Question 3g afghan 4 sipariş ettim ve siyah yapışkan taşlar aldım

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Sipariş edilen 4g afghan 4 bunu aldı. Satıcı, doğanın ona ulaştığını ve nem veya başka bir şey nedeniyle onu siyaha çevirdiğini iddia ediyor. Aldığım her #4 Eroin hiç siyah ya da yapışkan olmamıştı. Bunu bir şekilde gerçek ten rengi Afgan 4'e dönüştürebilir miyim? Yoksa bu boşa mı gitti ve satıcı yalan söyleyip bana BTH mi gönderdi?
Df0q7QBOR3

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Deals
19
Bu tüttürülebilir gibi görünüyor, şimdiye kadar gördüğüm 4 numara değil, eğer gerçek katran olsaydı, eski salla ve parçala numarasını yap derdim, bir hap şişesine bir nikel ve bir penny ile koyarsınız (her ikisi de diyorum çünkü hangisini tam olarak hatırlamıyorum), sonra katranı onlarla birlikte şişeye koyarsınız ve biraz kabartma tozu (SODA DEĞİL) gram başına yaklaşık 1-2 çay kaşığı gibi, yani hiç de fazla değil, sonra birkaç dakika boyunca cehennem gibi sallarsınız. Sonra 10 dakika kadar dondurucuda bekletip tekrar çalkalayın, böylece burundan çekilebilecek küçük, neredeyse toz haline gelmiş parçalara ayrılacaktır. Katrandan nefret ediyorum ve serum kullanmadığım için sadece katran bulabilirsem bunu yapıyorum ama bu şey genellikle gördüğüm katrandan daha sert görünüyor. Afyon gibi tüttürülüp tüttürülemeyeceğini merak ediyorum. Siparişte hangisini istediniz? Silah tozu mu Afgan mı? Bir arkadaşım için bir G Afgan aldım ve taba tozuna karışmış bazı küçük parçalar vardı ama öyle bir şey değildi ve gücü de oldukça iyiydi. Siyah, ten rengi ve biraz beyazı mini bir karıştırıcıda karıştıran insanlar gördüm ve buna kurabiye ve krema diyorlardı, malzeme ateşliydi ama en iyi IV ile işe yaradı.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
1,040
Deals
1
Onunla neden tekrar uğraştığını bilmiyorum. Onun da sana neden bulaştığını bilmiyorum. İkiniz de çok zeki değilsiniz ama özel ihtiyaçları olan bir kıza sataşmak oldukça aşağılık bir davranış. İkiniz de ilk seferde ders almadınız. Ellerimi her şeyden temizliyorum. Bir elmanın iki yarısı. Bana "ölü kız kardeşini sikeyim" deyip bir şey almak isteseydin, bir sandviç poşetine sıçıp sana gönderirdim. Hayır, bu mesaj değil. Bu ikinci kez.
SEMkPb1u0g

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
84
Deals
9
İnsanların bunu beklemediğini hayal edin...

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Ben kullanmadım. Açıkçası H sadece doğru bok değil, zaten sattım. Temelde olan şey, daha önce tüm durum için üzgün olduğumu söyledim, sonra bana tekrar satmayı kabul etti, ben de ondan satın aldım ve bunu idk ve idc lol aldım