• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Ma - huang - efedra - kapitone, ekstraksiyon, üretim

Methamphetamine

random1

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Herkese merhaba. Burada ne yapılacağı, kasaların nereden alınacağı, pseudo, p2p yöntemine geçilip geçilmeyeceği ve benzeri birçok tartışma var... Birçok şey yükledim, efa maya yardımcıları ve benzaldehit yapmak için patentler. Ama bu şekilde yapılmadan önce, efa doğrudan hazneden çalkalanırdı. Birkaç bira üreticisi var ve belki de en yüksek verimli olanı 100 g başına yaklaşık 10 g efa veriyor (kuru madde?) şimdi kuru madde mi yoksa taze mi olduğunu bilmiyorum, ama sanırım artık önemli değil. Bu arada, forumda bir yerlerde ekstraksiyon için bir rehber var. Daha ziyade bu ekstraksiyonu deneyen olup olmadığını sormak istiyorum. Bir keresinde tatilden dönerken biraz kabak getirmiştim, yaklaşık 50 g kurutulmuş, belki daha fazla. Ekstrakte ettim ve yeşil bir jel elde ettim, hcl veya berrak renksiz bir baz haline getiremedim. Ancak daha sonra yeşil jelin doğrudan I/Rp ile reaksiyona girip giremeyeceğini merak ettim. Bu mümkün olabilir mi? Deneyimi olan var mı? Teşekkürler ve iyi şanslar.

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
93
Ephedra ile metamfetamin sentezleme
Yaklaşık 425 gram öğütülmüş efedra bitki materyali üç kez metanol ile yıkanmıştır. Yıkanan metanol toplanmış ve yeşilimsi-kahverengi katranımsı bir madde elde etmek üzere buharlaşmaya bırakılmıştır. Bu maddeye 250 ml %57'lik hidriodik asit çözeltisi ve 1000 ml'lik yuvarlak dipli bir şişede 9,5 gram kırmızı fosfor eklenmiştir. Balon bir çalışma kondansatörü ve bir ısıtma ceketi ile donatılmıştır. Karışım ısıtıldı ve yaklaşık 5 saat boyunca geri akışa bırakıldı. Sulu reaksiyon çözeltisi süzüldü, NaOH (pH > 12) yapıldı, ardından triklorotrifloroetan (Freon-113) içine ekstrakte edildi. Organik çözelti susuz Na2tak4 üzerinde kurutuldu. Hidrojen klorür gazı daha sonra Freon'a köpürtülerek nihai ürünün bir hidroklorür tuzu olarak kristalleşmesi sağlanmıştır812. Sentez sırasında çeşitli zamanlarda reaksiyon karışımından numuneler alınmıştır. Bu numuneler bazik hale getirilmiş, metilen klorür için ekstrakte edilmiş ve GC-IRD ve GC-MSD ile analiz edilmiştir. Örnekler sentezin 60, 127 ve 310 dakikalık reaksiyon sürelerinde alınmıştır. Kaynaktan çevrilmiştir:
erowid*org/archive/rhodium/chemistry/ephedra.html

Fosforus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Gerçekten deneyen var mı? ? Güneyde deniz kenarında çok fazla chvojnik yetişen bir yer biliyorum. Bu TEKU'ya göre, yeşil balçık klasik olarak reaksiyona girebilmeli