Question 4MMC LAB yapmak için nelere dikkat etmeliyim? [OPSEC WISE]

ShiftingWaterfall

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
4mmc yapmak istiyorum ama nereden başlayacağımdan emin değilim. öncelikle kimya konusunda 0 deneyimim var. küçük ila orta boy bir laboratuvar yapmak istiyorum (bir kerede maksimum 1 kg mefedron yapmak için)
önce tüm kimyasalları sonra cam eşyaları almanın en iyisi olacağını varsayıyorum. ayrıca AB'den rastgele kimyasallar sipariş etmek ne kadar riskli (otomatik olarak bir izleme listesine girecek mi?)
en büyük sorunum, evim dışında yemek pişirecek bir yerimin olmaması. ki bu opsec perspektifinden bakıldığında oldukça aptalca. yemek pişirmek için hangi yerleri önerirsiniz? teşekkürler

ryry1984

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
Güvenli olması için kendi kimliğinizle herhangi bir bağlantı kurmak istemezsiniz. bu nedenle bir arkadaşınızı ya da adını ve adresini kullanması için para ödeyebileceğiniz birini bulun ya da sadece sahte bir isim verin. (tabii ki). olası bir mahkumiyet açısından, tüm kimyasalları birlikte göndermeyin, masum bir şekilde eşleştirin, ayrıca kontrollü öncüller (ciddi olanlar) şirketin etiketi değiştirmesini sağlayın. kimyasallarla ekipman göndermeyin, ayrı gönderin, tercihen farklı adresler veya daha da iyisi 2 farklı adres. sadece hepsinin birlikte gelmediğinden emin olun. eğer birlikte değilse polis için bir durum yoktur.
eğer başka suçlar işliyorsanız, zaten gözetim altında olabileceğinizi unutmayın, bu durumda yukarıdakilerin hepsi daha da önemlidir.
nerede yemek pişirmeli? sağduyu, sessiz ve tenha bir yerde, kırsal bir bölgede, her zaman bir şeyleri kaydetmekten ve kendi evinizden bir şeyler yapmaktan kaçının. kendi kapınızın önüne sıçmayın, bu 1 numaralı kural !!!!!! çok büyük olmayan bir kurulum için en üst kattaki bir daire fikrini her zaman sevmişimdir. yarı meşgul bir apartman bloğunda. İnsanların bakabileceği pencere yok, kimse sizi salonda fark etmiyor / tanımıyor ve pencerelerden gizlice havalandırabiliyorsunuz... son olarak, güvenebileceğiniz bir satıcı bulabilirseniz, örneğin buradaki satıcıların satın almak için en iyi yer olacağını umuyorum, çünkü dolandırılacağınızı veya kurulacağınızı düşünme paranoyası olmadan istediğiniz tüm isim değişikliklerini / gizliliği talep edebilirsiniz.
Bu arada bu sadece benim fikrim, iyi şanslar

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
cam ve kimyasalları göndermek için katırlarınız olsun (yaptıkları iş için para alıyorlar ama önemli bir şey bilmiyorlar). en zor kısım konum ve kağıt üzerinde kendinizi bundan nasıl ayıracağınızdır. aynı zamanda bence en önemli şey laboratuvarın yerini sizden başka kimsenin bilmemesidir. eğer sadece siz konumu bilirseniz çok daha az hata noktası olur. zula evleriniz olsun. ve iyi avukatlar için para biriktirin. başlamadan önce bir dağıtım ağı oluşturun ve mümkün olduğunca az insanla muhatap olduğunuzdan emin olun.

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Kimyada düşük deneyim, sorun değil, size sentez yapmayı öğretebilirim, ancak uzman değilim, ama oldukça iyiyim.

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
4mmc'yi yapmak çok kolaydır, laboratuvar camına ihtiyacınız yoktur, sadece şişeden
bir şişe meyve suyu bir şırınga ve şişeleri oynatmak için bir cihaz ve filtreli bir gaz maskesi