Yalın Üretim

Mathys

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Merhaba, bu benim bu forumdaki ilk sorum😛
Bu yüzden soru yanlış bölümdeyse bana bildirin

Yalın hale getirmek mümkün mü?
Ve eğer mümkünse nasıl?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,742
Deals
666
Bunu yapmak için kimya eğitimi almanıza bile gerek yok.

Tipik olarak, yalın için temel, güçlü bir reçeteli soğuk algınlığı ilacı, özellikle hem prometazin hem de kodein içeren öksürük şurubudur. Aktif bileşen olarak dekstrometorfan içeren reçetesiz satılan soğuk algınlığı ilaçları da benzer etkiler yaratabildikleri ve doktor ziyareti ihtiyacını ortadan kaldırdıkları için kullanılmaktadır[8][9].

İçilebilir bir karışım oluşturmak için öksürük şurubu alkolsüz içeceklerle, özellikle Sprite, Mountain Dew veya Fanta gibi meyve aromalı içeceklerle birleştirilir ve tipik olarak köpük bir kapta servis edilir.[10][11] Karışıma daha tatlı bir tat vermek için genellikle Jolly Rancher gibi sert bir şeker eklenebilir.

İstenmeyen tadın maskelenmesi, doz aşımında bir faktör olan potens kararını bozabilir

(wikipedia)

14the$

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Tam tarifleri bulabilen var mı? İlaç tarifi başına bileşen yapısı (oranları)?

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
biraz kodein hapı alın ve cwe'ye bakın

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Kratom ve öksürük şurubunu denediniz mi? İkisini karıştırdım aslında daha iyiydi.

• Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
375
eğer sadece i̇çeceği̇n deği̇l, ki̇myasalin (kodei̇n) kendi̇si̇ni̇n nasil yapildiğini öğrenmek i̇sti̇yorsaniz, si̇ze eği̇ti̇ci̇ler gönderebi̇li̇ri̇m ^_^

PRDGY

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Merhaba Fidelis! Sana kodeini nasıl elde edebileceğimi sormak istiyorum?" Bana bir ders gönderebilir misin?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
375

Loki12

Don't buy from me
Resident
Reaction score
26
Bu konunun daha önce açıldığını biliyorum, ancak gelecekte bu konuyu araştıran herkes için
1) Tabletlerden kodein ve prometazin ekstraksiyonu
2) Şurubunuzun bir bazının olması gerekir - glikoz şurupları, mısır şurupları bir tutamda kullanabileceğiniz bazı örneklerdir. Kendiniz bile yapabilirsiniz, bu durumda şeker! Bununla birlikte, bir şurup replikası hedefliyorsanız, bir RX bileşik şurubu isteyeceksiniz.
4) Her markada kullanılan renkler internette ve gerçek şişelere iliştirilmiş broşürlerde bulunabilir. Bunlar toz boyalardır - sıvılarla aynı sonucu elde edemezsiniz. Eğer bir kopya yapmayı hedefliyorsanız, aynı renkleri aldığınızdan emin olun (örneğin mavi #1 ve kırmızı #33).
5) Tatlandırıcı, temel bileşik şurubu gibi satın alınabilir veya farklı aromalı şurupları / tatlandırıcıları karıştırarak deneme yanılma yoluyla benzer bir tat elde edilebilir. Her şey gerçek ürüne ne kadar yakın bir tat elde etmek istediğinize bağlıdır.