MDPV en iyi ROA

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
43
Hey,

Yakın zamanda biraz MDPV edindim. Alfa pvp'nin en yüksek olduğu zamanlarda pyros ile yeni tanıştım. Popülerliği en iyi yol olarak merak ediyorum. IV bir pvp ise yüksek olanı severdim, bu yüzden merak ediyorum... iyi buharlaşıyor mu yoksa bunu tamamen atlamalı ve doğrudan iğneye mi gitmeliyim?

Aaron

Don't buy from me
New Member
Reaction score
12
Bu gerçekten kolay bir soru.
Sadece BİR tane var
Tüm Pyrros'lar için tek bir ROA vardır: Elektronik sigara.
Geri kalan her şey boşa gider.

• Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
43
gerçekten mi? pv toz halinde görünüyor. ama evet, işler kötüleşene kadar yüzde 100 seninleydim ve iğneyi denemeye karar verdim WOW

View previous replies…

Aaron

Don't buy from me
New Member
Reaction score
12
Toz ve elektronik sigara ile ilgili sorun tam olarak nedir?
Tekniği biliyorsanız (camı hareket ettirerek) çok iyi buharlaştırabilirsiniz.

Bir İğne daha tehlikelidir, daha fazla hasar yaratır ve Pyrolar için daha büyük bir heyecan vb. getirmez.

View previous replies…

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
43
Alfa pvp'yi iv'ledim ve bu roa'yı sevmeme rağmen, vienslerinizi yaktığını hissedebilirsiniz ve çok daha toksik olduğundan eminim. Ama elektronik sigaranın çok daha zorlayıcı olduğunu kabul ediyorum. En azından iğneyi 4 ila 6 saat arasında bırakabiliyorum. Güvenli bir uyuşturucu olduğunu söyleyecek kadar ileri gitmezdim... kabul edelim ki bu boku güvenli bir şekilde tüketmenin bir yolu yok... bu zarar azaltma ile ilgili

• Like

NotAsImmortalAsBelieved

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Tamamen haklısınız, piroları güvenli bir şekilde kullanmanın bir yolu yok, ben de zarar azaltma taraftarıyım.
Belirtmeye çalıştığım şey, elektronik sigara / sigara içmenin sadece zorlayıcı olduğu için değil - ciğerlerinizi, dişlerinizi ve kafanızı vb. her 4-6 saatte bir çarpmaktan daha fazla mahvediyor, aynı zamanda elektronik sigara içmenin bir beceri gerektirdiği için, çünkü pvp veya pihp vb. yanarsa veya hatta aşırı ısınırsa çok hızlı bir şekilde korkunç bir şekilde yanlış gidebilir.
Sadece daha iyi bildiklerini düşündükleri için tamamen psikozda olan bir grup genç "havalı" çocuk gördüm, kendilerini koruma içgüdülerinin yeterince gelişmemiş olmasını suçluyorum ...
Herkesin benim yaptığım gibi jet çakmaklarını / torçlarını bırakmalarını söyleyecek bir 'akıl hocası' yok, aksi takdirde pyro kariyerleri uzun sürmeyecek...

Her zaman IV a-pvp'nin nasıl bir his olduğunu merak etmişimdir... çok uzun zaman önce meth IV yapmıştım ve o zamandan beri bunu karşılaştırabileceğim bir şey yaşamadım. Belki şimdi, bu yazıyı yazarken, bir araya getirilirse aceleye benzeyebilecek bazı deneyimler toplayabilirim.

