Question Su buharı distilasyonu sırasında sürekli karıştırma gerekli midir?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Su buharı distilasyonu sırasında sürekli karıştırma gerekli midir? Teşekkürler ansver

Solution
I use a double jacketed reactor. with cooling equipment. top mixer. I'm just a beginner, I'm doing my third synthesis. p2np, nabh4, cucl2 route . I want to make oil

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Sorunuz biraz yanlış. Ancak bir damıtma işlemi devam ederken tehlikeli kaynama gecikmelerini önler.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Karıştırsam iyi olur mu? 100 rpm. ingilizce kötü üzgünüm

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
ama ben bilgisizim 😄 bu yüzden karıştırmak sorun değil. Emin değildim ama cevap için teşekkürler. Karıştırıyorum 😄

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Kurulumunuz hakkında bilgi sahibi olmadan bunu söylemek zor, karıştırıcının türüne bağlı. Ama sanırım her şeyin muhtemelen hareket edip etmediğini görüyorsunuz.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Çift ceketli bir reaktör kullanıyorum. soğutma ekipmanı ile. üst karıştırıcı. Ben sadece bir acemiyim, üçüncü sentezimi yapıyorum. p2np, nabh4, cucl2 rotası . Yağ yapmak istiyorum.

Solution

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Uzman değilim ama bu büyük boyutlu reaktörlerdeki kayıplar nedeniyle daha küçük bir döner şişe almanız gerektiğini söyleyebilirim.

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Sonunda a-yağ yapmayı başardım. Üçüncü seferde başarılı oldum. Ben tam bir amatörüm. Şimdi 1 kg'lık bir p2np rotası hazırlıyorum. Birkaç saat içinde resimlerini göndereceğim. Yardıma ihtiyacı olan varsa çok sevinirim, yağ sentezi konusunda seve seve yardımcı olurum. Amatör bir dille anlatabilirim 😀