıktan uzaklaşır. Ama rahatsız edici bir baş sallama olmadan. Daha iyi olamayacağına inandığınızda, 60-70 dakika sonra son aşama devreye girer, mükemmel fiziksel sağlığınıza, çok karamsar, yumuşak bir öfori - rahat stimülasyon çemberi tamamlar ve bir uyuşturucunun sunabileceği en arzu edilen duruma ulaşır (tabii ki psy / disos etkileri aramıyorsanız). Yaklaşık 3 saat sonra, zamanı nirvanada geçirdikten sonra, ancak çok berrak, eğlenmiş bir zihinle - benzoblastlar veya güçlü opioidlerle kolayca meydana geldiği gibi başka bir odada uyanmadan, uyumaya gidebilir ve hatırlayabileceğiniz en iyi uykuyu uyuyabilir, taze ve deneyimden tamamen memnun bir şekilde uyanabilirsiniz.

Amca muhtemelen MQ'nun cennet deneyimini bile aşan bir şey hakkında hikayeler anlatabilirdi, sıfıra yakın eğlence amaçlı kullanım dışında artık hiçbir yerde bulunmayan başka bir sınıf - MQ'sque deneyimine ek olarak, yukarıda açıklanan diğer 3 aşamaya geçmeden önce, en iyi kokain ve en saf amfetamin kombinasyonu gibi bir öfori ve uyarım sağlayan ekstra bir ilk 20 dakika.

Şu anda IRL ile çok meşgulüm, ancak bu tür konular hakkında daha fazla konuşmak isterim - ideal olarak özel bir grupta mı olmalı?

MQ analoglarını düşünen diğer tüm okuyuculara: ne yaparsanız yapın ama NMQ'dan uzak durun, size gerçekten ücretsiz bir kanser verebilir (bunu denemek kesinlikle olacak değil, ama yine de, toksisite ve bilinmeyen arasında "mutajenik bir etki elde etmek için ne kadar çok fazla", gerçek MQ gibi olmamak dışında - almaya değer bir risk değil. MMQ size > 40-50 mg ile konvülsiyon verecektir, böyle bir deneyimi de tavsiye etmem. Ve eğer gerçek bir şey olduğunu iddia eden birini bulursanız ve satın alacaksanız, kendi güvenliğiniz için laboratuar testine gönderin. Lütfen güvende kalın, bu tür bileşiklerin güzelliği birkaç farklı nedenden dolayı ölümcül olabilir ve diğer iyi bilinen sınıfların "RC'leri" gibi düşünülmemelidir.

psy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
47
Deals
2
Analoglar konusunda tamamen haklısınız. Mebroqualone ve mecloqualone'u yaptım ve denedim ve gerçeğine hiç benzemiyorlar. Nöbet geçirme olasılığı yüksek olduğu için diğer analogları denemekten çok korktum. Analogları hiç tavsiye etmem. Dışarıda çok daha iyi ilaçlar var. Gerçek Methaqualone iyi, ama bence fazla abartılıyor. Bence pek çok insan sırf nadir olduğu ve muhtemelen 30 yılı aşkın süredir kullanmadıkları için romantikleştiriyor. Belki de bana öyle geliyordur, çünkü sakinleştiricileri sevmiyorum.

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
37

Elbette bu her zaman özneldir, eğer sadece güçlü uyarıcılar, dissos veya psy'den hoşlanıyorsanız, muhtemelen sizi çok fazla çeken bir şey değildir. Ancak hem upper hem de downer'ları seven herhangi bir politoksik için ve verdiği psikolojik ve fiziksel etkiler için bundan hoşlanmamak çok zor, ama ne demek istediğinizi anlıyorum.

@MadHatter
Bu tür çalışmalardan haberdar mısınız?

"Bu çalışmada, beş aß2?2S GABAAR alt tipinde 67 analogun taranmasında yeni bir methaqualone analoğu olan 2-fenil-3-(p-tolil) kinazolin-4(3H)-on (PPTQ) tanımladık."

"Böylece, 2,3-difenil-kinazolin-4(3H)-on (PPQ) analoğu, floresan bazlı FLIPR Membran Potansiyel Mavisi (FMP) testinde a1,2,3,4,5ß2?2S GABAAR'larda MTQ'ya kıyasla modülatör potensinde 40-120 kat artış göstermiştir"

"Son olarak, PPTQ bölgesinin nörosteroidler ve barbitüratlar tarafından hedeflenen bölgelerle allosterik olarak bağlantılı olduğu, ancak a1ß2?2S reseptöründeki yüksek afiniteli benzodiazepin bölgesiyle bağlantılı olmadığı gösterilmiştir. Sonuç olarak, metaqualone iskelesinde yapılan ince modifikasyonlarla oldukça güçlü, biyolojik olarak kullanılabilir bir GABAAR ago-PAM geliştirilmesi, geçmişten gelen bu kötü şöhretli ilacın türevlendirilmesinin reseptörlerde farklı işlevsel özelliklere sahip modülatörlere yol açabileceğini göstermektedir."

Last edited:

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
37
Erowid ve reddit ve diğer kimya topluluklarında bulunan çeşitli bilgiler çok yetenekli kimyagerler için uygun olabilir, ancak yeterince ayrıntılı değildir ve yine de bazı değişkenler (seçilen öncüllere göre), maliyetler ve bilinmeyenler - hayatı ÇOK DAHA KOLAY hale getirebilecek şeyler vasat bir kimyagerin yüksek verimle harika bir sentez elde etmesine izin verir. Ve saflaştırmanın son ama en önemli kısmında daha az sorun yaşayın - aksi takdirde mesane kanseri nihai ürününe sahip olmak, eski farmakolojinin en keyifli kimyasallarından birini yaratmaya çalışmak için gerçekten amaç değildir.

