Question Melteloidine

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Erythroxylum australe 'den sentezleme konusunda herhangi bir fikri olan olup olmadığını merak ediyorum , çünkü alkaloidin bu makalede açıklandığı gibi kokaine benzer olması gerekiyor.

Teşekkürler

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,742
Deals
666
Kokainle rekabet edebilecek bir şey yapmak istiyorsanız, mephedrone yapın Bir zamanlar Meksikalı dostlarımıza küçük bir parti kaliteli mephedrone gönderdik, orada hala hatırlanıyoruz ve hoş karşılanıyoruz.

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Gerçekten kokainle rekabet etmeye çalışmıyorum, bunun yerine meth veya mephedrone gibi şeyleri üretmek için gereken kimyasalların çoğunun büyük ölçüde kısıtlandığı ve NSW'yi bekleyen tüm eyaletlerde sahip olmak / yetiştirmek için yasal olan Erythroxylum austral 'ın aksine halka açık olmadığı Avustralya'da bulunan bitkilerden veya kimyasallardan sentezlenebilen bir uyarıcı arıyorum.

View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,742
Deals
666
Avustralya'da mephedrone veya a-pvp sentezlemek için ihtiyacımız olan her şeyi tedarik edebileceğimizden eminim. İlgileniyorsanız, @HIGGS BOSSON ile iletişime geçin, tedarik ayarlamasına yardımcı olabilir

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Siz veya ct @HIGGS BOSSON, uluslararası göndericilerden Avustralya'ya gelen şeyler için sınır kontrolümüz inanılmaz derecede katı olduğundan ve büyük olasılıkla el konulacağından, Avustralya içindeki insanlardan tedarik edebiliyor musunuz?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,742
Deals
666
Bu görevin üstesinden gelebileceğimizi düşünüyorum.

prockey1

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Bu nedenle bb'de denizaşırı ülkelerden Avustralya'ya kimyasal ön imleçler için %100 başarı oranıyla övünen tüm bu satıcıları merak ediyorum. Bu bir aldatmaca mı?

weeds

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Mephdrone satmak için Avustralya'ya taşınmam kötü bir fikir olmaz.
Mephdrone'un ön maddesi olan 4-metilpropiophenone Avustralya'da yasal mı?

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Avustralya'da mephdrone satarak makul miktarda para kazanabilirsiniz, ancak ne yazık ki 4-metilpropiofenon Avustralya'da yasadışıdır, tıpkı 4-metilpropiofenon yapmak için gereken kimyasalların da yasadışı olduğu gibi.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
963
Deals
1
Okuduklarım sopolamin, hiyosamin ve atropine benzer tropan alkaloidlerinden bahsediyordu. Kimyasalın SAR değeri kendinizi zehirleyeceğinizi gösteriyor. Delerumunuzun tadını çıkarın!

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Lütfen bunu biraz daha açıklayabilir misiniz?