Question Üretici lütfen bana cevap verin!

kpach

Don't buy from me
Resident
Reaction score
37
Hey! Bir üretici olarak iyi bir kar marjı var mı, bir iş kurma riskine değer mi? Teşekkürler arkadaşlar

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
680
Elbette, üreticiler maksimum kâr elde etmekte ve ürünlerin kalitesi üzerinde kontrol sahibi olmaktadır.

kpach

Don't buy from me
Resident
Reaction score
37
Soruma nazikçe yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim! Son sorum, başlangıç sermayesi ne kadar olacak? Sormamın sakıncası yoksa.

View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
680
Bir laboratuvar camı seti (200-300 avro) ve 500-1000 avroya bir kimyasal reaktif seti ile başlayabilirsiniz

kpach

Don't buy from me
Resident
Reaction score
37
Tekrar vaktinizi aldığım için özür dilerim ama diyelim ki başlangıç sermayesi olarak yatırım yapmak için 10 bin ila 100 bin arasında param var. 1k3 ile başlayabileceğinizi söylediğinize göre bu işe yaramaz mı?

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
145
Deals
15
bu soruyu kendi̇ni̇z cevaplamak i̇çi̇n i̇hti̇yaciniz olan tek şey ortak duyu

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
680
En basit şeylerle başlamanız ve kademeli olarak seviyeyi, sentezin karmaşıklığını ve üretim hacimlerini artırmanız gerekir.

100 bin dolarlık bir bütçeyle havalandırması, reaktörü, nutch filtresi ve çok sayıda reaktifi olan iyi bir laboratuvar kurabilirsiniz. Ancak bundan önce temel becerileri edinmeniz gerekir.

kpach

Don't buy from me
Resident
Reaction score
37
Seni seviyorum! Yardımınız için size bahşiş verebilseydim bunu hemen yapardım. Tekrar teşekkür ederim!

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
En azından kokain/eroin üretiminde bu bayilerin büyük bir yekün tuttuğunu düşünürdüm.

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
66
Büyük partiler pişirmek o kadar eğlenceli değil ve cezalar daha yüksek, başladığım noktaya geri dönme seçeneğim olsaydı, tüm zincirdeki en çalışkan adam olmazdım ve karlar büyük partilerinizi satın alabilen büyük satıcılardan daha düşük, ve son problemler yaşadığınız her şeyden daha fazla.

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
145
Deals
15
İnsanların düşündüğü kadar kolay değil, birçok şey yanlış gidebilir, birçok faktörü göz önünde bulundurmanız gerekir ve her zaman bir şeylerle mücadele edersiniz, çok stresli

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Hayatın kendisiyle hemen hemen aynı.

View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
145
Deals
15
Sadece tam zamanlı bir işte çalışarak uzun yıllar hapiste kalamazsınız

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Muhtemelen evet, yapabilirsin. Ve çok uzun yıllar geride kaldı))

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Tam zamanlı bir işte çalışmak gerçekten de hapsedilme olasılığını azaltabilir, ancak yasal istihdamın hapse girmekten muaf olmayı garanti etmediğini kabul etmek önemlidir. Yasalara saygılı vatandaşlar olan ve düzenli bir işte çalışan bireyler bile, haksız suçlamalar, ceza adaleti sistemindeki sistemik önyargılar veya öngörülemeyen koşullar gibi çeşitli faktörler nedeniyle kendilerini yasal sorunlara karışmış veya hapsedilmekle karşı karşıya bulabilirler. Bu nedenle, tam zamanlı çalışmak istikrar sağlayabilir ve suç faaliyetlerine maruz kalmayı azaltabilirken, potansiyel hapsedilme riskini ortadan kaldırmaz. Hukuk sistemindeki sistemik sorunları ele almak, adil ve tarafsız adaleti savunmak ve rehabilitasyon ile suçun önlenmesini teşvik eden girişimleri desteklemek, herkes için adil ve eşitlikçi bir toplum sağlamada çok önemli adımlardır.

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
145
Deals
15
Gerçekten uyuşturucu üretimini ve benzer suçları işleyen insanlarla birlikte olmayı tam zamanlı bir işte çalışmakla mı kıyaslıyorsunuz? Ciddi misiniz? Elbette tahmin edemeyeceğiniz bazı durumlar vardır ve yanlışlıkla suçlanabilirsiniz ancak uyuşturucu üretimi gerçekten ciddi bir suçtur ve polis aktif olarak satıcıları ve uyuşturucu üreticilerini aramaktadır. Bu karşılaştırma tam bir saçmalık ve bu tür işlerde çok deneyimli olmadığınızı gösteriyor.

Last edited:

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Evet, gerçekten de öyle. Deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim ki genç ve hırslısınız ve bu iyi bir şey. Ancak benim tavsiyem zihninizi açmanız, kalıpların dışına çıkmanız, hayal gücünüzü değiştirmeniz ve bazen aynı fikirde olmamanın anlaşmaya değer olduğunu görmeniz olacaktır. Çünkü bilgi her zaman başkalarının bilgeliğinden gelmez. Çoğu zaman kendi yaşam deneyimlerinden gelir. Ve bunu yaşam çizgisinde kendiniz bulmanız için sizi onunla baş başa bırakıyorum.
Tecrübelerime gelince, 45 yaşın üzerinde olduğumu ve bu iş kolundaki tecrübelerimin yaklaşık 26-27 yıl önce başladığını söyleyebilirim. Sizin deneyiminiz elbette çok daha büyük, ancak benimki de o kadar sefil değil.
Ama görüşünüzü takdir ediyorum. Bizimle paylaştığınız için teşekkürler!

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
145
Deals
15
Sadece bu sektör deneyimi olmayan bir kişi ilaç işini tam zamanlı bir işle karşılaştırabilir. "genç ve hırslı olduğunuzu" bu iç açıcı sözler için teşekkürler, çok naziksiniz, çok genç ve hırslıyım, dünyayı fethedeceğim!

"45 yaşın üzerindeyim ve bu iş kolundaki deneyimim yaklaşık 26-27 yıl önce başladı." yine gereksiz bilgiler paylaşarak deneyim eksikliğinizi gösteriyorsunuz. Belki de yalan söylüyorsun, o zaman iyi.

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Lol! Devam edin! Hala öğrenmeniz gereken çok şey var, zamanınızı boşa harcamayın! )) Tutuşunu kaybetmeye başlıyorsun.

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
145
Deals
15
Evet, değerli tavsiyeniz için teşekkürler, 16 yaşında bir çocuk olarak aptalca şeyler yapmak için hala çok zamanım var