Sizce kilogram göndermenin en iyi yolu.

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
hey çocuklar ne düşündüğünüzü merak ediyorum, türki̇ye'den veya i̇ngi̇ltere'den polonya gi̇bi̇ ki̇logramlarca i̇laç göndermek i̇çi̇n en i̇yi̇ ve güvenli̇ yol hangi̇si̇di̇r? hadi̇ bi̇raz konuşalim

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
599
Ben olsam bir kiloyu 2-4 parçaya ayırır ve bunları üç kat mühürlü olarak bir şeyin içine gizlenmiş şekilde gönderirdim.

Neyin kilosunu? Bir kilo amfetamin, bir kilo ottan çok daha az yer kaplar.

whey?

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
10
Doğru, tam olarak ne gönderdiğinizi bilmek kötü bir şey olmaz.

Paketlerin bir mektupla gönderileceğini varsayıyorum, ancak menşe ülkeyi bilmediğim için izin verilen boyutları da bilmiyorum.

Sadece bir fikir, bir rulo palet sarma folyosu veya buruşturup paketin içine koyacağınız başka bir ambalaj malzemesi almak olabilir, böylece ürünü koruyormuş gibi görünür ve ardından malzemeleri folyonun içine gizlersiniz.
Gerçekçi görünmesi için, düşük değerde mal içeren orijinal ambalajlı bir ürün gönderirdim.

Her şeyi sahte bir fatura ile örnek gönderi olarak gönderin, böylece malların gümrükten çekilmesi gerekmez ve gönderici ve ideal olarak alıcı olarak bir şirket belirtin.

KokosDreams'in de dediği gibi, bundan birkaç paket yapın.

Ya da VPN üzerinden Polonya gönderi adresi ve Polonya alıcısı olan bir Polonya etiketi oluşturmayı deneyebilirsiniz, bu da paketin yanlış yönlendirildiğini ve bu nedenle gümrükten geçtiğini gösterecektir.

Burada yine mümkün olduğunca örtülü bir şekilde gizlemek gerekir.
İdeal olarak açıldıktan sonra tekrar kapatılabilen bir eşya.

PKjF5B4Czu

Bunun için kendiniz biraz araştırma yapmanız gerekecek, çünkü bu yöntemi sadece kulaktan dolma bilgilerle biliyorum, bu yüzden size gerçekten bu şekilde işe yarayıp yaramayacağını söyleyemem.
Hala yeterli zamanınız varsa, önce bir deneme gönderisinden vazgeçebilirsiniz.

AB üyesi olmayan ülkelerden yapılan gönderiler ne yazık ki her zaman bazı risklerle ilişkilidir

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Merhaba!
Öncelikle şunu söylemek isterim ki, bu forum hızla beğenimi kazandı ve konulara göz atmak ve fikir edinmek için en sevdiğim yer haline geldi. Bununla birlikte:
Küresel nakliye konusuyla ilgili bir tartışma başlatmak istiyorum. Bununla ilgili bazı ilginç yolları paylaşmak isterseniz lütfen bana bildirin. Öncelikle AUS/NZ ve diğer Ada toplumları gibi yerlere büyük miktarlarda hap ve tozların nakliyesi hakkında bilgi edinmek istiyorum.
Bu yerlerde çok fazla kokain ve extacy var ama ülkeye nasıl giriyor? Sevkiyatların yakalanma riski her zaman büyük olacaktır, ancak bununla birlikte bilinmeyen bazı ipuçlarını ve püf noktalarını öğrenmek istiyorum. Mylar ve metal/ dekoy vs. iyi bir temel bilgi ama ben taktikleri geliştirecek bir şeyler bulmaya çalışıyorum.
Forumdaki konuyla ilgili başlıkları okudum ve çok yardımcı oldular. Ben de kendimce bazı fikirler edindim ve daha önce yurtiçi gönderi konusunda deneyimim var ancak uluslararası lojistik alanındaki bilgimi genişletmek istiyorum. (Sadece bilgim için ;-) )
Anladığım kadarıyla bu konuya dahil olan kişilerin açıkça tartışmak istedikleri bir konu değil. Bu konuda bana mesaj göndermek isteyen olursa büyük bir memnuniyetle karşılarım!

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Plakası ve ruhsatı olmayan bir arabaya saklayın. Daha sonra ABD'li olduğunuzu varsayarak arabayı eyaletler arası çekmesi için bir çekici çağırın. Yakalanırsanız (ki yakalanmayacaksınız) şoför sadece arabayı çekmek için kiralandığını ve bilgilerinizin (önceden ödenmiş nakit) gerçek olmadığını ve varış noktasının kamyon geldiğinde son dakikada değiştireceğiniz bir şey olduğunu bilir.