Salon

Madre

PR manager
Reaction score
140
Çeşitli psikoaktif maddelerin nasıl sentezleneceğine dair ayrıntılı talimatlara ihtiyacınız varsa,
Sentez teknolojileri ve analizi (bağlantı) bölümüne hoş geldiniz.

Herhangi bir uyuşturucu almak veya satmak istiyorsanız, bunu Market (bağlantı) bölümünde yapabilirsiniz.

Ancak Lounge bölümü, herhangi bir konuyu tartışabileceğiniz açık konuşma alanıdır.
Forumun diğer tüm bölümlerinde olduğu gibi bu bölümde de
muhataplarınıza hakaret etmenize izin verilmediğini lütfen unutmayın.

Bunun dışındaki her şeye izin verilir.

Beyler, forumumuz hakkında ne düşünüyorsunuz? Genç bir projemiz var, ancak çok umut verici bir proje. Yolculuğumuza daha yeni başlıyoruz, ancak birçoğunuz projenin sahip olduğu potansiyeli ve katılımcılarına sağlayabileceği faydaları şimdiden görebiliyorsunuz. Şu anda projenin başlangıcındasınız ve bizi desteklediğiniz için minnettarız.
Kaynağımızda neyin eksik olduğunu düşünüyorsunuz? Burada şimdi veya gelecekte ne görmek istersiniz? Eklemek ya da değiştirmek istediğiniz bir şey var mı? Tüm isteklerinizi ve gözlemlerinizi yazın, herkesi dinleyeceğiz.

Belki de kaynağımızın yaşamına katılmak veya bazı hizmetler sunmak istersiniz?
Bana veya Yönetici HEISENBERG' e özel mesajlarla yazın, bunun hakkında konuşalım.

Last edited by a moderator:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
298
Kendilerini test etmek isteyen kullanıcıların seviyesi hakkında iyi bir fikir sahibi olmak için gelecekte sınavlar ve çevrimiçi sınavlar düşünebilirim, ayrıca eğitici bir uygulama ve geri bildirim için videoların ve resimlerin anonim olarak gönderilmesi gereken bir bölüm de yardımcı olabilir.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
Aktif bir üye olmak veya bir topluluk grubuna liderlik etmek dışında foruma katkıda bulunmayı çok isterim.

Siz ne gibi yollar düşünüyorsunuz? HEISENBERG?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,748
Deals
666
Bu aslında iyi bir soru.
Forum ekibimiz yeni tasarım ilaçlar üretme konusunda dünyanın en iyisi. İlaç işi uzun zaman önce gelişmeyi durdurdu. Çok az insan yeni bir şey denemeye cesaret edebiliyor. MDMA'nın mevcut tüm uyuşturucular arasında hala trend olması beni şaşırtıyor (Belirli sorgular için google trendlerini analiz ederek bunu anlamak zor değil).
Sözde en popüler darknet pazarları yılda on binlerce satışa sahip, bu metropoldeki günlük sokak satışlarıyla karşılaştırılabilir.
Biz popüler olmak istiyoruz. Sadece torus kullanan ve psikoaktif maddelerin sentezine dahil olan oldukça dar bir kitle arasında popüler olmak değil. Bizim görevimiz tüm uyuşturucu işinin paradigmasını değiştirmek. Uyuşturucu işini tüm katılımcıları için güvenli hale getirmek. Böylece alıcılar satıcılarla, üreticiler de dağıtıcılarla doğrudan temasa geçmezler.
Uyuşturucu işinde üç ana sorun var:
  1. Kimyasal reaktiflerin elde edilmesi.
  2. Madde üretim yöntemleri
  3. Satış

Forumumuz ilk iki sorunu çözmektedir. Burada en popüler maddelerin üretimi için ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi satın alabilirsiniz. Geriye satış sorununu çözmek kalıyor.
Sizce geleceğin pazaryeri nasıl görünmeli? Sokak satıcılarının darknet'e geçmesini ne sağlayacak?

View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
1,002
Deals
1
İşi kolaylaştırmalısınız. Sokak satıcıları birkaç kıyafet atar ve kapıyı açar. Kendinizi internette ifşa olmaktan korumak için gereken her şey çok zor görünüyor. Yaşlı bir adama göre internet konusunda oldukça bilgiliyim, ancak kuyruklar, anahtarlar, çıkış düğümleri, asla ışıklı Web'e girmeyen ayrı bir bilgisayar... bu beni istediğim şekilde etkileşime girmekten alıkoydu.Hangi soruları soracağımı bile bilmiyorum. Çoğu bayinin teknoloji uzmanı olması beni şaşırtıyor.

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
63
Ben de katılıyorum.

Her şeyi ilk çalışmaya başladığımda oldukça heyecanlıydım. Bir şeyler bulmaya çalışıyordum ve sonra Heisenberg'in güvenlik yazısını okudum. (Bu arada Heis dostum, her zamanki gibi harika bir yazı. A Sınıfı)

Onun eğitimini takip ediyordum, öğrenmek için gerçekten çaba sarf ediyordum. Ama sonra alnıma bir sivrisinek ısırığı gibi çarptı. Yapmak istediklerimi yapmak için zamanım olmayacak, çünkü tüm bu siber koruma işleri büyük bir zaman kaybı! Demek istediğim, muhtemelen çok miktarda ürün taşıyan insanlar için standart ticaret zanaatıdır, ama ben sadece mutfağımda oynamak, biraz kendi kendimi tedavi etmek vb. istiyorum.