Btw, pipolar arasında küçük pvp darbeleri çekmeyi sevdim, çünkü pipolar arasında bir zaman boşluğu yarattı, bu nedenle vapingden iyi bir heyecan elde edildi:)

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
71
3 kesinlikle sorumlu bir şekilde kullanılabilir aslında daha fazla dopamin üretilmesi ve daha sonra geri alımın engellenmesi için sıfır getiri nedeniyle bir tür zorlama da zaman alır bu bileşikle ilgili bilgi eksikliği onunla ilgili yanlış olan tek şeydir ve kim bir bileşiğin sorumlu bir şekilde kullanılmasının imkansız olduğunu söyleyebilir şimdi buna kendinize söyleyin eğer dinlemiyorsanız o zaman belki de sorunu olan sizsiniz

Rollsroyce

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
IV'ü kendiniz denemediğiniz sürece nasıl bir şey olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok🚀

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
43
Bunu iyi bir fikir olarak satmak istemiyorum ve evet inanılmaz derecede yıkıcı ve gerçekten tavsiye etmiyorum ama acele hakkındaki yorumunuza gelince. (Benim deneyimim a-pvp ve diğer birkaç pyro ile) kokaine çok benzer şekilde, heyecan sadece daha yoğun değil, aynı zamanda neredeyse farklı ve daha yoğun bir yüksekliğe dönüşüyor. Bu çok yıkıcı bir şey.

• Like

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
43
Ayrıca, eroin kullandığım insanların bir nedenden ötürü bunun zorlayıcı bir uyuşturucu olmadığını belirtmek isterim. Kokain ve pirolar, asla tatmin olmama hissi nedeniyle sizi bir günden kısa bir süre içinde bir kelime oyununa dönüştürecektir. Bu yolu daha önce denemiş ve vaping yapan insanları daha çok merak ediyorum ya da mdpv'nin genellikle vspe için daha zor olup olmadığını ya da a-pvp gibi klasik piroslardan farklı bir roa'ya sahip olup olmadığını merak ediyorum. Pahalı ve boşa harcamak istemiyorum

• Like

petemall

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Merhaba! Ben de nereden bulabilirim, lütfen mesaj atar mısınız?

petemall

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Cevap kas içi enjeksiyon. Evet beyler, ister inanın ister inanmayın, bu pirolar için en iyi ROA'dır. En iyi etkiler ve neredeyse hiç olmayan yan etkiler

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
71
Tıpkı benim yaptığım gibi ahhh statik ve neredeyse hiç gelmeyen o lanet

Iv 20mg mdpv tüm zamanların en öforik ikinci bileşiğidir imo sadece doza dikkat edin daha yüksek dozlar eğlenceli güvenli değildir süreyi bile etkilemezler saçmalıyorum ama hız isteğini tamamen yok ederler

İki sent

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Çoğu pyro, sıfır nik vape suyu ve iyi bir mod tankı ile harikadır. Kolay ve verimlidir. Çok fazla ürün tasarrufu sağlar ve yine de yırtılmanızı sağlar
Meth boruları iyi ama ben balmumu için tasarlanmış divine tribe v4 kullanmayı tercih ediyorum ama bu harika çünkü bir hidro kamçı kullanabilir ve kuru bir bonga takabilirsiniz. Ben bunu canavar vuruşları için yapıyorum. Suyun pirozu emdiğini hissediyorum, bu yüzden kullanmıyorum.
Boofing, i.v.'ye yakın.
I.V. kraldır. Yıllar önce İspanya'daki s.i. gibi temiz bir synth'iniz varsa, damarlarınızla uğraşmaz ama diğer synth'ler benim bokumu fena halde mahveder. A-pihp ve aphp damarlarımı yaktı. Artık i.v. yapmayacağım. Ama bu acele en iyi kokainden çok daha iyi, inanılmaz ve eğer apvp geri gelirse ya da nasıl yapılacağını bulursam, şimdiye kadarki en uzun lol alemine gideceğim ve karşılayabildiğim kadar çok satın alacağım

biotechwix

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
özelli̇kle yasal olduğu zamanlarda çok fazla pevee yapardim ve freebasing'i̇n pevee i̇çi̇n en i̇yi̇si̇ olduğunu onaylayabi̇li̇ri̇m.

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
71
40mg Iv 20mg mxe dopamin tsunami