Dünyada hala bir ilaç ürünü olduğu tek yer Güney Afrika'dır, ancak ISO/Kalite Kontrolleri o kadar zayıftır ki, blisterlerdeki haplar O-toulidin içerir ve bu da onları kötüye kullanan insanların bu hastalığa yakalanmasının birçok nedeninden biridir. Dünyada yasadışı bir sentezin farmasötik bir üründen daha iyi olabileceği çok az durumdan biri.

Birkaç parti MQ yapan (ve saflığını teyit edebildiğim, iki kez laboratuar testine gönderilen) 3 farklı çok yetenekli kimyagerden bana kalan yayınlanmamış bilgilere erişimim var - ekstra adımlarla zaman kaybetmeden kontrol edilmeyen öncüllerin elde edilmesine ilişkin, yayınlanmamış veya eksik alternatif sentez yolları için çok ayrıntılı açıklama ve basit / etkili bir saflaştırma süreci için ayrıntılar.

Kimya geçmişim yok, bu nedenle bu mirasa ilişkin anlayışım sınırlı. Şimdilik sadece diğer kimyasallarda kesilmiş olarak görülse bile (wtf, neden - ve hayır, Çin'den satılan NMQ veya MMQ'dan bahsetmiyorum) ve halk sahnesinde olmasa bile MQ'nun "geri dönme" eğilimini gördüm (belki daha iyi? Benzo bağımlılarının sırf ünü nedeniyle biraz aldıklarını ya da netflix'te Wolf of Wallstreet'i izleyen gençleri hayal edebiliyorum - ve en kötü durumda başka bir darbe alırlarsa, sadece uykuya dalacaklarını veya benzo patlamasına gireceklerini düşünüyorum - hepimiz muhtemelen böyle bitmeyeceğini biliyoruz, bunun yerine sonsuz bir uyku ile) - Bu herkese açık gönderide bilgi paylaşmak istemiyorum - ancak kişisel kullanım için olduğu sürece veya sadece ne yaptığını bilen birkaç kişiyle paylaşmak için bir sentez elde etmek isteyen ilgilenen kimyagerler - ayrıca ücretsiz olarak verebileceğim bazı öncüler (ülkenize bağlı olarak) - bana PM gönderebilir.

Not: Bilimsel bir geçmişim yok ama tamamen aptal değilim - burada zaman harcamak yerine teröristleri veya *****ları avlamak gibi daha iyi şeyler yapması gereken herhangi bir LE ile ilgili kişi veya sadece ücretsiz öncüller isteyen rastgele özenti clueless kimyager - o zaman benimle iletişime geçmeye çalışırken klavyenizin tuşlarını boşa harcamayın :)

psy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
47
Deals
2
Güney Afrika'da satılan maddeler çoğunlukla gizli laboratuvarlarda üretilmektedir. Ayrıca sentezi de gerçekten çok kolay. Tüm öncülleri (düşük miktarlarda da olsa) kapınızı tekmeleyen bir ekip olmadan satın alabilirsiniz. O-toluidin elde edemeseniz bile asetil-o-toluidin elde edebilirsiniz ki bu da hiç izlenmez. (bildiğim kadarıyla) HCl içinde basit bir geri akış size toluidini sağlayacaktır ve bunu antanrillik asit ile yapmayın. Bundan yeterince sipariş ederseniz, söz veriyorum, federaller tarafından ziyaret edileceksiniz.

View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
37
GA asit ve %98 sülfürik asit ile reflü mü demek istiyorsunuz? - Belki de MQ yapmaya çalışan ortalama kimyagerler için çok fazla soruna neden olan tam olarak antranilik asit sorunudur? Asidi diğer kontrolsüz öncüllerden tek bir adımla elde etmenin belgelediğim 2 yolu daha var, verim konusunda emin değilim.
Bu bileşiğe olan güçlü ilgim - eğlence amaçlı olmaktan öte (dürüst olmak gerekirse benim için şimdiye kadar denenen fentalogue ve zenler dahil olmak üzere çeşitli opioidlerden daha iyi) - hayatta kalmak için - belirli bir uyku / rüya hastalığı nedeniyle.

psy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
47
Deals
2
Hayır, sadece o-toluidin elde etmek için asetil-o-toluidini deasetile etmeyi kastediyorum. Bu daha pahalıdır ancak elde edebildiğiniz kadarıyla çalışmak zorundasınız. Bunu sadece öncülleri elde etmek için söylüyorum, "bir kapta" yapmak için değil. Tıbbi bir sorununuz varsa gerçek bir yardım almanızı tavsiye ederim, ancak size hayatınızı nasıl yaşayacağınızı söyleyemem. Bu sizin hayatınız ve uygun gördüğünüz şekilde yaşayın. Güvende kalın ve Tanrı sizi korusun💚

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
37
Cevabınız için teşekkürler. O-Toulidine aslında çok ucuz ve elde edilmesi çok da zor değil, en azından AB'de. Gerçek yardım arıyorum ve sayısız doktordan geçtim ve 120'den fazla ilaç reçete edildi - ama şimdiye kadar hiçbir şey işe yaramadı, bahsettiklerim dışında :/ Size tıbbi geçmişi daha ayrıntılı olarak açıklamak için bir PM gönderdim, herkese açık olarak yayınlamamayı tercih ediyorum. başka bir tavsiyeniz varsa, PM'ime cevap vermekten çekinmeyin.
En iyi dileklerimle,