Forum üyelerinin bir kısmının kolluk kuvveti olduğu istatistiksel bir gerçek gibi görünüyor. Sadece düşünülmesi gereken bir şey.

Acaba VPN üzerinden bağlanmak ve güvenilir tor tarayıcımla ilerlemek yeterince iyi değil mi?

Ne düşünüyorsunuz?

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
Üçüncü sorunu çözmek için darkweb'in daha modern düşünmesi gerektiğini düşünüyorum :)

Belki artık sadece ölü noktalar gibi değil, aynı zamanda satıcıların işlerini ölçeklendirmelerini kolaylaştıran yeni temelleri de içeriyor, çünkü bunlar günümüzde darkweb'deki yasadışı uyuşturucu işletmelerinin rekabet ettiği seçenekler.
Bence bu yapıları bir araya getirmek pazar yerlerinin görevi...
Bence bunlara örnek olarak şunlar verilebilir:
  • Güvenlik (XMR, PGP, yeni forum üyeleri/yeni satıcılar için daha zor koşullar, 2FA için Web3 teknolojileri)
  • UI/UX Tasarımı
  • Kullanılabilirlik
  • Reklam seçenekleri
  • Pazarlama promosyonlarını dahil etme becerisi
  • Pazarlama/mağaza performansını ölçme becerisi
  • Yeni müşterilerin platforma katılması için teşvikler
  • satıcılar için daha yüksek gereksinimler
    • kali̇te kontrol
    • kanıtlar ve içerik için daha iyi resim/video içeriği
    • seviye sistemi
    • sadece yeni satıcılar için emanet
    • Daha iyi bir müşteri hizmeti sağlamak için minimum günlük çevrimiçi süreler
Ayrıca, yeni müşterileri darkweb'i kullanmaya teşvik etmek için dead drop'ların hala harika bir çözüm olabileceğini düşünüyorum.
Ancak bunu erişilebilir ve modern hale getirmek için öncelikle yeni satıcıların darkweb'de satış yapmaya başlamasının teşvik edilmesi gerekiyor.
Bence arz iyileştirildikten sonra (teklif, kalite, fiyat) talep de bunu takip edecektir.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
Bir şey eklemek gerekirse @HEISENBERG, geleceğin pazarının hyrachiaric bir sistemle ölü damlaların temiz bir yapısını içermesi gerektiğini söyleyebilirim.
Bu sistem içinde sadece müşteriler/satıcılar için bayraklar elde etmek değil, aynı zamanda bunları seviyelendirmek de mümkün olacaktır. Bu seviyeler, ortaya koyduğunuz işin kalitesine göre merkezi olmayan bir şekilde otomatik olarak merdiveni tırmanma olanağı verir.
Bu, niceliksel bir puan sisteminin yanı sıra müşteri incelemelerine dayalı olabilecek niteliksel bir puan sistemine de dayanabilir.
Güvenliği de sağlamak için ademi merkeziyetçilik bunun önemli bir parçası olacaktır.
Satıcı başvuruları, topluluğun satıcı başvurusunu kabul edeceği veya reddedeceği açık bir örnekleme süreci biçiminde topluluğu içerebilecek merkezi olmayan bir süreç olmalıdır.
Aynı şey her bir satıcının yeni ürün listeleri için de geçerlidir. Örneğin bir satıcı çok sayıda olumsuz geri bildirim toplarsa, satışlar durdurulabilir ve satıcının tekrar satışa kabul edilmesi için öncelikle mevcut şikayetleri çözmesi ve ürün kalitesini bir kez daha topluluğa kanıtlaması gerekir.
Ademi merkeziyetçilik ve topluluğa dayalı bu konsept uzun bir yol kat edebilir ve pazar yerinin tüm yapısına dahil edilebilir

Umarım bu açıklama çok dağınık olmamıştır ama bence ademi merkeziyetçiliğin küresel uyuşturucu trafiğine nasıl fayda sağlayabileceğini oldukça iyi anlatmıştır

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,748
Deals
666
Yazdıklarınızın çoğu apaçık ortada. Neredeyse hepsine katılıyorum.

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Burası bir şeyler yazmak için rastgele bir yer. Sass'tan MDMA yapmak zordur. Ve bununla iyi bir Sass elde etmeyi kastediyorum. Uyuşturucuyu bir süreliğine bırakmam ve iyi Sass satan birini bulmak için bu web sitesini araştırmam gerekiyor.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
1,002
Deals
1
Kuzey Amerika'nın doğusunda yabani otlar gibi yetişir. İstediğim zaman gidip bir demet toplayabilirim. Hayatımın sonuna kadar ağaçların derisini yüzsem de Kuzey Amerika'nın doğusundaki sassafras ağaçlarının sayısına dokunamam.